• 56 55:44
    2
    Josef ČÍŽEK

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice B 8:3
branky: 3. Ondřej Budek, 5. Tomáš Pour, 17. Ondřej Hlinovský, 24. Kryštof Lehečka, 44. Ondřej Budek, 45. Tomáš Pour, 52. Vojtěch Beneš, 53. Petr Torma - 7. Jakub Vojáček, 17. Martin Vacek, 53. Josef Čížek; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Filip Šik ? - Tomáš Švehla ?; po třetinách: 3:2, 1:0, 4:1
59:59 Komentář trenéra domácích Romana Suráka: Zápas ve vysokém tempu s houževnatým soupeřem. Zlepšením hry od druhé poloviny první třetiny jsme si vypracovali dvoubrankový náskok a pak si už utkání pohlídali. Škoda nevyužitých šancí, ale musíme kluky pochválit za dobrý výkon včetně golmana. Děkujeme divákům za návštěvu divákům v této nelehké době a soupeři šťastnou cestu do Budějc:-). Fajn večer Všem.
59:59 Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Dobrý zápas se silným a organizovaným soupeřem. Škoda třetí třetiny, kde jsme neproměnili šance a Plzeň pak rozhodla. Děkujeme za zápas.
59:59 Vážení diváci mohli, jsme dneska vidět krásný zápas mezi týmy FBŠ ATT Gorily Plzeň a FBC Štíři Č. Budějovice B
57:44 Domácí opět nevyužili svojí šanci.
56:02 Domácí mají opět přesilovku, tak uvidíme, jak se jim podaří nyní.
55:44 Vyloučen hráč #27 Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
55:27 Krásný zákrok brankáře domácích, který zabránil gólu hostů.
52:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #80 Lukáš Svintek (8:3)
52:55 Tým domácích dostal gól, kvůli posunuté brance při akci hostů.
52:46 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #66 Marek Osvald (8:2)
52:34 Na obou týmech je vidět velká únava.
51:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #39 Jonáš Janata (7:2)
48:10 Caha šel sám na branku domácích, ale jeho střela dopadla mimo bránu.
47:05 Našim divákům se dnešní zápas velmi líbí.
45:55 U obou týmu je vidět velká únava, ale ani jeden tým, se ani přesto nevzdává a bojuje do posledních sil a vteřin dnešního utkání.
44:20 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
44:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #39 Jonáš Janata (6:2)
44:20 Hosté se po přestřelce domácích museli poradit.
43:49 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (5:2)
43:49 Budek trefuje krásnou branku do horu brány.
41:20 Hosté měli teď velkou šanci dát gól, ale trefili jen tyč.
40:08 A máme zahájenou poslední část dnešního zápasu, tak uvidíme kolik nám padne ještě gólů.
39:00 Domácí přebírají vládu nad svým hřištěm, ukazují hostům, kdo je tady doma.
34:47 Tábořík si zasloužil aplaus od diváků, za krásné obrání míčku hostů.
34:00 Domácí se snažili využít přesilovku co nejlépe, ale bez gólu.
32:00 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
26:48 Týmy se nevzdávají pořád se tlačí k soupeřově brance, zatím bez gólu.
24:48 Krásná střela Osvalda roztleskala diváky, ale střelu vychytal brankář hostujících.
23:57 Domácí brankář krásně vychytal střelu hostů.
23:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (4:2)
20:15 I začátek druhé část začal velmi agresivně.
19:00 Máme poslední minutu zápasu a týmy jdou do toho pořád tvrději a tvrději.
16:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #44 Michal Tibitancl (3:2)
16:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #39 Jonáš Janata (3:1)
16:18 Utkání je velmi vyrovnané, máme se ještě na co těšit.
14:31 Teď měli velikou šanci hostující, který mohli vstřelit gól, ale míček skončil v brankáři.
12:38 Mnoho střel jde od obou týmu mimo hřiště či do mantinelů.
09:30 Atmosféra je velmi napjatá, ale ani jeden tým se nevzdává a snaží se tlačit dopředu.
06:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #5 Robin Podlaha (2:1)
06:25 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
05:40 Hostující tým měl velkou příležitost dát gól, ale střela letěla mimo.
04:04 Hra se pomalu otáčí pro stranu domácí, ale ani hostující se nevzdávají a snaží se to domácím pořádně oplatit, zatím bez šance.
04:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (2:0)
02:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (1:0)
02:41 Větší štěstí měl tým domácích, který střelil krásný gól do hostující brány.
01:22 Začátek utkání začal velmi z ostra, míček lítá z jedné strany na druhou