• 58 57:44
    4:9
    (Miškov)

FBC MSEM Přerov - FBC ORCA KRNOV 4:9
branky: 14. Adam Budník, 36. Matěj Ševčík, 38. Michal Bělaška, 49. Martin Kubalík - 1. Dominik Fňukal, 3. Jaromír Filip, 17. Patrik Baránek, 19. Jaromír Filip, 31. Štěpán Lhoťan, 36. Adam Juřina, 50. Jaromír Filip, 58. Ondřej Miškov, 58. Filip Svoboda; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Raška ? - René Frydrych ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Asi zápas, který se nám sem tam stane. Soupeř vyhrál díky zkušenostem, hrál efektivní taktiku a překvapil nás, že postavil tři útoky. I tak jsme zápas mohli zvládnout a věřím, že s nabitými zkušenostmi ho zvládat příště budeme. Díky moc pořádajícím a gratuluji soupeři. Jdeme na kofolu.
60:00 Komentář trenéra Hostí: 'Dnes se nám zápas povedl, soupeř hrál taky kvalitně. U nás hlavně záleží v jaké sestavě budeme jezdit. Děkujeme soupeři za férové utkání, pořadatelům a rozhodčím.'
60:00 Střely celkem Přerov: 28 Krnov: 31
60:00 Střely na branku ve 3. třetině Přerov: 7 Krnov: 14
57:44 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #22 Ondřej Miškov (4:9)
57:00 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #82 Dominik Fňukal (4:8)
49:40 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:7
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (4:7)
48:18 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #14 Matěj Ševčík (4:6)
47:41 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra na zemi
46:01 Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely na branku ve druhé třetině Přerov: 15 Krnov: 10
37:00 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (3:6)
35:51 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #23 Adam Juřina, asistoval #22 Ondřej Miškov (2:6)
35:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #71 Martin Kubalík (2:5)
34:42 Vyloučen hráč #93 René Frydrych družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
30:19 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #22 Ondřej Miškov (1:5)
27:42 Vyloučen hráč #23 Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení
25:11 Vyloučen hráč #87 Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
22:57 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:00 Střely na branku v první třetině Přerov: 6 Krnov: 7
18:49 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #96 Štěpán Čevela (1:4)
16:24 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #48 David Musil (1:3)
13:17 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník bez asistence (1:2)
02:26 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (0:2)
00:12 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (0:1)