6:8
    Adam KUČERA
    (Louda)

1. FBK Eagles Orlová - FBS Olomouc 6:8
branky: 8. Vojtěch Mžyk, 27. Matyáš Pleva, 28. Vojtěch Mžyk, 44. Vojtěch Mžyk, 49. Filip Matějka, 60. Adam Kučera - 4. Bohdan Kopelec, 10. Igor Macháček, 10. Adam Klimeš, 12. Tomáš Skoupil, 12. Igor Macháček, 30. Adam Klimeš, 41. Tomáš Skoupil, 48. Jan Minář; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 6:3; využití: 0:3; diváků: 55; zásahy brankářů: Vít Brož 9, Filip Kloza 9 - Adam Pavlát 23; po třetinách: 1:5, 2:1, 3:2
60:00 Vyjádření vedoucího domácích pana Loudy: ' Olomouc je hlavní favorit na vítězství v letošní divizy E. Mají extrémně výborný tým. Rozdílový článek jejich týmu je Klimeš, když on nebude budou poloviční. Start našeho zápasu opět děs a hrůza. Musíme se nad sebou v tomto ohledu zamyslet. I tak klukům děkuji za nasazení v zápase a chuť se vrátit zpátky do zápasu.
60:00 Vyjádření trenéra hostů: 'Po perfektním startu, zbytečně vyrovnané utkání. Uplně se nám dnes nedařila koncovka. Ale utakání jsme zvládli , je to za 3 body a to je hlavní. Přejeme soupeři hodně štěstí do dalších zápasů.'
59:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #32 Lukáš Louda (6:8)
59:40 Kučera z vrcholu propaluje vše, co mu stálo v cestě.
59:10 Pavlát skvělý zákrok proti střele Kučery!
58:39 Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
58:39 Počty se srovnají. Za hrubost nás navštíví Matějka.
57:55 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
57:55 Orlová dostává asi poslední příležitost. Tokoly si proskočil mezi 4 hráče a Skoupil ho zastavuje za cenu dvou minut.
57:43 Tokoly svůj pokus pokus posílá nad.
57:30 Takticky svázaná bitva pokračuje. Orlová stále v šesti.
56:45 Orlová to zkouší bez golmana. Orlová rozestavuje svůj vzorec.
56:34 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
56:34 Orlová si vyžádala time-out. Čas na návrat do zápasu stále je.
56:29 Krmášek blokuje střelu Klimešek a u míčku je Orlová.
56:03 Olomouc teď drží míček na polovině Orlové a šetří čas.
55:22 Oba týmy šlapou na maximum. Nikdo nechce udělat chybu.,
54:02 Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil #88 Adam Kučera.
54:02 Kučera to udělal dobře, Pavlát už byl na zemi, ale Adam nakonec trefuje botu hostujícího brankáře.
54:02 Nájezd pro Orlovou!
53:49 Pavlát sebral Smilovskému gól z čepele!
52:51 Tichý míříl na zadní tyč, ale jeho pokus těsně míjí levou tyč domácí svatyně.
52:05 Orlová vysunula své napadání. Není na co čekat.
51:31 Olomouc v plném počtu.
51:21 Mžyk se otočil, ale jeho projektil šel mimo zařízení.
51:05 Skupnik blokuje střelu Kříže.
50:38 Pavlát chytá střelu Matějky a Olomouc se osvobozuje.
50:12 Olomouc šetří cenné vteřiny na polovině Orlové.
49:31 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
49:31 Lukáš se vydal na útočný výlet podel mantinelu a Skoupil ho posekal. Přesilovka pro Orlovou.
48:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #96 Vojtěch Mžyk (5:8)
48:03 Skvělá práce Vojty Mžyka, který přečíslení dva na jednoho zakončil bravurně s hlavou nahoře našel krosem Matějku, který měl před sebou prázdnou bránu.
47:05 GÓL FBS Olomouc! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Minář, asistoval #18 Karel Skupník (4:8)
47:05 Minář pokračoval v tlaku do brány a nakonec se od něj odráží míček za brankovou čáru.
47:04 Kloza akrobaticky chytá střelu Mináře!
46:19 Mžyk skvěle blokuje střelu Macháčka.
45:20 Minář z vrcholu trefuje jen skrumaž těl před sebou.
44:25 Louda to zkusil sprintem, ale k Loudovi přišli 4 soupeři a odzbrojili ho.
43:42 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #96 Vojtěch Mžyk, asistoval #8 Tomáš Kříž (4:7)
43:42 Kříž našel Mžyka, který udělal kličku obránci a sám tváří v tvář Pavlátovi vymetá pravý horní roh.
42:58 Pavlát v jasné tutovce vychytal Smilovského!
42:35 Kloza akrobaticky proti střele Macháčka.
