• 57 56:28
    2:8
    (Košař)

SK Jiskra Domažlice - FBC ROKYCANY 2:8
branky: 42. Jakub Nechoďdomů, 44. Zdeněk Pivoňka - 3. Jakub Svejkovský, 17. Martin Fiala, 28. Jakub Stelzer, 32. Lukáš Bendek, 41. Jakub Košař, 43. Michal Ernest, 51. Ondřej Váně, 57. Jakub Svejkovský; rozhodčí: Jan Husák - Nikola Staňková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 29 - Jan Barna 46; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:4
60:00 Komentář domácích: Neproměňování šancí je naší velkou slabinou, kterou bychom chtěli do dalších zápasů změnit. Soupeř předvedl několik natrénovaných signálů, které jsme neubránili. Děkujeme za zápas a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trénéra hostů Jakuba Boháče: Velmi náročný a fyzický zápas. Hráli jsme to co jsme chtěli a potřebovali a jsou z toho tři body do tabulky. Děkujeme soupeři za zápas
56:28 GÓL FBC ROKYCANY! 2:8
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #22 Jakub Košař (2:8)
50:57 GÓL FBC ROKYCANY! 2:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně bez asistence (2:7)
43:18 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #6 Zdeněk Pivoňka, asistoval #11 Jakub Nechoďdomů (2:6)
42:43 GÓL FBC ROKYCANY! 1:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #69 Michal Ernest bez asistence (1:6)
41:34 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Jakub Nechoďdomů, asistoval #20 Jan Tauer (1:5)
40:51 GÓL FBC ROKYCANY! 0:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #69 Michal Ernest (0:5)
37:03 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
31:26 GÓL FBC ROKYCANY! 0:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (0:4)
27:54 GÓL FBC ROKYCANY! 0:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #5 Jakub Stelzer, asistoval #89 Jan Barna (0:3)
16:57 GÓL FBC ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #77 Jakub Svejkovský (0:2)
02:53 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #89 Jan Barna (0:1)