• 60 59:16
    2
    Marek DOHNAL

Zlín Lions - FBC MSEM Přerov 11:6
branky: 5. Martin Janeček, 12. Jan Vondřejc, 16. Jan Michálek, 17. Martin Janeček, 18. Adam Kresa, 22. Martin Janeček, 31. Martin Janeček, 42. Martin Janeček, 52. Jakub Žáček, 54. Jakub Žáček, 59. Martin Janeček - 23. Ondřej Kowalik, 37. Lukáš Raška, 40. Maxim Šefčík, 49. Maxim Šefčík, 50. Lukáš Raška, 58. Maxim Šefčík; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 5:1 + Ondřej Foldyna 5 + TT; využití: 2:3; diváků: 47; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 37 - Pavel Ceh 39; po třetinách: 5:0, 2:3, 4:3
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Maliny: 'Rozdíl v přípravě před zápasem byl znát. Namotivovaný Zlín ji ovládl svou soudržností, bojovností a rychlostí hry. Jde vidět, že mají za sebou zápasy se silnými týmy. My jsme se do hry dostali až od druhé třetiny. Za zbytek zápasu si kluci zaslouží pochvalu. Celkově jsme nekonzistentní. Na tom budeme pracovat dál. Díky rozhodčím, pořadatelům a gratuluju k zasloužené výhře Zlínu.'
59:59 Komentář trenéra domácích Miroslava Kořénka:Dneska se nám vstup do zápasu podařil. První půlku jsme byli lepším týmem. Ve druhé půlce jsme po našich chybách nechali soupeře zápas zdramatizovat. Děkujeme soupeři za utkání. Přejeme šťastnou cestu divákům děkujeme za podporu.
59:59 Střely po 3. třetině: Zlín- 14, Přerov- 20
59:16 Vyloučen hráč #86 Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
58:17 GÓL Zlín Lions! 11:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #28 Jakub Haša (11:6)
57:14 GÓL FBC MSEM Přerov! 10:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #87 Michal Bělaška (10:6)
55:16 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
53:21 GÓL Zlín Lions! 10:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #23 Pavel Malošík (10:5)
51:14 GÓL Zlín Lions! 9:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #42 Jan Michálek (9:5)
49:24 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #87 Michal Bělaška (8:5)
48:39 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:4
47:45 Vyloučen hráč #42 Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
47:10 Vyloučen hráč #18 Petr Kopčil družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
41:04 GÓL Zlín Lions! 8:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček bez asistence (8:3)
40:00 Střely po 2. třetině: Zlín- 12, Přerov- 17
39:56 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #17 Radim Dvořák (7:3)
36:57 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #71 Martin Kubalík (7:2)
36:55 Vyloučen hráč #3 Jan Pavelec družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
30:49 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #41 Michael Kořének (7:1)
22:28 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik bez asistence (6:1)
21:22 GÓL Zlín Lions! 6:0
20:00 Střely v 1. třetině: Zlín- 24, Přerov- 6
17:17 GÓL Zlín Lions! 5:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Kresa, asistoval #13 Michal Samohýl (5:0)
16:29 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček bez asistence (4:0)
15:46 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #42 Jan Michálek, asistoval #99 Jakub Žáček (3:0)
11:50 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #74 Michal Baroň (2:0)
11:10 Vyloučen hráč #8 Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov do konce utkání - technický trest
11:10 Vyloučen hráč #8 Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 5 minuty za neuvedení v sestavě
07:30 Vyloučen hráč #8 Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
04:31 GÓL Zlín Lions! 1:0