• 60 59:17
    9:6
    (Doušek)

SK K2 Prostějov - FBC ZŠ Uničov 9:6
branky: 12. Jan Smička, 19. Jakub Jurkulák, 31. Jan Hél, 32. Jakub Krnáč, 46. Jan Hél, 53. Jan Smička, 58. Jan Hél, 58. Jakub Krnáč, 59. Jan Smička - 10. Zdeněk Marčon, 13. Lukáš Chuděj, 17. Lukáš Chuděj, 35. Jakub Zámečník, 59. Jindřich Novák, 60. Jakub Zámečník; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 15 - Adam Doušek 15; po třetinách: 2:3, 2:1, 5:2
60:00 Vyjadření trenéra domácích: Po trpělivém výkonu, zasloužené vítězství a 3 body.
60:00 Vyjadření trenéra hostů: Dneska rozhodla zkušnost a naše neproměnování šancí. Musíme se z toho poučit a příště být lepší. I tak si myslím, že ale tenhle tým má potenciál a má na čem stavět. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:34 Vše ze střídačky kontroluje náhradník Weidinger.
59:17 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #44 Adam Doušek (9:6)
58:18 GÓL SK K2 Prostějov! 9:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #3 Michal Vašut (9:5)
58:18 Hattrick v dnešním utkání zaznamenává Smička.
58:10 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #88 Jindřich Novák, asistoval #68 Jakub Zámečník (8:5)
57:42 GÓL SK K2 Prostějov! 8:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #19 Michal Konečný (8:4)
57:29 Timeout FBC ZŠ Uničov
57:29 GÓL SK K2 Prostějov! 7:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél bez asistence (7:4)
52:51 GÓL SK K2 Prostějov! 6:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #19 Michal Konečný (6:4)
51:39 Vyloučen hráč #7 Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za držení
48:25 Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
47:50 Kratochvíl ukázal zkušenost v obraně a znemožnil další pokračování akce hostů.
45:23 GÓL SK K2 Prostějov! 5:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #26 Jan Smička (5:4)
45:23 Druhým dnešním gólem se prosazuje Hél, který dorazil střelu Smičky.
43:38 Na tribuně se nachází 3 Prostějovské legendy Judas, Fica a Zabloudil.
34:32 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #88 Jindřich Novák (4:4)
34:32 Zamečník přesnou střelou od mantinelu k tyči vyrovnává stav utkání.
31:35 GÓL SK K2 Prostějov! 4:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #46 Zdeněk Fojt (4:3)
31:35 Klasická souhra Prostějova, kdy Z. Fojt nahrává Krnáčovi zpoza brány a ten se nemýlí. Prostějov otáčí dvěmi slepenými góly na 4:3.
30:39 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
29:31 Za Šámotem opět zvoní tyč.
28:12 Hra se nyní přelévá z jedné strany nadruhou a k vidění je spousta šancí na obou stranách.
23:47 Hráči domácího týmu si v přesilovce vytvořili několik slibných šancí, ale bez efektu.
21:52 Vyloučen hráč #83 Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi
18:1O Král vybojoval míček na půli hřiště a do úniku sám na golmana vyslal posilu Jurkuláka, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil a snižuje stav utkání na 2:3.
18:10 GÓL SK K2 Prostějov! 2:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #23 Jakub Jurkulák, asistoval #63 Ondřej Král (2:3)
16:23 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj bez asistence (1:3)
16:23 Po individuální ztrátě se přesnou střelou do šibenice prosazuje Chuděj.
12:47 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj, asistoval #68 Jakub Zámečník (1:2)
12:47 Vedení na hole uničova vrací Chuděj po vyřešeném úniku 2 na 1 do prázdné brány.
11:02 GÓL SK K2 Prostějov! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička bez asistence (1:1)
11:02 Stav utkání vyrovnává šutér Smička pohotovou ranou.
09:06 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #88 Jindřich Novák (0:1)
09:06 Uničovský šikula Marčon se zjevil zcela sám před bránou a nekompromisní ranou do šibenice otevírá stav utkání.
07:48 Hráči Uničova jsou zatím v přesilovce velmi nebezpeční a nyní zvonila tyč.
06:26 Vyloučen hráč #19 Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
03:41 Vyloučen hráč #54 David Hradil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
01:40 Nebezpečnou střelou se prezentoval Chuděj
00:01 U dnešního utkání vás z onlinu zdraví Petr Frýda.