• 60 59:31
    14:2
    (Růžička)

Hornets Brno ZŠ Horní - FbK Orlicko-Třebovsko 14:2
branky: 4. Dominik Sláma, 11. Pavel Brückner, 20. Martin Janiczek, 24. Vincent Drápal, 27. Robin Růžička, 33. Robin Růžička, 34. Patrik Fabián, 37. Martin Janiczek, 42. Jan David Šamánek, 47. Jan David Šamánek, 50. Martin Janiczek, 50. Tomáš Havlíček, 50. Patrik Fabián, 60. Martin Janiczek - 20. Vojtěch Šmíd, 54. Štěpán Kapoun; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - Jakub Hrdlička ?; po třetinách: 3:1, 5:0, 6:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Utkání nám vyšlo. Byli jsme dnes hodně produktivní narozdíl od pohárového utkání. Jsme rádi za kontrolované utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Komentář trenéra hostů: Soupeř byl dneska lepší, rychlejší. Nedokázali jsme mu odpovídat na protiútoky. Gratulujeme k výhře.
60:00 Střely celkem domácí: 38, hosté: 22
60:00 Střely domácí: 15, hosté: 6
59:31 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 14:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #19 Robin Růžička (14:2)
59:00 Vypadá to, že hosté dnes jedou domů bez bodíků.
58:30 Růžička stále komabuje Brücknera, zatím to funguje.
57:00 Bartoška řve na Langa 'Lanýžu co je?'.
55:34 Rozhodčí odvolává trest, Brückner se směje!
53:45 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 13:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #13 Pavel Petraš (13:2)
49:36 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
49:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 13:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián, asistoval #61 Vincent Drápal (13:1)
49:35 Havlíček se konečně dočkal a střílí gól.
49:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 12:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #48 Adam Obertan (12:1)
49:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 11:1
48:10 Drápal se dnes také špatně vyspal, odmítá už několikaátou tutovku od Fabiána.
47:52 Fabián komentuje svou střelu 'Holuby!'.
47:12 Havlíček se sebevíc snaží, ale zatím bez gólu.
46:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #77 Martin Janiczek (10:1)
45:52 Brückner si stěžuje a rozhodčí komentuje 'Frašku z toho děláš ty!'.
41:46 Šamánek se konečně dočkal a střílí gól!
41:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #19 Robin Růžička (9:1)
40:00 Střely domácí: 15, hosté: 6
39:39 Vyloučen hráč #77 Martin Janiczek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
36:58 Klasická kombinace Šamánek a Janiczek končí opět šťastně!
36:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #88 Jan David Šamánek (8:1)
33:20 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:1
33:03 Bartoška teď ukázal, že nahrávka do zadu není jeho partie!
32:05 Růžička opět ladně zavěsil a zvyšuje náskok!
32:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #20 Daniel Havel (6:1)
30:13 Hráč hostů s číslem 33 nehorázným způsobem odmítl skórovat, takové šance se neodmítají!
27:00 Domácí pořád nepouštějí hosty moc do útočného pásma, budou to mít ještě těžké jestli chtějí přivést nějaké body domů.
26:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:1
23:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #89 Patrik Fabián (4:1)
21:33 Šamánek opět nevyužil situaci a pálí mimo.
21:00 Začátek třetiny stylem nahoru dolů.
20:00 Střely domácí: 8, hosté: 10
19:45 Lang dává najevo, že tohle rozhodně faul nebyl!
19:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:1
19:02 Návrat 'Slámiče' na hřiště moc nepomohl a domácí inkasují
19:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #30 Tomáš Langer (2:1)
16:49 Vyloučen hráč #94 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
16:00 Brückner dával nahrávku na Odložilíka a hráč hostů si z toho regulérně sedl na zadek.
15:00 Držení balónku se zatím moc nemění a hosté si s ním moc neužívají.
10:22 Brückner neváhal a po Odložilíkově nahrávce hravě zakončil.
10:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Pavel Brückner, asistoval #8 Michal Odložilík (2:0)
05:30 Hosté zatím neměli moc času na balónku, třeba se jim v průběhu třetiny poštěstí.
03:23 Skóre dnešního zápasu otevírá Sláma a domácí jdou do vedení!
03:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #94 Dominik Sláma, asistoval #8 Michal Odložilík (1:0)