• 56 55:06
    7:3
    Lukáš BENDEK

FBC ROKYCANY - Pacovští Honzíci 7:3
branky: 20. Ondřej Váně, 26. František Zajíc, 33. Martin Fiala, 35. Jakub Svejkovský, 49. Tomáš Holeček, 55. Jakub Stelzer, 56. Lukáš Bendek - 5. Matěj Doubek, 19. Andrej Janda, 49. Andrej Janda; rozhodčí: Nikola Staňková - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Štochl 27 - Jan Máca 15, Adam Kršek 13; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:1
60:00 komentář trenéra domacích Jakuba Boháče: Dnešní zápas z naší strany byl v celku povedený. Dařilo se nám proměňovat šance a hlavně jsme makali jako tým. Snad nám tohle nasazení vydrží i do dalších utkání. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář trenéra hostů (): Další zápas, kde jsme totálně propadli v proměňování gólových příležitostí. Dostali jsme se do vedení, ale dvěma vlastňáky jsme dostali domácí do hry. Soupěř nás pak předčil v nasazení a nadšení pro hru. My se mohli dostat do zápasu v přesilovkách, ale naopak jsme dvakrát inkasovali a bylo po zápasu
60:00 Střely: domácí 16, hosté 12
55:06 GÓL FBC ROKYCANY! 7:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (7:3)
54:41 GÓL FBC ROKYCANY! 6:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Jakub Stelzer, asistoval #22 Jakub Košař (6:3)
53:15 Vyloučen hráč #25 Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:26 Vyloučen hráč #19 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování florbalky
49:52 Dva hráči Rokycan nevyužili šanci, že šli dva na jednoho a byla z toho pouze střela do helmy Krška.
48:30 GÓL Pacovští Honzíci! 5:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #93 Andrej Janda, asistoval #4 Petr Diviš (5:3)
48:19 Timeout Pacovští Honzíci
48:19 GÓL FBC ROKYCANY! 5:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #7 Tomáš Holeček, asistoval #11 Denis Vitouš (5:2)
46:08 Zadražil dostal nahrávku přesně na hokejku před branku domácích, Štochl střelu vychytal.
45:00 Hra je opět od začátku třetiny velice aktivní.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Adam Kršek družstva Pacovští Honzíci
40:00 Střely: domácí 8, hosté 11
34:27 GÓL FBC ROKYCANY! 4:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #22 Jakub Košař (4:2)
32:23 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #77 Jakub Svejkovský (3:2)
31:38 Košař nahrál před branku na volného Holečka, ten ale nedokázal vystřelit a proměnit šanci.
30:26 Stelzer nechal za sebou míček a toho chtěl využít Doubek, ten branku domácích minul.
26:15 Vyloučen hráč #77 Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování florbalky
26:15 A máme tady první vyloučení zápasu. Sednout si jde Svejkovský za blokování hokejky a posedí si dvě minuty.
25:44 GÓL FBC ROKYCANY! 2:2
Vlastní branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc (2:2)
25:08 Hra se teď přelévá ze strany na stranu a oba týmy chtějí využít situace.
22:54 Bendek se vytočil do středu před branku hostí, trefil jen břicho Mácy.
20:01 Máme tady druhou třetinu a snad se dočkáme otočení zápasu na stranu domácích.
20:00 Střely: domácí 11, hosté 7
19:08 GÓL FBC ROKYCANY! 1:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně bez asistence (1:2)
19:08 Kozelka v rohu soupeře se pere jako pitbul a vybojoval míček pro Váněho, který uklidil míček za záda Mácy.
18:31 GÓL Pacovští Honzíci! 0:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #93 Andrej Janda, asistoval #94 Jan Tomšů (0:2)
18:31 Se štěstím dostali Honzíci míček za brankovou čáru domácích.
15:40 Váně zkusil vystřelit na blint odražený míček na středu hřiště. Střela šla vedle branky hostí.
13:47 Pacovští Honzíci předvedli krásně nacvičenou akci, po které se rozezněla tyč Štochlovy branky,
10:00 Šůs měl teď dvě dorážky na golmana hostí, Máca zatím drží nulu.
06:45 Šůs nahrával před branku na volného Stelzera, ten ale nahrávku promáchl.
04:28 GÓL Pacovští Honzíci! 0:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek z trestného střílení (0:1)
04:28 Hráč hostí se ocitl sám před domácí brankou, Košař ho zastavil faulem a sudí nařídili trestné střílení, které soupeř proměnil.
03:50 Teď od poloviny hřiště vypálil svojí dělovou ránu Boháč, sřela byla ale zblokována.
00:30 Zápas od prvních vteřin začal velice z vysokého tempa.
00:01 Dobrý den, ahoj, vítám Vás na druhém domácím zápase FBC Rokycany VS Pacovští Honzíci.