• 60 59:35
    7:5
    (Zámečník)

Asper Šumperk - FBC ZŠ Uničov 7:5
branky: 8. Daniel Venouš, 15. Jiří Trávníček, 18. Ondřej Mrázek, 20. Jan Mannl, 32. Daniel Venouš, 34. Ondřej Mrázek, 35. Matěj Mondek - 28. Jakub Zámečník, 39. Jakub Zámečník, 42. Josef Veselík, 48. Zdeněk Marčon, 60. Josef Veselík; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Antonín Byvan 20 - Jan Hublar 4, Adam Doušek 14; po třetinách: 4:0, 3:2, 0:3
60:00 Lukáš Jemelka, trenér Uničova: 'Dneska rozhodl začátek zápasu, kde jsme měli pár dobrých šancí, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř nás potrestal kvalitou. Díky za zápas.'
60:00 Petr Matěj, trenér Šumperka: 'Zbytečně jsme si zkomplikovali život špatným vstupem do třetí třetiny, byť jsme do té doby jsme byli jasně lepší. Důležité jsou ale 3 body a ty máme my. Děkuji soupeři za fér utkání a našim super divákům a věřím, že se na hale brzy zase uvidíme. Mám toho na srdci tolik, že více komentovat nebudu. Pěkný večer všem.'
60:00 Střely po třetí třetině: Šumperk 7, Uničov 9
59:35 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Josef Veselík, asistoval #68 Jakub Zámečník (7:5)
59:35 Uničov ještě upravuje na 7:5, to je ovšem konečná
59:01 Minuta do konce a Uničov hraje šest na čtyři
58:06 Vyloučen hráč #69 Petr Matěj družstva Asper Šumperk na 2 minuty za zdržování hry
57:44 Timeout FBC ZŠ Uničov
57:44 Hosté jdou do šesti
55:56 Asper v přesilovce akce překombinovával, střela přišla jen třikrát, a na to, že šumperští hráli celou dobu u soupeře, nebyla tato přesilovka ze strany proměněných akcí dobrá
53:56 Vyloučen hráč #88 Jindřich Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
50:39 Tato přesilovka nebyla zahrána moc dobře z pohledu hostí, Asper měl tři gólové šance a Uničov byl spíše na své polovině
49:03 Samostatného úniku nevyužil Jindřich Kamler
48:39 Timeout Asper Šumperk
48:39 Vyloučen hráč #87 Michal Vařeka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
47:38 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #10 Adam Čundrle (7:4)
41:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Josef Veselík, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (7:3)
41:37 Střela Zmrzlého a doklepávačka Veselíka znamená snížení stavu utkání
40:28 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
40:00 Podle počtu střel ve druhé části lze usuzovat, že Uničov se po moc nepovedené první třetině zlepšil, a je to tak, dva góly a šance, které zůstaly neproměněny, nesmíme, ale nesmíme zapomenout na domácí tým, jenž dal tři branky a neproměněných šancí bylo také dost
40:00 Střely po druhé třetině: Šumperk 9, Uničov 10
38:18 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #9 Josef Veselík (7:2)
38:18 Stejní autoři jako u první branky hostí, standartní situaci využil po rychlé rozehrávce Jakub Zámečník
34:57 GÓL Asper Šumperk! 7:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek bez asistence (7:1)
34:57 Střela ze samostatného úniku Matěje Mondeka byla nekompromisně proměněna
33:05 GÓL Asper Šumperk! 6:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #87 Michal Vařeka (6:1)
33:05 Tento gól měl stejný přívlastek jako odraz, který mu předcházel, a to kuriózní. Míček se odrazil od bránícího hráče a Mrázek pak už jen doklepl míček do prázdné brány
31:45 I Adam Doušek se dočkal inkasovaného gólu, který dal střelec první branky Daniel Venouš
31:42 GÓL Asper Šumperk! 5:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #18 Jiří Trávníček (5:1)
31:35 Power brake kvůli fotbalovému skluzu Ondřeje Sitty na uničoského útočníka
27:54 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:1
27:54 Snížení stavu na 4:1 střelou ze střední vzdálenosti putuje z hole Jakuba Zámečníka
26:19 Mohli jsme sledovat jedovatější akci hostí, jež alespoň prověřila šumperského brankáře
23:45 Dobré sólo uničovské sedmičky, Zdeňka Marčoně, končí jeho střelou, kterou lupe Byvan
22:05 Domácí se nezalekli nového gólmana v soupeřově kase a dále aplikují svůj tlak
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Adam Doušek družstva FBC ZŠ Uničov
20:00 V první hrací části jsme měli možnost sledovat nemastnou neslanou hru hostí, a naopak strážce svatyně se pořádně zapotil, když byl nucen čtyřikrát sbírat míčky své ze své sítě, konkrétně po brankách Venouše, Trávníčka, Mrázka a Mannla
20:00 Střely po první třetině: Šumperk 8, Uničov 5
19:53 GÓL Asper Šumperk! 4:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #88 Daniel Venouš (4:0)
19:53 Mannlova střela ze zátahu upravuje skóre na 4:0
17:22 GÓL Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #4 Michal Šíma (3:0)
17:22 Mrázkova táhlá střela opět ze středu končí v síti
16:18 Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
15:30 Šumperku rozhodčí ponechali výhodu, proto domácí kombinují v šesti
14:41 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:0)
14:41 Další kombinace asperáků končí střelou ze středu Trávníčka po přihrávce Mrázka
10:35 V převaze je domácí tým, jenž kombinuje na útočné polovině uničovských
09:20 Obrovskou šanci, která vyplynula z výborně zahrané brejkové situace, neproměnil do odkryté brány Jan Mannl
07:27 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:0)
07:27 Daniel Venouš využil své rychlé nohy a otevírá skóre utkání střelou do brány, kde byl jen nepřipravený brankář Hublar
05:46 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
04:55 Venoušův výběh na střed z rohu hřiště skončil nepřesnou střelou