• 60 59:24
    2
    Lukáš RADA

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FBK Eagles Orlová 4:7
branky: 23. Lukáš Bőhm, 26. Jan Ondryáš, 35. Lukáš Bőhm, 50. Petr Káňa - 18. Filip Matějka, 20. Josef Zbořil, 29. Tomáš Kříž, 35. Tomáš Kříž, 40. Adam Krmášek, 56. Filip Matějka, 56. Denis Smilovský; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 7:5; využití: 0:5; diváků: 50; zásahy brankářů: Matyáš Vávra ? - Vít Brož ?; po třetinách: 0:2, 3:3, 1:2
60:00 Potrápili jsme dalšího soupeře, bohužel jsme stále bez bodů. Hráče musím za dnešní výkon pochválit. S jedinou výjimkou. Zbytečné fauly a hra v oslabení, která rozhodla zápas.Soupeři děkujeme a gratulujeme k vítězství. Poděkovat musíme i našim fanouškům. Dýchly na nás staré časy...
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy: Dnes to byl od nás nejhorší zápas za 4 roky co jsem v Orlové. Paradox toho je, že jsme vyhráli. A to je to nejdůležitější. Soupeř hrál obětavě a nadšeně. Díky za zápas.
60:00 Tým TJ Sokol Frenštát vystřelil za třetí třetinu 19 a Eagles Orlová vystřelila na brankáře 14.
59:24 Vyloučen hráč #16 Lukáš Rada družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
58:32 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
55:30 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský bez asistence (4:7)
55:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #6 Adam Krmášek (4:6)
55:00 Tým Eagles Orlová měli 7 přesilovek z toho 5 využili.
54:18 Vyloučen hráč #20 Martin Vašenda družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
52:23 tým Eagles Orlová zase hraje v pěti.
51:00 Zápas je velmi napínavý.
50:23 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
50:23 Vyloučen hráč #11 Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
49:20 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:5
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa z trestného střílení (4:5)
48:00 Oba dva týmy bojují ze všech sil.
40:00 O výhře rozhodne třetí a poslední třetina. šanci na výhru mají oba týmy.
40:00 Střely: Sokol Frenštát vystřelil na bránu 13 a tým Eagles Orlová 23 z toho 3 goly.
39:53 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
39:53 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
39:53 Vyloučen hráč #15 Michal Karban družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
39:11 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Adam Krmášek, asistoval #69 Filip Matějka (3:5)
39:11 Tým Eagles Orlová už po 4 využívá přesilovku a tým TJ Sokol hraje opět v pěti.
38:37 Vyloučen hráč #71 Petr Koutný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
34:39 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #18 Lukáš Bőhm, asistoval #10 Adam Polách (3:4)
34:39 Hráč týmu TJ Sokol Frenštát gol vstřelil tak že: Adam Polách vystřelil a brankář Brož Vít vychytal jenom, že u brány stál Lukáš Böhm a střelu Adama Polacha dorazil a byl z toho gol.
34:39 Tým Eagles Orlová opět využili přesilovku.
34:08 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Tomáš Kříž, asistoval #6 Adam Krmášek (2:4)
33:39 Vyloučen hráč #42 Dušan Pícha družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za špatné střídání
28:51 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:3
28:51 Tým Eagles Orlová využil přesilovku a TJ Sokol Frenštát už zase hraje v pěti.
28:24 Vyloučen hráč #66 Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za bránění ve hře
28:24 Hráč TJ Sokol Frenštát Filip Nádvorník je už po druhé vyloučen.
27:45 Celá Frenštátská tribuna je na nohou a fandí.
25:53 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 2:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #30 Jan Ondryáš, asistoval #42 Dušan Pícha (2:2)
25:53 Z tribuny domácích se ozývají chorály: gol,špica,slivovica,
22:47 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:2
22:47 Obrovská radost jak na tribuně tak mezi hráči, ale největší radost má střelec golu Lukáš Böhm.
20:30 Právě začala druhá třetina a jde vidět, že si oba dva týmy odpočinuly.
20:00 Střely: TJ Sokol Frenštát vystřelil na branku 11 a tým Eagles Orlová vystřelili na branku 17 z toho 2 goly.
19:49 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #11 Josef Zbořil, asistoval #3 Martin Tököly (0:2)
17:10 Tým TJ sokol Frenštát po střele Filipa Matějky je v plném počtu a prohrává 1:0
17:09 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
16:56 Vyloučen hráč #55 Adam Soudil družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hra na zemi
12:40 Z Frenštátské tribuny jde slyšet hlasité fandění.
10:43 Tým Eagles zvládl přesilovku stejně dobře jako tým Tj Sokol Frenštát.
10:42 Tým Eagles Orlová je v plném počtu
08:42 Vyloučen hráč #66 Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
08:40 Zápas je velmi vyrovnaný.
04:06 Tým Tj Sokol Frenštát už je v plném počtu.
03:10 Tým Tj Sokol Frenštát zatím zvládá přesilovku bez problému.
02:06 Vyloučen hráč #66 Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
00:00 Oba dva týmy se pečlivě připravují na zápas.