5:2
    Filip MATĚJKA
    ()

FBC MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 5:2
branky: 1. Maxim Šefčík, 14. Petr Kavka, 15. Matěj Ševčík, 32. Michal Hrabica, 50. Michal Hrabica - 43. Jakub Závoda, 60. Filip Matějka; rozhodčí: Stanislav Kosek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Raška 37 - Vít Brož 24; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:2
60:00 Pokračování kom. tr. dom.: 'Zmařené šance soupeři nalili do žil sílu a ještě to bylo v poslední třetině s nervy. Vašek nám v bráně dodal klid a dopadlo to pro nás dobře. Ve hře je stále spousta chyb a kluci mají potenciál jít ještě nahoru. Díky rozhodčím, všem pořadatelům. Jedeme dál.'
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Před utkáním jsme byli na posledním místě tabulky. Na zápas jsme se připravili a jako trenér jsem rád, že to kluci vzali zodpovědně. Povedla se nám první polovina zápasu, kdy jsme Orlovou přehráli...'
60:00 Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas byl totální fekal. Z některých věcí se mi chce snad zvracet. Bohužel náš útok totální nemohoucnost. Pauza nám snad bodne a vzpamatujeme se. Děkovat nebudu, protože nikdo si to nezaslouží.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Přerov - 7, Orlová - 17
59:58 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka bez asistence (5:2)
59:56 Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za vysoká florbalka
57:11 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
54:43 Vyloučen hráč #13 Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
49:31 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #15 Adam Pospíšilík (5:1)
42:12 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #66 Jakub Závoda, asistoval #13 Filip Konkolský (4:1)
40:00 Přímý přenos naleznete na facebooku FBC Přerov!
40:00 Dnešními kameramany jsou Michal Mim Majer à syn!
40:00 Střely v druhé třetině: Přerov - 9, Orlová - 9
34:53 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
31:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:0)
25:07 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
23:51 Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v první třetině: Přerov - 13, Orlová - 13
14:55 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík bez asistence (3:0)
13:19 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #14 Matěj Ševčík (2:0)
00:58 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #4 Matěj Porvol (1:0)