42:00 Olomouc teď vysunula svůj pres a napadá rozehrávku Orlové.
40:42 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #29 Šimon Borik (3:7)
40:42 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Filip Kloza družstva 1. FBK Eagles Orlová
40:42 Olomouc využívá další přesilovku. Borik našel Skoupila a ten propaluje Brože.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Olomouc.
40:00 Dnešní utkání sleduje 55 diváků.
39:47 Vyloučen hráč #6 Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:47 Krmášek si odpočine. Hra bude pokračovat ve čtyřech.
39:40 Konečný v oslabení před bránou schytal tak 5 střel - obrovská defenzivní práce.
38:56 Pavlát kryje ramenem střelu Lukáše do šibenice!
38:18 Vyloučen hráč #50 Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
38:18 Vybíral teď mimo hru dohrál protihráče a přesilovku si zahraje i Orlová.
38:17 Louda trefuje tyč!
38:00 Olomouc teď šerří čas. Dva obránci si to dávájí mezi sebou a čekají zda půjde někdo presovat.
36:37 Domácí opět na útočné polovině a vydává se na zteč.
35:35 Mžyk se teď těžce sbírá, ale naštěstí vypadá, že to bude dobré. Zasloužený potlesk pro Vojtu.
34:55 Louda trefuje rameno Pavláta!
34:23 Minář hledal Borika na zadní tyči, ale Borik jeho nabídku pouze promáchnul.
33:45 Orlová teď zamkla Olomouc na její polovině a hledá prostor kudy by snížila.
32:43 Krhovják vystoupil proti střele Kříže a zachránil Olomouc od další inkasované branky.
32:18 Mžyk napadá rozehrávku Olomouce a Olomouc nemá kudy.
31:23 Louda vystihl rozehrávku Olomouce, ale ke škodě domácích mu míček utekl.
30:38 Konkolský to zkoušel středem, ale tam byly jen hokejky Olomouce a rozehrávat budou hosté.
29:49 GÓL FBS Olomouc! 3:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #15 Igor Macháček (3:6)
29:49 Klimeš teď dostal hodně prostoru a nadvakrát dostal míček za Brože.
28:52 Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra na zemi
28:52 Macháček to měl na hokejce, ale Louda skončil na zemi a podle rozhodnutí rozhodčích se zapojil do hry na zemi a Olomouc má další přesilovku.
28:04 Klimeš nepřesnou rozehrávkou poslal Krhovjáka až za svou bránu a Olomouc musí začít znova.
27:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #96 Vojtěch Mžyk, asistoval #6 Adam Krmášek (3:5)
27:29 Orlová snižuje na rozdíl dvou! Krmášek našel volného Mžyka, který stahovačkou překonává Pavláta.
26:25 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #12 Matyáš Pleva, asistoval #87 Josef Březina (2:5)
26:25 Pleva dostal míček za obranu a tváří v tvář udělal Pavlátovi kličku a střelou do bekhendu snižuje.
25:53 Orlová v plném počtu.
25:50 Macháček měl dva pokusy, ale dvakrát trefil jen bránícího hráče.
25:26 Kučera utekl v oslabení, ale Pavlát jeho střelu tahem chytá.
25:06 Brož teď zamknul bránu a zahodil klíče do Bohumínského kačoku. Olomouc se nemůže prosadit.
23:53 Vyloučen hráč #96 Vojtěch Mžyk družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
23:53 Olomouc dostane další příležitost, za sekání si odpočine Mžyk.
23:45 Brož opět neskutečný! Mikulka prázdná kasa na zadní tyči, ale našel pouze ruku Brože.
23:38 Orlová v plném počtu.
23:04 Brož zachránil Orlovou od další branky! Špičkou nohy vytěsnil střelu Macháčka. Magický save.
21:38 Vyloučen hráč #14 Jan Urban družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
21:38 Urban teď mimo hru krosčekoval a nabízí Olomouci další přesilovku.
21:25 Pavlát chytá střelu Mžyka.
20:52 Mikulka svedl sprinterský souboj s Tokolym a blokuje mu střelu.
20:33 Pavlát kryje táhlou střelu Loudy k tyči - pěkně mířená střela.
20:01 Buly pro Olomouc.
19:59 Kopelec vyslal pumelici ze středu, kterou Brož kryje.
19:34 Konečný trefuje Matějku a sbírá míček pro domácí.
19:00 Olomouc teď nikam nespěchá a drží míček na svých hokejkách.
17:52 Krmášek dostal prostor na středu a následně z otočky poslal pěknou střelu, která si ale místo do brány nenašla.
17:17 Tichý vyslal pokus bekhendem, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
16:26 Vybíhal si teď dali 20 metrů tiki taka aká Barcelona, což se nelíbilo Bečkovi a míček jim ukradnul.
