• 56 55:17
    2
    Filip BARUS

FBC Kutná Hora - Hornets Brno ZŠ Horní  1:7
branky: 34. Šimon Špaček - 6. Jakub Matula, 8. Ondřej Krejčí, 18. Filip Barus, 27. Vincent Drápal, 34. Vincent Drápal, 42. Ondřej Krejčí, 47. Tomáš Havlíček; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:5; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 29 - Michal Prokeš 21; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:2
60:00 Komentář domácích - Luboš Rauer (FBC Kutná Hora): Aktivní hra ve vysokém tempu, bohužel nás zradilo zakončení a nedůraz v obraně. Každopádně nám první utkání dost otevřelo oči a víme, na čem musíme ještě usilovně pracovat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů - Pavel Brückner (Hornets Brno): Soustředěný výkon nám přinesl první tři body. Naše zakončení trpělo, tam jsme dnes měli velké rezervy a musíme se hodně zlepšit. Díky hráčům za výkon, soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 13, Hornets Brno - 13 | CELKEM 22:36
58:23 Utkání se dohrává. Body pojedou dnes do Brna.
57:17 Hornets hrají v plném počtu.
55:27 Domácí opět v šesti.
55:17 Vyloučen hráč #23 Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
54:00 Dlouhý fantasticky proti Fabiánovi, který šel sám na branku.
51:00 Domácí se snaží ještě něco udělat s výsledkem, ale dělají zbytečné chyby v rozehrávce.
49:51 Hosté kompletní.
49:40 Domácí si zatím nevytvořili ideální palebnou pozici.
48:56 Hamplova nevydařená střela a Hornets sbírá cenné vteřinky.
47:51 Trenérský tým domácích posílá na hřiště šest hráčů, Kutná Hora hraje bez brankáře.
46:41 Hornets Brno hraje v plném počtu.
46:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #88 Jan David Šamánek (1:7)
46:28 Přečíslení v oslabení hosté zvládli a odskakují do šestibrankového trháku.
44:41 Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
43:30 Chalupa to vzal na sebe a nechybělo mnoho, aby se měnilo skóre
41:49 Domácím chybí elán, který je zdobil v přípravném turnaji a v loňské sezóně.
41:07 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #92 Ondřej Krejčí, asistoval #19 Robin Růžička (1:6)
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 5, Hornets Brno - 15
39:00 Staňo nepropálil obranu soupeře.
38:19 Dlouhý vytáhl míček na tyč. Brankář domácího výběru se rozhodně nenudí.
36:45 Matula pelášil sám na branku, Dlouhý předvádí jeden ze svých parádních zákroků.
35:30 Havel to trefil ze vzduchu náramně, Dlouhý předvádí ještě lepší zákrok.
33:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Šimon Špaček, asistoval #97 Antonín Tvrdík (1:5)
33:47 GÓL! Špaček to pověsil pod horní tyčku branky a po oddechovém čase se domácí zbavují nuly na ukazateli skóre.
33:38 Timeout FBC Kutná Hora
33:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #89 Patrik Fabián (0:5)
33:38 Poté si však Drápal spravil chuť a dává svou další branku v zápase.
33:30 Drápal v další nadějné příležitosti hostů netrefil branku.
33:00 Domácí si vytvořili několik slibných náznaků šancí, zatím bez patřičného efektu.
31:28 Další přesilovka nevyužita. Pokračujeme beze změny skóre
30:19 Domácí se snaží něco vymyslet a vyzrát na obranu soupeře.
29:28 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání
26:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:4
26:40 Brejk 2 na 1 vyřešil obranným zákrokem Vojtěch.
25:00 Domácí i díky početní výhodě přidali trochu více na aktivitě.
22:32 Nevyužito. Hornets Brno jsou kompletní.
20:37 Jedinečná příležitost se dostat do zápasu.
20:32 Vyloučen hráč #15 Jakub Matula družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 4, Hornets Brno - 8
19:00 Jdeme do závěrečné minuty prvního dějství.
17:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus bez asistence (0:3)
17:59 Barus nahodil na branku, Dlouhý při svém výběhu promáchl a míček končí v síti. 0:3
17:27 Domácí se už radovali, Prokeš na poslední chvíli zastavil střelu Měšťánka.
17:00 Prokeš neměl s projektilem z hole Pešla výrazné problémy.
15:25 Dlouhý hrdinou posledních okamžiků. Obránci mu to vůbec neusnadňují.
15:00 Za 15 minut odehraných minut má domácí tým na kontě pouze dva střelecké pokusy na branku.
13:40 Špaček propadl a Krejčí měl loženku, Dlouhý připraven!
12:00 Na šance za posledních 180 vteřin 1:4.
08:53 Domácí nezachytili tempo soupeře a stěží se dostávají do zakončení.
08:00 Po střele Ryšánka zazvonila tyč za domácím brankářem.
07:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #92 Ondřej Krejčí bez asistence (0:2)
07:48 Krejčí se prosmýkl po mantinelu a skóruje.
07:00 Zeleného šance skončila na ruce Prokeše, z následného protiútoku chytá pokus hostů Dlouhý.
05:07 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #89 Patrik Fabián (0:1)
05:07 Matula oběhl domácí branku a zasunul za Dlouhého. Brno jde do vedení.
03:20 Střela Staňa do Prokeše, následná dorážka Listíka skončila na boční síti.
02:20 Drápal v ideální pozici přestřeluje domácí branku.
01:32 Další akci rozjíždí hosté zpoza vlastní branky.
00:30 První zásah si připisuje domácí brankář Dlouhý.
00:00 Dobré odpoledne ze sportovní haly Klimeška v Kutné Hoře. Dnes je na programu zápas 1. kola mužské Divize. Proti sobě nastoupí FBC Kutná Hora a Hornets Brno ZŠ Horní.