• 60 59:39
    5:15
    (Přib)

FBC Spartak Kaplice - Fbc Strakonice 5:15
branky: 4. Daniel Sedlák, 5. Petr Lukš, 22. Daniel Sedlák, 40. Karel Mach, 44. Petr Lukš - 6. Daniel Chvosta, 17. David Chvosta, 27. Vojtěch Houska, 28. Vojtěch Houska, 30. Jan Staněk, 33. David Chvosta, 34. Daniel Chvosta, 40. Tomáš Mareš, 44. Vojtěch Houska, 45. Jan Völfl, 46. Lukáš Pluskal, 58. Jan Staněk, 59. Lukáš Pluskal, 60. Jan Völfl, 60. David Chvosta; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 17, Vlastimil Pokrývka 13 - Jaroslav Velek 21; po třetinách: 2:2, 2:6, 1:7
59:59 Komentář trenéra domácích : V úvodu zápasu hráči plnili a všechno co jsme si řekli a za to je chci pochválit. Soupeř však začal ukazovat svou kvalitu a jak jsme postupně odpadali psychicky i fyzicky o to víc vynikaly zejména individuální dovednosti soupeře. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:59 Komentář trenéra hostů : Dnes jsme si udelali vylet do malebneho Tyna nad Vltavou. I v prehustenem lese jsem nasbirali do kosiku tri body a jedeme dal. Posilame pusinku do Brna a cekame na fotku z Anglie.
59:39 GÓL Fbc Strakonice! 5:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #38 Adam Přib (5:15)
59:03 GÓL Fbc Strakonice! 5:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #14 Jan Staněk (5:14)
58:37 GÓL Fbc Strakonice! 5:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #32 Vojtěch Houska (5:13)
57:59 GÓL Fbc Strakonice! 5:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #37 Tomáš Mareš (5:12)
45:07 GÓL Fbc Strakonice! 5:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #46 David Chvosta (5:11)
44:46 GÓL Fbc Strakonice! 5:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #37 Tomáš Mareš (5:10)
44:22 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #37 Petr Lukš.
43:20 GÓL Fbc Strakonice! 5:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:9)
43:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (5:8)
39:45 GÓL Fbc Strakonice! 4:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #38 Adam Přib (4:8)
39:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Karel Mach, asistoval #15 Jan Žák (4:7)
33:22 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #4 Jan Völfl (3:7)
32:33 Timeout FBC Spartak Kaplice
32:33 GÓL Fbc Strakonice! 3:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:6)
32:33 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vlastimil Pokrývka družstva FBC Spartak Kaplice
32:10 Vyloučen hráč #9 Tomáš Shijaku družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
31:15 V polovině druhé třetiny je stav střel na branku 6:10
29:37 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk bez asistence (3:5)
29:12 Ačkoliv se dostali hosté do vedení, hra se pořád odehrává u obou branek.
27:54 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (3:4)
26:42 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
26:01 Zápas má neskutečné tempo, hráči obou týmu tu dnes nechají duši.
24:27 Sledujeme vyrovnaný zápas, počet střel na branku po první třetině ve stavu 8:12
21:15 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #10 Daniel Sedlák, asistoval #18 Daniel Sedlák (3:2)
16:33 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
14:21 Vyloučen hráč #60 Pavel Wunsch družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
06:27 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
05:14 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:1)
04:28 Vyloučen hráč #77 Pavel Doležal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za vražení zády
04:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (2:0)
03:27 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0