0

1

3.

Hornets Brno ZŠ Horní - FLORBAL LITOMYŠL 8:9pn
branky: 23. Jan Slavíček, 24. Patrik Fabián, 27. Vincent Drápal, 32. Jan Slavíček, 33. Jakub Matula, 37. Ondřej Krejčí, 52. Daniel Havel, 57. Jan David Šamánek - 13. Tomáš Novák, 23. Ondřej Háp, 40. Matěj Gregor, 41. Ondřej Háp, 43. Vilém Nonn, 55. Tomáš Hájek, 56. Martin Štarman, 58. Jiří Jedlička, N Martin Štarman; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 4 + Patrik Fabián OS:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Michal Prokeš 27, Tomáš Limberg ? - Tomáš Hájek 24; po třetinách: 0:1, 6:2, 2:5, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #19 Robin Růžička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #77 Martin Štarman a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #77 Martin Janiczek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #7 Tomáš Boštík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #89 Patrik Fabián , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Ukázka, jak si prohrát vyhraný zápas. Lehkovážnost, nezodpovědnost i nedisciplinovanost. Pokud chceme hrát nahoře, nemůžeme si toto na hřišti dovolit. Některé věci bohužel neovlivníme. Snad se ještě letos dostaneme do haly. Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
65:00 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Tomáš Limberg družstva Hornets Brno ZŠ Horní
60:00 Střely celkem domácí: 32, hosté: 35
60:00 Střely domácí: 6, hosté: 15
57:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Jiří Jedlička, asistoval #66 Daniel Ondráček (8:8)
56:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #20 Daniel Havel (8:7)
56:42 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #51 Michal Háp (7:7)
54:47 Rozhodčí dneska nemá svůj den a říká Patákovi nemilým způsobem co má dělat, snad to tak nemyslel.
54:43 Růžička komentuje své vyloučení ' To nebylo jen na dvojku.'.
54:42 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
54:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #91 Tomáš Hájek, asistoval #11 Štěpán Švec (7:6)
52:29 Fabián hned po návratu říká rozhodčímu ' A budeš už se na to prosím dívat?' rozhodčí odchází z úsměvem.
51:10 Havel nekompromisně vymetl a zvyšuje náskok domácích!
51:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #27 Matyáš Weinstein (7:5)
45:24 Matula dneska zásadně míří na holuby!
44:54 Sudí trvají na vhazování, ale všichni jsou proti, uvidíme jak to dopadne!
44:53 Vyloučen hráč #9 Adam Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
44:04 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #15 Jakub Matula.
42:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #33 Vilém Nonn, asistoval #11 Štěpán Švec (6:5)
40:32 Fabián byl hubatej a teď za to tvrdě piká!
40:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #12 Jiří Jedlička (6:4)
40:31 Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování
40:31 Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní - osobní trest
40:00 Střely domácí: 18, hosté: 11
39:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #44 Filip Novák (6:3)
36:47 Fabián napravuje chybu a nahrává Krejčímu na gól!
36:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #92 Ondřej Krejčí, asistoval #89 Patrik Fabián (6:2)
34:09 Rozhodčí dneska trestají jak jen jde, snad už budou více shovívaví!
34:08 Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
33:45 Vyloučen hráč #44 Filip Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
32:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #61 Vincent Drápal (5:2)
31:56 Vyloučen hráč #88 Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
31:03 Z pochybné situace na středu vyplul míček k Slavíčkovi a ten opět skóruje!
31:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #8 Jan Slavíček, asistoval #64 Kryštof Kopečný (4:2)
26:28 Fabián tentokrát zvolil nahrávku a Drápal skóruje.
26:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #89 Patrik Fabián (3:2)
23:20 Fabián hledal nahrávku na Matulu, ale zvolil střelu a tam s klidem zaplula do brány hostů!
23:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián, asistoval #61 Vincent Drápal (2:2)
22:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #77 Martin Štarman (1:2)
22:01 Slavíček prošel obranou hostů jak nůž máslem a nekompromisně zakončuje!
22:00 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #8 Jan Slavíček bez asistence (1:1)
20:00 Střely domácí: 6, hosté: 7
19:56 Brückner v tenzi řve po rozhodčím 'V šesti.' rozhodčí situaci neviděl.
15:57 Domácí opět v pěti.
14:30 Prokeš si zažongoval s balónem, naštěstí bez gólu!
13:57 Vyloučen hráč #8 Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:30 Slavíček poněkolikáté kazí protiútok hostů, zatím je v obraně nekompromisní!
12:05 Skóre otvírá Novák a posílá Litomyšl do vedení.
12:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #98 Matěj Gregor (0:1)
11:17 Šamánek zaváhal v rohu hostů, a byl z toho 'brejk', ale bez ovoce.
08:00 Týmy si vytvářejí mnoho šancí, uvidíme kdo bude šťastnější!
01:12 První střela hostů a Prokeš hravě zvládá!