2:4
    Lukáš RADA
    (Lukš)

1. FbK Tábor - FBC Spartak Kaplice 2:4
branky: 15. Lukáš Holub, 21. Lukáš Fořt - 43. Lukáš Rada, 50. Lukáš Rada, 56. Petr Lukš, 60. Lukáš Rada; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Luboš Zeman 49 - Vlastimil Pokrývka 40; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostí : Velká radost z vítězství, děkuji hráčům za výkon.
60:00 Komentář kapitána domácích : Nový začátek s novým týmem. Bohužel jsme tentokrát byli impotentní v koncovce. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Střely po třetí třetině : 12:18
59:47 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #24 Lukáš Rada, asistoval #37 Petr Lukš (2:4)
55:48 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (2:3)
49:34 Timeout 1. FbK Tábor
49:08 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #24 Lukáš Rada, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:2)
42:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
39:59 Střely po druhé třetině : 15:24
20:37 GÓL 1. FbK Tábor! 2:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #63 Lukáš Fořt, asistoval #84 Lukáš Holub (2:0)
19:59 Střely po první třetině : 15:10
15:47 Vyloučen hráč #21 Jan Sedláček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
14:12 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub, asistoval #63 Lukáš Fořt (1:0)
10:16 Vyloučen hráč #17 Petr Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost