6:10
    Václav STANĚK
    (Cigánek)

Pacovští Honzíci - FbC Písek 6:10
branky: 7. Tomáš Krátoška, 12. Andrej Janda, 22. Michal Hošek, 22. Andrej Janda, 31. Lukáš Janura, 36. Martin Zadražil - 3. Jakub Mikeš, 17. Michael Kolínský, 25. Ondřej Mixan, 26. Michael Kolínský, 34. Michal Cigánek, 35. Ondřej Štěpán, 41. Vladimír Lešek, 56. Ondřej Mixan, 57. Michael Kolínský, 60. Václav Staněk; rozhodčí: Jiří Kučera - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3 + Jan Tomšů 5 + Michal Hošek 5:2 + Filip Trkovský 5; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Máca 19 - Vlastimil Dvořák 20; po třetinách: 2:2, 4:4, 0:4
59:59 vyjádření trenéra domácích: děkujeme soupeři za hezký zápas.
59:59 Komentář trenéra Hanzlíka: Dneska velmi náročné utkání před nucenou pauzou. Dnes jsme nebyli úplně ve své herní pohodě, ale o to důležitější je zisk 3 bodů. Pevně věříme, že herní pauza nebude dlouhá. Děkujeme soupeři za utkání.
59:33 GÓL FbC Písek! 6:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Václav Staněk, asistoval #18 Michal Cigánek (6:10)
59:17 Vyloučen hráč #87 Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 5 minuty za hrubost
59:17 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 5 minuty za hrubost
59:17 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 5 minuty za hrubost
59:00 Zápas se blíží ke konci a tým FBC Písek kontroluje hru.
56:55 GÓL FbC Písek! 6:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #41 Tomáš Biskup (6:9)
55:52 GÓL FbC Písek! 6:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #43 Filip Trkovský (6:8)
55:52 Rychlá kombinace Kolínského s Biskupem vede k dalšímu navýšení náskoku hostů.
55:52 Hráč se vytočil za bránou pacovských a excelentní střelou zvyšuje náskok píseckých.
53:42 Hra se v rychlém tempu přelévá z jedné strany na druhou.
52:16 Tomšů jde sám na bránu, přestřeluje.
50:30 Hosté se dostávají do brejku po chybné rozehrávce domácích ve vlastním oslabení, branku míjí.
49:28 Dvakrát za sebou se rozezvonila tyčka písecké branky, gól však vstřelen nebyl.
48:46 Vyloučen hráč #12 Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:30 Domácí mají výhodu, bude se vylučovat z řad Písku.
45:53 Honzíci přesilovou hru neproměnili.
43:53 Domácí tým dostává šanci srovnat skóre díky přesilovce po vyloučení hráče hostů.
43:52 Vyloučen hráč #41 Tomáš Biskup družstva FbC Písek na 2 minuty za hra rukou
42:33 Doubek šel sám na brankáře, těsně míjí horní pravý roh soupeřovy brány.
40:47 GÓL FbC Písek! 6:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #33 Vladimír Lešek, asistoval #5 Michael Kolínský (6:7)
40:47 Hráč hostů Lešek míří na bránu z poloviny hřiště a vstřeluje gól.
40:11 Domácí hrají v plném počtu.
39:59 Střely po druhé třetině: domácí: 8 - hosté: 7
39:59 Závěrečný tlak v oslabení Pacovští Honzíci ustáli. Zbývá 11 vteřin z Krátoškava trestu, kterými začne třetí třetina zápasu.
38:11 Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování florbalky
38:11 Při pokusu o zastavení soupeřovy střely se Krátoška dopustil přestupku a dostává dvě minuty za blokování hokejky.
35:40 GÓL Pacovští Honzíci! 6:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #51 Martin Zadražil, asistoval #94 Jan Tomšů (6:6)
35:40 Skóre je opět srovnáno po velice důrazném pressingu domácích v soupeřově brankovišti. Branku vstřeluje Zadražil.
34:31 GÓL FbC Písek! 5:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #12 Daniel Špírek (5:6)
34:31 Písek vstřeluje gól po chybě pacovského Voldřicha, který ztratil míček při pokusu o rozehrání.
33:05 GÓL FbC Písek! 5:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #48 Jakub Mikeš (5:5)
32:40 Vyloučen hráč #53 Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost
32:13 Po signalizovaném vyloučení stahují hosté brankáře a hrají v šesti.
30:37 GÓL Pacovští Honzíci! 5:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Lukáš Janura, asistoval #93 Andrej Janda (5:4)
30:37 Domací Janura proměňuje rychlou akci střelou do levého rohu a dostává Honzíky do vedení.
30:20 Nucená přestávka, kdy domácí hráč Zadražil byl po otřesen po úderu do hlavy.
28:10 Domácímu týmu se nedaří založit akci. Soupeři se brání ve svém obranném pásmu.
25:10 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (4:4)
25:10 Hosté srovnávají dvěma rychlými góly po chybách a nedůrazu domácích.
24:42 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #4 Václav Staněk (4:3)
24:13 Zápas po dvou rychlých gólech nabírá na tempu.
22:06 Pacovské Honzíky posílá do vedení ukázková kombinace Zadražila s Hoškem. Druhý rychlý gól následuje krátce po té, vstřeluje ho Andrej Janda.
21:56 GÓL Pacovští Honzíci! 4:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #93 Andrej Janda, asistoval #32 František Zajíc (4:2)
21:35 GÓL Pacovští Honzíci! 3:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #51 Martin Zadražil (3:2)
21:00 Druhá třetina začala v rychlém tempu, několika svižnými protiútoky obou týmů.
19:59 Střely po první třetině: domácí: 7 - hosté: 13
19:06 Hráč hostí Biskup rozezvonil konstrukci branky, gól však nepadl.
16:55 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #33 Vladimír Lešek (2:2)
16:55 Hráč hostí Kolínský prostřelil brankáře Mácu přesnou střelou z větší vzdálenosti.
15:20 Kapitán domácích Doubek opět ohrozil gólmana svou střelou, která však byla zblokována.
13:49 Soupeř přehrává domácí tým v počtu střel i držení míčku. Domácí gólman již poněkolikáté vyrazil prudkou střelu z bezprostřední blízkosti.
11:10 GÓL Pacovští Honzíci! 2:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #93 Andrej Janda, asistoval #43 Matěj Doubek (2:1)
10:15 Máca právě podržel domácí tým, kdy vychytal několik střel za sebou.
07:48 Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:48 Hráč hostí Kolář minul míček před prázdnou bránou a následně je faulován domácím hráčem Krátoškou.
06:21 GÓL Pacovští Honzíci! 1:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #43 Matěj Doubek (1:1)
06:21 Honzíci srovnávají skóre po Krátoškově dorážce´odraženého balónu.
05:50 Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.
02:36 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #33 Vladimír Lešek (0:1)
02:36 Hráč s číslem 48 Jakub Mikeš vstřelil první branku po nahození na bránu z poloviny hřiště.
00:01 Dobrý den, vítáme vás u dnešního onlinu na druhém domácím zápase Pacovských Honzíků s FBC Písek.