• 61 60:13
    7:6
    ()

SK Domaslavice - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 7:6p
branky: 16. Radek Jantoš, 21. Adam Langer, 21. Michal Starostka, 29. Michal Starostka, 35. Vojtěch Peterek, 37. Filip Górny, 61. Radek Jantoš - 22. Lukáš Bőhm, 37. Adam Polách, 39. Petr Hrňa, 46. Petr Káňa, 53. Lukáš Bőhm, 56. Adam Soudil; rozhodčí: Pavel Hála - Roman Sasín; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 14 - Jakub Kutěj 31; po třetinách: 1:0, 5:3, 0:3, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
60:14 komentář trenéra domácích: Nevíme, kdy zas uvidíme diváky v hale, tak jsme jim ještě stačili ukázat, jaké zvraty nebo zkraty ve florbale přicházejí. V rozhodujících chvílích jsme nebyli schopni rozhodnout, za stavu 6:1 začali hrát na sebe. Soupeř si bod zasloužil. Děkujeme za zápas, děkujeme divákům, že s námi vydrželi do konce.
60:14 komentář trenéra hostů: jsme rádi, že se nám konečně podařilo bodovat a hlavně za ten obrat z 1:6, že jsme dokázali srovnat, zápas to byl hodně zajímavý, hodně náročný, myslím si, že oba týmy mohou být nakonec spokojeni a děkujeme domácím za zápas a přejeme štěstí do dalších zápasů
60:13 GÓL SK Domaslavice! 7:6
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #74 Radek Jantoš bez asistence (7:6)
60:13 Jantoš rychle ukončuje prodloužení zápasu a SKD tak vítězí nad TJ Sokol Frenštát p.R.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 a máme tady konec základní hrací doby, po krátké přestávce nás čeká prodloužení
59:20 Milerský však neproměnil
59:19 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
59:19 Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil #22 Tomáš Milerský.
59:19 Starostka utekl hostující obraně a byl faulován, uvidíme trestné střílení
57:53 Vyloučen hráč #44 Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
57:52 Gorný je nachápavě posílán na trestnou lavici za hrubost, kterou 'svět neviděl'
56:45 Frenštát ožívá a snaží se zápas převrátit na svou stranu
55:36 ... a máme srovnáno, Soudil po přihrávce Káňi skóruje
55:35 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 6:6
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #55 Adam Soudil, asistoval #61 Petr Káňa (6:6)
55:00 SKD začínají být nervózní a chybičky začíná Frenštát využívat, naštěstí Szczypka drží
54:07 Jantoš prověřuje pozornost hostujícího golmana z půlky, ten chytá
52:36 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 6:5
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #18 Lukáš Bőhm, asistoval #4 Robin Pavelka (6:5)
52:36 hosté využívají zvýhodněnou hru a snižují stav skóre
51:42 Vyloučen hráč #7 Adam Langer družstva SK Domaslavice na 2 minuty za zvedání florbalky
51:42 domácí se znova brání přesilové hře hostů
50:01 Gorný - Návrat, 2 na 1, nevyužili
48:48 T. Milerský se dostává sám před hostujícího golmana, trefuje pouze břevno
46:34 'z mezikruží' zkouší Kasper pozornost hostujícího golmana
45:25 další střelu už Káňa proměňuje
45:24 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 6:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa bez asistence (6:4)
44:49 Frenštát zahrozil, souhru však ukončuje střela nad bránu
43:30 SKD opět tvoří hru
42:00 hosté se k ničemu nedostali
40:21 Vyloučen hráč #22 Tomáš Milerský družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře
40:01 poslední třetina utkání právě začala
39:59 střely ve druhé třetině: SK Domaslavice - TJ Sokol Frenštát p.R. 17:9
38:58 domáci jsou lehce rozhozeni a Frenštát toho využívá ve svůj prospěch
38:57 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 6:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #29 Petr Hrňa, asistoval #17 Marek Štěpán (6:3)
38:50 Gorný projíždí hřištěm jak mezi kužely a zakončuje, bohužel neplatně
36:54 po přihrávce Karbana proměňuje Polách a snižuje stav utkání na 6:2
