10:1
    Václav STANĚK
    (Měřička)

FbC Písek - 1. FbK Tábor 10:1
branky: 8. Vladimír Lešek, 11. Filip Kolář, 15. Jakub Mikeš, 23. Filip Trkovský, 24. Michal Cigánek, 32. Ondřej Mixan, 33. Lukáš Cendelín, 47. Lukáš Cendelín, 56. Michal Měřička, 59. Václav Staněk - 57. Dominik Sebastian Zenkl; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20 - Luboš Zeman 41; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Dneska důležité 3 body. Z naší strany zodpovědný výkon a především kvalitní obrana. Celé utkání jsme hráli do zatažené obrany, ale i přes to jsme si dokázali vytvořit velké množství příležitostí, které se dařilo proměňovat. Velké pozitivum je, že jsme celé utkání odehráli na 3 lajny a všechny se dokázali prosadit. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů: Měli jsme snahu uhrát co nejlepší výsledek. I přes velké usílí nám to nevyšlo. Bohužel nás přijel malý počet a podepsalo se to i na výsledku. Děkuji všem zúčastněným
58:29 GÓL FbC Písek! 10:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Václav Staněk, asistoval #81 Michal Měřička (10:1)
58:13 Timeout FbC Písek
56:04 GÓL 1. FbK Tábor! 9:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #41 Michael Šťovíček (9:1)
55:16 GÓL FbC Písek! 9:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #5 Michael Kolínský (9:0)
46:15 GÓL FbC Písek! 8:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #90 Lukáš Cendelín, asistoval #23 Ondřej Mixan (8:0)
43:31 Vyloučen hráč #84 Lukáš Holub družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
42:39 Vyloučen hráč #12 Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely stejně jako v 1.třetině
35:21 Vyloučen hráč #25 Radek Holub družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
32:47 GÓL FbC Písek! 7:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #90 Lukáš Cendelín, asistoval #41 Tomáš Biskup (7:0)
31:10 GÓL FbC Písek! 6:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #90 Lukáš Cendelín (6:0)
25:00 Vyloučen hráč #25 Radek Holub družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
23:01 GÓL FbC Písek! 5:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #48 Jakub Mikeš (5:0)
22:39 GÓL FbC Písek! 4:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #22 Filip Kolář (4:0)
20:00 Střely 17:5 pro Písek
17:26 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
14:47 GÓL FbC Písek! 3:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #19 Pavel Šebelle (3:0)
10:44 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #22 Filip Kolář, asistoval #23 Ondřej Mixan (2:0)
07:57 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #33 Vladimír Lešek, asistoval #19 Pavel Šebelle (1:0)