• 60 59:51
    2
    Tomáš BŘEZÍK

SK Domaslavice - Florbal Vsetín 8:4
branky: 9. Martin Varta, 19. Adam Langer, 25. Tomáš Milerský, 36. Michal Starostka, 42. Radek Jantoš, 49. Radek Jantoš, 50. Michal Starostka, 51. Martin Návrat - 15. Robin Macek, 18. Tomáš Zubek, 22. Tomáš Zubek, 35. René Číž; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 30 - Jakub Tománek 39; po třetinách: 2:2, 2:2, 4:0
59:59 Komentář trenéra domácích: Neporovnatelné s minulým týdnem, tam jsme spali, dneska nejlepším hráčem jednoznačně tým, mohl bych vybrat kohokoliv z týmu. Jsem strašně spokojený, protože před soutěží jsem řekl, že neuhrajeme ani bod, takže dneska mě kluci opravdu potěšili.
59:59 Komentář trenéra hostů: Dneska nejsem vůbec spokojený s výkonem týmu, nebyl schopný předvést to co předcházející dva zápasy, je to všechno o hlavách.
59:51 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
58:09 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
55:29 Vyloučen hráč #29 Martin Návrat družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
52:31 Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování florbalky
50:23 Timeout Florbal Vsetín
50:23 GÓL SK Domaslavice! 8:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #29 Martin Návrat, asistoval #44 Filip Górny (8:4)
49:43 GÓL SK Domaslavice! 7:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #87 Michal Starostka, asistoval #88 Martin Varta (7:4)
48:58 GÓL SK Domaslavice! 6:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #74 Radek Jantoš, asistoval #7 Adam Langer (6:4)
48:02 Vyloučen hráč #56 David Anděl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
41:45 GÓL SK Domaslavice! 5:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #74 Radek Jantoš, asistoval #44 Filip Górny (5:4)
35:59 GÓL SK Domaslavice! 4:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #87 Michal Starostka bez asistence (4:4)
34:43 GÓL Florbal Vsetín! 3:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #93 René Číž, asistoval #48 Tomáš Zubek (3:4)
33:08 Vyloučen hráč #21 Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře
28:02 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
24:10 GÓL SK Domaslavice! 3:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #22 Tomáš Milerský, asistoval #87 Michal Starostka (3:3)
21:46 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #9 Jakub Maniš (2:3)
18:27 GÓL SK Domaslavice! 2:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #27 Vojtěch Peterek (2:2)
17:13 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #6 Jakub Húšť (1:2)
14:22 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #36 Jakub Vrzal (1:1)
11:59 Vyloučen hráč #23 Martin Zemánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za zvedání florbalky
08:30 GÓL SK Domaslavice! 1:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #88 Martin Varta, asistoval #87 Michal Starostka (1:0)