13:4
    Michal KARBAN
    (Štěpán)

FBC MSEM Přerov - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 13:4
branky: 1. Michal Bělaška, 4. Marek Mitaš, 10. Michal Bělaška, 15. Adam Budník, 22. Martin Kubalík, 26. Lukáš Raška, 32. Adam Budník, 36. Ondřej Kowalik, 50. Lukáš Raška, 55. Radim Dvořák, 56. Martin Filka, 58. Adam Pospíšilík, 59. Michael Zbruž - 3. Lukáš Bőhm, 41. Adam Soudil, 53. Marek Štěpán, 59. Michal Karban; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Pavel Ceh 44 - Jakub Kutěj 8; po třetinách: 4:1, 4:0, 5:3
60:00 Nejlepší hráč utkání domácí: Adam Pospíšilík. Nejlepší hráč utkání hostí: Marek Štěpán.
59:59 Komentář hlavního trenéra domácích Petra Maliny: 'Za vítězství jsme moc rádi hlavně z pohledu sebevědomí. Soupeře se nám povedlo přehrávat kombinačně. Díky moc soupeři, pořadatelům i rozhodčím, kteří zápas zvládli na jedničku.'
59:59 Komentář hlavního trenéra hostí Zdeněk Polách:'Učíme se za pochodu, dnes jsme dostali pořádnou lekci, udělali jsme příliš mnoho chyb, musíme zapracovat na disciplíně. Děkujeme soupeři za zápas.'
58:51 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 13:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #15 Michal Karban, asistoval #17 Marek Štěpán (13:4)
58:16 GÓL FBC MSEM Přerov! 13:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Michael Zbruž, asistoval #22 Kryštof Burda (13:3)
57:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 12:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #88 Adam Budník (12:3)
55:14 GÓL FBC MSEM Přerov! 11:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #11 Martin Filka, asistoval #27 Lukáš Raška (11:3)
54:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 10:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #17 Radim Dvořák, asistoval #10 Ondřej Kowalik (10:3)
52:55 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 9:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #17 Marek Štěpán, asistoval #29 Petr Hrňa (9:3)
51:26 Vyloučen hráč #37 Michael Zbruž družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
49:38 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #71 Martin Kubalík (9:2)
44:52 Vyloučen hráč #6 Marek Mitaš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
40:56 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 8:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #96 Adam Soudil, asistoval #61 Petr Káňa (8:2)
35:57 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik bez asistence (8:1)
31:48 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #27 Lukáš Raška (7:1)
25:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška bez asistence (6:1)
21:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #17 Radim Dvořák (5:1)
15:07 Vyloučen hráč #66 Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
14:51 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #24 Michal Hrabica (4:1)
09:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:1)
05:26 Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
03:50 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #6 Marek Mitaš, asistoval #37 Michael Zbruž (2:1)
02:44 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #18 Lukáš Bőhm bez asistence (1:1)
00:28 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0