36:53 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 6:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #10 Adam Polách, asistoval #15 Michal Karban (6:2)
36:29 GÓL SK Domaslavice! 6:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #44 Filip Górny, asistoval #15 Lukáš Skulina (6:1)
36:29 domácí navyšují stav, kdy po přihrávce Skuliny projel Gorný obranou hostů a zakončuje
34:59 GÓL SK Domaslavice! 5:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (5:1)
34:59 domácí drží hosty pod tlakem a vyplácí se to, Lager křížem nachází Peterka a ten se nemýlí
33:56 Langer po pravém křídle chtěl přihrát Peterkovi do dobré šance, obrana hostů byla proti
32:27 Skulina zkoušel najít Milerského před odkrytou bránou hostů, bohužel, nevyšlo
29:15 hosté se však nevzdávají a snaží se s tím něco udělat, obrana SKD je ale k ničemu nepouští
28:26 GÓL SK Domaslavice! 4:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #87 Michal Starostka, asistoval #74 Radek Jantoš (4:1)
28:26 rychle využitá přesilovka v podání SKD, kdy Starostka proměnil Jantošovou přihrávku
28:23 Vyloučen hráč #55 Adam Soudil družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:09 SKD 2 na 1, Kutěj chytá
26:26 Polách se cpal do brankoviště domácích, obrana ho však dostala pryč od svého golmana
25:30 hra se přelévá na obě strany, avšak bez změny stavu
23:15 hosté se dostali do úniku, Paťas ale domácí podržel
21:13 v krátkém sledu času se hned několikrát měnilo skóre a hra dostává pravou šťávu
21:11 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #18 Lukáš Bőhm bez asistence (3:1)
20:55 GÓL SK Domaslavice! 3:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #87 Michal Starostka, asistoval #55 David Beneš (3:0)
20:36 Vyloučen hráč #55 Adam Soudil družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
20:25 GÓL SK Domaslavice! 2:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #74 Radek Jantoš (2:0)
20:25 domácí naskočili ve vysokém tempu a to se vyplácí, kdy 'od modré' střílenou přihrávkou Jantoš nastřeluje a Lager dává do skoro prázdné brány
20:05 začala nám druhá třetina zápasu mezi SK Domaslavice a TJ Sokol Frenštát p.R.
19:59 střely po první třetině: SK Domaslavice - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 12:4
19:53 v posledních sekundách první části měli domácí ještě možnost navýšit stav ze standardky, Langer ale netrefil
18:33 Gorný v dobré šanci, bohužel neproměnil
15:45 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. se hned snaží se situací něco udělat, avšak bez úspěchu
15:30 GÓL SK Domaslavice! 1:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #74 Radek Jantoš, asistoval #5 Lukáš Zaslavskij (1:0)
15:30 a máme tady otevření skóre v prospěch domácího týmu SKD, kdy po příhrávce Lukáše Z. vypustil tahanou střelu Radek Jantoš a trefuje zařízení soupeře, 1:0
14:49 první lajna SKD drži soupeře pod tlakem
13:56 hra začíná přidávat na tempu, gól jsme však zatím neviděli
12:45 hosté z dálky jen nad bránu domácího golmana
12:15 Křivánek zkouší střelou něco udělat se skórem, vedle
11:01 nabídku Chmiely z pravého rohu Peterek neproměnil
09:56 domácí jsou v 5 a hned zkouší střelou z dálky golmana soupeře
09:34 SKD se zubynehty brání přesilové hře FBC TJ Sokol Frenštát p.R., zatím úspěšně
07:47 Vojtěch Kasper ztrácí míček ve středu hřiště, seká soupeře a jde odpočinout na trestnou lavici
07:46 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Kasper družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
04:45 SKD se dostávájí k míčku a začínají tvořit svou hru, čímž nachvíli drží pod tlakem FBC TJ Sokol Frenštát p.R., k pořádnému zakončení se však nedostali
03:30 hosté mají zatím navrch, ale postavené SKD jim nedává nijak velký prostor
01:33 hra nám započala v celku poklidném tempu, kdy obě strany se pozdravily míčkem navzájem
01:00 Vítáme vás na dalším domácím utkání SK Domaslavice, které přivítali na své půdě tým FBC TJ Sokol Frenštát p.R.