15:33 Na druhé straně ukazuje i Závoda, že umí defenzivní práci a blokuje střelu Skoupila.
15:03 Konečný odvádí penzum obranné práce a blokuje jednu střelu za druhou.
14:18 Klimeš to zkoušel lobem na Macháčka, ale Brož byl u míčku dříve jak druhý jmenovaný.
13:59 Kříž pálil z vrcholu, ale jeho střela těsně míjí pravou tyč.
12:41 Kučera to zkusil svým kouzelnickým uměním, ale Pavlát si jeho míček našel.
11:58 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #81 Lukáš Kaďorek (1:5)
11:58 Olomouc využívá své brejky, Kaďorek dostal prostor - našel rychlým krosem Macháčka, který z první trefuje odkrytý prostor domácí svatyně.
11:02 GÓL FBS Olomouc! 1:4
11:02 Skoupil si v rohu vymíchal tři protihráče, projel si na střed a nikým nehlídán propaluje Brože.
10:46 Kopelec blokuje střelu Gamrota do prázdné!
09:54 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš bez asistence (1:3)
09:54 Olomouc využívá přesilovku. Klimeš vybojoval míček a rychlou střelou propaluje Brože.
09:28 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
09:28 Olomouc šla do brejku dva na jednoho, kdy Kopelec udělal Kličku a Kříž tahal za záchranou brzdu.
09:14 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #91 Adam Klimeš (1:2)
09:03 Olomouc teď se štěstím dostala míček za Brože, když míč ve vzduchu zaplachtil a zapadl za Brože.
09:03 Pavlát s problémy, ale připsal si úspěšný zákrok proti střele Bečky.
07:52 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #96 Vojtěch Mžyk, asistoval #69 Filip Matějka (1:1)
07:52 Rychlý přechod do útoku znamená vyrovnání, Matějka si prohodil míček pod Tichým na Mžyka, který už měl snadnou práci.
07:29 Tichý táhlou střelou provětral žebřiny za bránou, tohle nemělo gólové parametry.
07:08 Obrana Olomouce dala prostor Kučerovi na středu, ale Pavlát se rychle přesunul a jeho pokus kryje.
06:41 Borik z první přestřeluje 3 metry nad.
06:25 Orlová teď kombinuje na své polovině a Olomouc čeká, co udělá.
05:39 Zavár před Brožem, který končí střelou Borika do betonů Brože. Víťa si připisuje další zákrok.
04:44 Pavlát nohou likviduje pokus Smilovského.
03:24 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (0:1)
03:24 Hosté jdou do vedení, míček ukázal, že fyzika je zákeřná a zatoulal se na čepel Kopelce, který nad ruku Brože otevírá účet zápasu.
02:56 Louda četl myšlenky Klimešovi a zastavil jeho zpětnou přihrávku na malé brankoviště.
02:13 Borik prověřil pouze hruď Brože a domácí golman uklidňuje hru.
01:29 Kdyby Skupník se nepostavil do dráhy střele Kopelce, tak Kopelec mohl ohrozit Brože.
01:00 Tokoly blokuje střelu Macháčka, ale Olomouc se usadila v útočném pásmu.
00:15 Louda to zkoušel na zadní tyč ze standartní situace, ale Bečka to měl na dlouhou hokejku a neusměrnil míček do prázdné brány.
00:01 Úvodní buly pro Orlovou.
00:00 Pohled: Dokáže Orlová zvítězit a odčinit zaváhání se Vsetínem nebo si výhru připíše Olomouc? To se dozvíme několik minut po 20hodině. Buďte u toho s námi - dokud to jde.
00:00 FBS Olomouc: Nejproduktivnějším hráčem po prvním kole je: Lukáš Kaďorek se 6 body.
00:00 FBS Olomouc: Olomouc první kolo začínala hanáckým derbym proti Přerovu. Olomouc Přerov po celý zápas k ničemu nepustil a po první třetině to bylo 3:0 pro domácí. Olomouc následně náskok navyšovala a došla si pro výhru 12:3.
00:00 Orlová: Nejproduktivnějším hráčem po prvním kole je: Tomáš Bečka se 3 body.
00:00 Orlová: zajížděla k prvnímu kolu na palubovku Vsetína, kde zaspala začátek a po 32 minutách prohrávala 4:0. Orlová se ale fantasticky vrátila do zápasu a dokázala vyrovnat na 4:4 - dokonce šla do vedení 4:5, ale Vsetín se vrátil do zápasu, dal 3 góly a Vsetín bral tři body za výhru 7:5.
00:00 Dobrý večer přiznivci kvalitního florbalu. Vítejte u onlajnu ze zápasu 2.kola ligy Divize E mezi domácímí Eagles a hosty z Olomouce.