• 60 59:26
    7:4
    ()

FBC Mohelnice - FLORBAL LITOMYŠL 7:4
branky: 26. Tomáš Pudil, 34. Matěj Bizek, 38. Tomáš Šalda, 40. Tomáš Pudil, 48. Jiří Valigura, 50. Adam Soural, 60. Maxián Přikryl - 7. Jiří Jedlička, 12. Jiří Jedlička, 23. Michal Háp, 54. Štěpán Švec; rozhodčí: Stanislav Kosek - Zdeněk Cholek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 14 - Tomáš Hájek 21; po třetinách: 0:2, 4:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Super týmový výkon nás dnes dovedl k zaslouženému vítězství. Klukům děkuji za výkon a soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostujících:Dnes jsme bohužel neproměňovali šance. Děkujeme soupeři na zápas. Příště budeme lepší.
59:55 Kubíček zkusil do prázdné, ale trefuje tyč
59:26 GÓL FBC Mohelnice! 7:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #9 Maxián Přikryl z trestného střílení (7:4)
59:26 Krásná koupačka brankáře od Přikryla
59:25 Další trestné střílení Mohelnice
59:20 Bizek na Pudila ten těsně minul.
57:37 Litomyšl odvolává brankáře a zkouší to v šesti
57:05 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
56:29 Mohelnice skvěle ubránila oslabení.
54:28 Vyloučen hráč #10 Josef Dočekal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
53:32 Timeout FBC Mohelnice
53:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (6:4)
52:00 Kulhavého střelu Haltmar s přehledem chytá.
50:32 Mohelničtí fanoušci se právě probudili.
49:40 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Adam Soural, asistoval #60 Matěj Keprt (6:3)
49:40 Soural si prošel soupeřovu polovinu a prostřelil Hájka.
47:04 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Jiří Valigura, asistoval #5 Jiří Šula (5:3)
47:04 Krásná kombinace Dočekala, Šuly a Valigury!
45:48 Novotný v obrovské šanci minul bránu.
42:23 Haltmar dnes v bráně kouzlí.
41:19 Třetí třetina pokračuje v tempu
39:14 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #45 Adam Soural (4:3)
37:18 GÓL FBC Mohelnice! 3:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda z trestného střílení (3:3)
37:18 Srovnáno! Šalda předvedl krásný nájezd. Myslím, že nás čeká zajímavý zápas.
37:17 A máme tu další trestné střílení pro Mohelnici
33:08 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:3)
33:08 Z rozehrávky Pudil cross na Bizka ten střílí do prázdné. Nejspíš Pudilovi pomohla výměna florbalky.
32:00 Novotný poslal na párek hráče Litomyšle.
30:55 Pudil zlomil florbalku
26:35 Keprt skvěle blokoval přihrávku Litomyšle.
25:34 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil z trestného střílení (1:3)
25:34 Pudil si krásně povodil Hájka a proměnil trestné střílení.
25:09 Oproti první třetině je nyní hra ve větším tempu a více nahoru a dolů.
23:58 Bizek bravurně obehrál protihráče, bohužel jeho přihrávka k Souralovi nedošla.
22:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #12 Jiří Jedlička (0:3)
21:10 Šula poslal skvělou střelu, kterou Hájek chytá.
20:10 Dlouhý výhoz Haltmara na Novotného, ten nezakončuje.
15:45 Weiss parádně obehrál protihráče, přihrávka na Šulu ten střílí nad bránu.
12:10 Dočekal v obrovské šanci, ale nic z toho
11:22 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Jiří Jedlička, asistoval #55 Jan Kulhavý (0:2)
10:55 Střela Kulhavého šla nad bránu
10:12 Vyloučen hráč #9 Maxián Přikryl družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
08:49 Bizek se snažil vystřelit, ale Kučera blokuje.
06:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Jiří Jedlička, asistoval #17 Matěj Gregor (0:1)
06:26 Máme tu první branku utkání. Gregor střelou z první prostřelil Haltmara.
05:44 Domácí mají rozehrávku na polovině hostí.
03:45 Střelu Litomyšle Haltmar s přehledem chytá.
02:45 Litomyšl je více na míčku.
00:30 První střela Litomyšle míří mimo bránu.
00:00 Vítám Vás u prvního kola divize D, mezi domácí Mohelnicí a hostující Litomyšlí. Přeji příjemnou zábavu.