60
  • 60 59:51
    Frenštát p/R

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC ORCA KRNOV 5:6
branky: 20. Marek Štěpán, 32. Lukáš Bőhm, 37. Adam Polách, 42. Marek Štěpán, 55. Adam Polách - 19. Ondřej Miškov, 21. Ondřej Miškov, 28. Jaromír Filip, 29. Filip Svoboda, 38. Ondřej Miškov, 39. Ondřej Miškov; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 5:3; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Eliáš ? - René Frydrych ?; po třetinách: 1:1, 2:5, 2:0
59:59 Trenér hostí:Děkujeme soupeři za utkání. Náš výkon nebyl optimální. Trochu jsme to soupeři ulehčit. Bereme tři body to je ze všeho nejdůležitější. Trenér domácích:Myslím,že jsme premiéru v divizi zvládli na úrovni. Bojovali jsme až do konce a chybělo málo. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
59:51 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
58:31 Vyloučen hráč #4 Robin Pavelka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
57:41 Vyloučen hráč #10 Adam Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
57:10 Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
54:38 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 5:6
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #10 Adam Polách, asistoval #61 Petr Káňa (5:6)
54:24 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
42:02 Vyloučen hráč #20 Martin Vašenda družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
41:19 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:6
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #17 Marek Štěpán, asistoval #21 Emil Milata (4:6)
38:09 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (3:6)
37:37 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #23 Adam Juřina (3:5)
36:39 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #10 Adam Polách bez asistence (3:4)
31:56 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 2:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #18 Lukáš Bőhm, asistoval #89 Jakub Skýpala (2:4)
28:07 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #91 Jaromír Filip (1:4)
27:25 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (1:3)
20:32 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #97 Filip Svoboda (1:2)
19:02 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #17 Marek Štěpán, asistoval #16 Ondřej Polách (1:1)
18:14 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #82 Dominik Fňukal (0:1)
18:09 Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
13:11 Vyloučen hráč #86 Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
10:59 Vyloučen hráč #61 Petr Káňa družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hra na zemi
00:00 Vítáme vás na prvním divizním zápase skupiny E mezi týmy FBC Sokol Frenštát p R. a Orca Krnov.