• 60 59:39
    3:22
    (Hejduk)

SK Jiskra Domažlice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 3:22
branky: 17. Robert Kubica, 39. Jakub Tykal, 59. Jakub Tykal - 1. Jonáš Janata, 2. Tomáš Pour, 13. Kryštof Lehečka, 19. Ondřej Budek, 22. Kryštof Lehečka, 23. Jonáš Janata, 27. Ondřej Budek, 31. Vojtěch Beneš, 31. Ondřej Hlinovský, 38. Ondřej Budek, 39. Marek Firla, 40. Ondřej Budek, 41. Ondřej Budek, 42. Vojtěch Hejduk, 46. Marek Firla, 53. Marek Osvald, 54. Ondřej Budek, 55. Ondřej Hlinovský, 55. Ondřej Budek, 57. Vojtěch Hejduk, 59. Kryštof Lehečka, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Václav Lauda - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Votava 16 - Jan Valeš 27, Martin Lenárt 1; po třetinách: 1:4, 1:8, 1:10
60:00 Komentář domácích: Těžko psát hodnocení o zápase, jehož skóre připomíná spíše basketbal. Přesto musím pochválit všechny hráče za svižnou a bojovnou první třetinu. O to více nás mrzí, že jsme se ke konci zápasu uchýlili ke zbytečným faulům a dvouminutovým trestům. Děkujeme soupeři za zápas. Z jejich útočných akcí a střeecké úspěšnosti bychom se měli učit!
60:00 Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za fairplay utkání a sympatický a houževnatý přístup do konce zápasu. Díky a doufejme že se brzy VŠICHNI vrátíme na hřiště.
59:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:22
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (3:22)
58:46 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:21
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #81 Jakub Tykal, asistoval #6 Zdeněk Pivoňka (3:21)
58:12 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:21)
57:12 Vyloučen hráč #5 Tomáš Kment družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
56:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk bez asistence (2:20)
54:54 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
54:54 Vyloučen hráč #17 František Heindl družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost
54:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:19
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (2:19)
54:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:18)
53:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:17)
52:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:16
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:16)
46:25 Vyloučen hráč #5 Tomáš Kment družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost
45:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:15
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Marek Firla, asistoval #77 Jiří Mikeska (2:15)
41:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #96 Vojtěch Beneš (2:14)
40:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:13
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #39 Jonáš Janata (2:13)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
39:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:12
38:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:11
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Marek Firla, asistoval #66 Marek Osvald (2:11)
38:10 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:10
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #81 Jakub Tykal, asistoval #11 Jakub Nechoďdomů (2:10)
37:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:10
30:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (1:9)
30:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:8)
26:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:7
22:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata bez asistence (1:6)
21:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #96 Vojtěch Beneš (1:5)
18:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:4)
16:51 Vyloučen hráč #12 Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
16:10 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #89 Robert Kubica z trestného střílení (1:3)
12:07 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka bez asistence (0:3)
01:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #77 Jiří Mikeska (0:2)
00:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #17 Matěj Surák (0:1)