• 59 58:36
    9:1
    (Katolický)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Jiskra Domažlice 9:1
branky: 6. Jan Žák, 8. Jan Žák, 18. David Příhoda, 19. Ondřej Baroch, 19. Tomáš Váňa, 24. Pavel Šimeček, 28. David Malkus, 40. Jan Žák, 59. David Malkus - 48. Milan Pivoňka; rozhodčí: Filip Oberta - Jakub Šimek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 18 - Dominik Votava 34; po třetinách: 5:0, 3:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Na nějakou dobu poslední zápas před diváky - to jsme jim toho moc nepředvedli. Třetí třetinu jsme snad ani nehráli my. Díky za zápas
60:00 Komentář hostů: Plánovaný beton jsme hráli zodpovědně prvních pět minut. Pak nás soupeř svou rozehrávkou rozhodil a trestal naše poziční chyby. Tempo ve třetí třetině nám vyhovovalo a díky Milanovi jsme prolomili střelecké prokletí. Děkujeme za zápas
58:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #97 Tomáš Katolický (9:1)
50:57 Vyloučen hráč #33 Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nesportovní chování
47:05 GÓL SK Jiskra Domažlice! 8:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #15 Milan Pivoňka, asistoval #30 Jakub Hrabík (8:1)
39:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #9 Pavel Šimeček (8:0)
27:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:0
25:34 Vyloučen hráč #12 Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
23:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (6:0)
22:01 Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
18:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #48 Tomáš Váňa, asistoval #96 Matěj Soukup (5:0)
18:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Ondřej Baroch, asistoval #22 Jindřich Mošna (4:0)
17:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #91 David Příhoda, asistoval #18 Jan Žák (3:0)
15:25 Vyloučen hráč #20 Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
07:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #91 David Příhoda (2:0)
05:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0