2:9
    Jan BERÁNEK
    (Štěpánek)

Snipers Třebíč B - SK Jihlava 2:9
branky: 52. Martin Žák, 58. Jakub Diviš - 14. Jan Beránek, 19. Vít Jirků, 34. Václav Štěpánek, 50. Václav Štěpánek, 50. Jan Horský, 53. Ondřej Vyskočil, 57. Ondřej Vyskočil, 59. Václav Štěpánek, 60. Jan Beránek; rozhodčí: Zdeněk Rada - Petr Jindra; vyloučení: 0 + Michal Šípka 5:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Abraham 31 - Štěpán Vyskočil 15; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:6
59:59 Komentář trenéra hostů Komendy: Od začátku se soustředili na obranu a díky tomu soupeře k ničemu moc nepouštěli . Jen se trochu trápili v koncovce, ale to se nám podařilo zlepšit a díky tomu vyhráli. Děkujeme soupeři
59:59 Ohlas trenéra domácích Michala Pazderníka: 'Bohužel jsme celé utkání tahali za kratší konec, protože jsme se přizpůsobili hře soupeře, který zaparkoval autobus a spoléhal na rychlé protiútoky.'
59:45 GÓL SK Jihlava! 2:9
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #98 Václav Štěpánek (2:9)
58:54 GÓL SK Jihlava! 2:8
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #98 Václav Štěpánek, asistoval #92 Vít Zápotočný (2:8)
57:29 GÓL Snipers Třebíč B! 2:7
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #93 Jakub Diviš, asistoval #84 Jiří Špinar (2:7)
57:29 Jakub Diviš v přesilové hře snižuje skóre na 7:2.
56:56 Vyloučen hráč #20 Vít Jirků družstva SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
56:44 Rozhodčí signalizuje výhodu pro hosty.
56:34 GÓL SK Jihlava! 1:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (1:7)
55:30 Jan Beránek si teď úspěšně prokličkoval třebíčský útok a následně i obranu.
53:29 Žák snížil na 5:1 střelou k pravé tyči, ale v zápětí Jihlava opět navýšila skóre na 6:1.
52:17 GÓL SK Jihlava! 1:6
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #4 Jan Barimov (1:6)
51:15 GÓL Snipers Třebíč B! 1:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #36 Adam Benáček (1:5)
49:55 GÓL SK Jihlava! 0:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #45 Michal Beránek (0:5)
49:06 GÓL SK Jihlava! 0:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #98 Václav Štěpánek, asistoval #45 Michal Beránek (0:4)
49:05 Štěpánkova střela pod ruku Abrahama překonala a Štěpánek tak dává svůj druhý gól v dnešním zápase
49:05 V osobních soubojích se hráči obou týmů nešetří.
47:10 Procházka se dobře nabízel v před-brankovém prostoru, ale nakonec se k němu balónek nedostal.
45:50 Beránek fauloval Susu a byl rozhodčími napomenut.
44:50 Žákovu schovanou střelu hostující gólman chytil.
43:50 Třebíč stáhla hru na dvě lajny a hra je tak více v tempu.
42:44 Procházka se dostal ke střele, ale těsně minul.
42:15 Susův aktivní pressing udělal hostující obraně problémy.
41:22 Střela Barimova končí za mantinelem.
40:15 Balónek je na hokejkách domácích.
39:59 Střely na bránu ve 2. třetině: 10:13.
38:40 Jan Beránek si dovolil sebevědomou kličku na polovině domácích.
36:33 Buchtela hledal v před-brankovém prostoru Nestrojila, ale balónek se k němu nedostal.
33:56 GÓL SK Jihlava! 0:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #98 Václav Štěpánek, asistoval #20 Vít Jirků (0:3)
33:56 Po dobrém tlaku domácích se dostal k balónku Štěpánek a svižnou střelou pod ruku domácího gólmana vstřelil třetí gól.
32:30 Susovi utekl balónek po nahrávce od Pařízka.
30:50 Havelka fauloval za vlastní bránou.
29:20 Procházka s Dvořákem napadali ve dvou, ale k balónku se nedostali.
27:14 Skvělá kombinace jihlavských hráčů neskončila gólem.
25:50 Domácí zvýšili tempo hry a jsou teď aktivnějším týmem na hřišti.
25:00 Benáček byl faulován ve středu hřiště.
24:10 Susův výběh a následná střela gólem nekončí.
22:30 Hráči Jihlavy si vytvořili obrovský tlak a drží Třebíč na jejich polovině.
21:28 Abraham teď drží svůj tým a předvádí dobré zákroky.
20:49 Velké tlak Jihlavy nekončí gólem.
20:01 Buly vyhrávájí hosté.
19:59 Počet střel 3:10.
19:12 Nestrojil fauloval za bránou hostů.
18:32 GÓL SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #20 Vít Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (0:2)
18:04 Vyskočil si pohlídal přízemní střelu Žáka.
17:24 Domácí drží balónek na své půlce.
15:15 Žákův průnik neskončil gólem.
14:42 Hosté drží balónek na své půlce.
13:05 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (0:1)
13:05 Jan Beránek umístil svoji střelu do protipohybu gólmana.
10:21 Domácí hrají v plném počtu.
10:15 Závěrečný tlak Jihlavy gól nepřinesl.
08:46 Jirků se dostal do dobré gólové šance, ale těsně přestřelil.
06:57 Tlak hostů zatím bez úspěchu.
05:55 Vyloučen hráč #76 Michal Šípka družstva Snipers Třebíč B na 5 minuty za hrubost
04:54 Pazderník byl faulován u brány hostů.
03:48 Domácí na balónku.
01:58 Po křižné nahrávce z poza brány Pacal přestřelil.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.