60
  • 60 59:48
    SK Jihlava

SK Jihlava - FBC Mohelnice 2:3
branky: 54. Marek Žaloudek, 58. Michal Beránek - 46. Adam Navrátil, 47. Adam Navrátil, 58. Adam Navrátil; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: David Navrkal 28 - Jan Hampl 29; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:3
59:59 Komentář trenéra domácích Komendy: Dobře odehraná hra a k lepšímu výsledku nám chybělo lepší zakončení. Děkujeme soupeři
59:59 Komentář hostujícího trenéra: Až se naučíme plnit pokyny, které si v šatně řekneme, určitě se nám bude vyhrávat snáze. Jinak vydřené 3 body, jsme za ně rádi. Děkujeme rozhodčím a soupeři za utkání.
59:49 Domácí hráči jdou do šesti.
59:48 Timeout SK Jihlava
57:17 GÓL SK Jihlava! 2:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #92 Vít Zápotočný (2:3)
57:17 Po několika šancích tu máme hned dva velmi rychlé góly. Ale stav je příznivější pro hostující celek.
57:06 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil bez asistence (1:3)
53:22 GÓL SK Jihlava! 1:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Marek Žaloudek bez asistence (1:2)
53:22 Žaloudek po vyhraném souboji u mantinelu zavěsil a je z toho první gól pro domácí.
52:38 Tvrdá třela od Žaloudka končí pouze na hrudi hostujícího gólmana.
51:40 Jirků našel dobře volného Beránka na středu hřiště ten si bohužel pro něj nedokázal balónek v běhu zpracovat.
49:38 Hosté jsou teď docela v ráži a na domácího gólmana posílají docela dost střel.
47:33 Navrkal helmou krásně vybral dobře letící střelu.
46:42 Domácí si také vytváří přesvědčivé šance. Ty se jim ale nedaří proměňovat.
46:16 GÓL FBC Mohelnice! 0:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #65 Tomáš Šalda (0:2)
46:16 Uběhla nám minuta a 11 vteřin a hosté přidávají už druhý gól v dnešním duelu.
45:05 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #88 Martin Kubíček (0:1)
45:05 Navrátil našel úplně osamoceného Kubíčka a ten se do úplně prázdné brány trefuje a otevírá skóre dnešního utkání.
44:28 Barimov namazal hostujícím hráčům přímo na hokejku ti však bránu netrefili.
43:38 Navrkal má dnes dobře postavenou bránu. Po dobré střele jednoho z hostujících hráčů slyšíme tyč.
43:17 Jirků v dobré příležitosti. Jeho střela však byla tečovaná mimo ohroženi hostující brány.
41:16 Rozhodčí nyní po výhodě neuznal gól hostujícího družstva. Stav tedy zůstává stále 0:0
40:21 Ani tato přesilová hra neotevřela skóre dnešního zápasu.
40:01 Domácí mají k dispozici ještě 20 vteřin přesilové hry.
39:59 Střely po druhé třetině Domácí: 10 Hosté: 19
39:59 Domácí se snaží kombinovat, ale čas se krátí a konec třetiny je tu.
39:06 Krásný výkop nyní předvedl domácí gólman Navrkal.
38:38 A domácí zde mají další výhodu přesilové hry.
38:21 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za držení
34:47 Strejček výborně našel Štěpánka před hostující bránou a ten jen díky rychlému přesunu gólmana neotevřel dnešní skóre utkání.
34:02 Hostující gólman opět vytáhl výbornou střelu Vyskočila.
32:16 Ve hře vidíme čím dál tím více šancí na obou stranách.
30:52 Jeden z hostujících hráčů trefuje boční síť.
30:16 Hosté se stěhují do rohu k hostující bráně.
28:36 Vyskočil opět prověřil pozornost hostujícího gólmana.
27:08 Vyskočil O. vyslal překvapivou střelu z větší vzdálenosti, ale bohužel pro domácí mimo bránu.
26:52 Druhá třetina se odehrává ve větším tempu a tím přibývá i více nedovolených zákroků.
25:40 Rozhodčí se snaží výborně udržovat emoce na uzdě.
24:00 Domácí tým si výborně poradil s dvojitým oslabením a v podstatě nedali příliš velkou šanci hostujícím hráčům.
23:43 Navrkal předvádí další výborný zákrok.
23:00 První střela v přesilové hře na kterou si sáhl domácí gólman Navrkal.
22:48 Domácí ale výborně nátlaku odolávají.
22:20 Hostující tým má necelé 2 minuty přesilovou hru 5 na 3. Uvidíme jak se s tím poperou.
21:57 Vyloučen hráč #98 Václav Štěpánek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:45 Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
20:01 Začíná nám druhá třetina a domácí ji zahajují v převaze.
19:59 Střely po první třetině Domácí: 11 Hosté: 8
19:17 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
19:17 Domácí tým si na konec první třetiny ještě vyzkouší přesilovou hru.
18:54 Domácí mají hru pod kontrolou.
17:40 Hostující gólman zachránil svůj tým před inkasováním první branky.
15:14 Přesilovková formace hostujícího týmu doposud nepředvedla žádnou lepší akci.
14:38 Domácí přežili oslabení a v podstatě soupeře do ničeho nepustili.
14:37 Vyloučen hráč #4 Jan Barimov družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:20 Hostující obrana na středu hřiště výborně překazila rozjetý útok domácích.
13:01 Horský hledal volné Vyskočila, ten ale však jeho nahrávku nedoběhl a dostává se pouze za branku soupeře.
10:45 Strejček se ocitl ve výhodné pozici ze které se mu podařilo zakončit. Gólman tuto střelu ale vyráží a hosté se dostávají na balónek.
10:01 Domácí mají více ze hry.
08:22 Domácí obrana blokuje všechny pokusy hostujících hráčů.
07:08 Hosté zatím pouze obstřelují domácí bránu.
05:45 K vidění jsou už i první nedovolené zákroky ze strany domácích.
03:00 Ani jeden z celků se zatím nepouští do žádných větších akcí.
02:11 Začátek zápasu v pomalejším tempu.
01:20 Domácí hráči se dostali k první střele, která nijak zvlášť neohrozila hostujícího gólmana.
00:42 Domácí zatím v poklidu rozehrávají na své obranné polovině.
00:01 Úvodní buly pro domácí celek.