• 60 59:13
    9:6
    ()

FBC Panthers Liberec - Florbalová akademie MB 9:6
branky: 8. Pavel Hůza, 14. Filip Munzar, 16. Tomáš Hess, 17. Pavel Hůza, 18. Michal Skibko, 27. Filip Munzar, 52. Tomáš Hess, 56. Lukáš Veselý, 58. Lukáš Jágr - 34. Tomáš Malý, 35. Albert Vocel, 39. Hieu La, 41. Tomáš Szabo, 46. Albert Vocel, 60. Albert Vocel; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Vít Vaníček 15 - Vojtěch Šimon 12; po třetinách: 5:0, 1:3, 3:3
59:59 Komentář domácích - trenér a kapitán Jan Obermann: Klasický Pantheří zápas 'povolit x utáhnout'. Zdravíme CORONU a marody. Děkujeme za zápas
59:59 Komentář hostů - kapitán: Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
59:13 GÓL Florbalová akademie MB! 9:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel z trestného střílení (9:6)
59:13 TS suvéreně proměněno. Hostující hráč vykoupal zkušeného brankáře domácích a neomylně zavěsil míček pod horní tyč.
59:13 Trestný nájezd hostů za hru v brankovišti.
57:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #81 Lukáš Jágr, asistoval #47 Filip Munzar (9:5)
57:39 Domácí využívají chybné rozehrávky hostujícího obránce a zvyšují svůj náskok.
55:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #88 Pavel Hůza (8:5)
55:39 Po rychlé extraligové souhře zvyšují domácí přesilovkovým golem. Rozdíl je již o 3 branky a domácí doufejme dovedou utkání do vítězného konce.
54:39 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
54:39 Sekera hostů a první možnost přesilové hry pro domácí.
51:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #35 Lukáš Veselý (7:5)
51:57 2x tečovaná střela končí v síti bezmocného brankáře hostů. Šťastná branka může přinést trochu klidu na domácí čepele.
51:26 Domácí drží míček, kombinují a čekají na hostující napadání. Ti se však nechtějí pohnout ze svého obraného bloku, ale čas na vyrovnání se krátí.
48:16 Konec přesilovky. Teď jen aby domácí hráli se stejným nasazením jako v oslabení a o výsledek se nemusí bát.
47:55 Nájezd domácího Hůziče v oslabení likviduje hostující brankář stejně jako následnou dorážku. Domácím dnes hra v oslabení svědčí.
46:16 Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
46:16 Faul domácího hráče z frustrace z vývoje utkání a důraznější hry hostů.
45:50 GÓL Florbalová akademie MB! 6:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #29 Petr Machač (6:5)
45:50 Hosté využívají nepřesné rozehrávky domácích a z rychlé akce snižují na rozdíl jediného golu.
40:25 GÓL Florbalová akademie MB! 6:4
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo (6:4)
40:25 Nešťastný odraz od hole domácího beka končí ve Víťově brance. Už je to jen o dvě branky.
40:01 Začátek třetí části. Uvidíme jak bude utkání dále probíhat.
40:00 Konec 2. třetiny, kterou vyhrávají hosté poměrem 3:1 a vracejí se do zápasu.
38:11 GÓL Florbalová akademie MB! 6:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #21 Tadeáš Korolevyč (6:3)
38:11 Hosté trestají nedůraz domácích obránců z dorážky trefují třetí branku.
37:40 Domácí se nemohou trefit. Střel přibývá, ale málokterá trefuje hostující bránu. Chce to více klidu na domácí florbalky.
34:53 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel bez asistence (6:2)
34:53 A hosté snižují další brankou po samostatné akci útočníka, který obešel 2 domácí a zavěsil.
33:45 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #78 Hieu La (6:1)
33:45 První branka hostů po přesné střele do horního rohu.
26:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #18 Tomáš Szabo (6:0)
26:20 Domácí skorují v oslabení po dlouhém pasu Munzič předvedl krásný blafák.
25:25 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
25:25 Další přesilová hra hostů po zcela zbytečném faulu domácího hráče.
20:22 2. třetina začala krátkou přesilovkou hostů bez využití.
20:00 Ukončena úvodní třetina za stavu 5:0 pro domácí. Třetina nám končí v nervozní atmosféře, kdy se hra značně přitvrdila. Přestávka snad horké hlavy zchladí.
18:25 Serie vyloučených kdy domácí pykají za fauly holí a hosté za oplácení. Hraje se 4 na 3
18:22 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
17:50 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
17:50 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
17:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #18 Tomáš Szabo (5:0)
17:12 Situace 3 na 1 končí brankou. Hosté jsou průběhem otřesení a ztrácejí klid.
16:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #36 Tomáš Hess (4:0)
16:03 Brankostroj se nám rozjíždí. Kombinace zkušených domácích borců do prázdné :-)
15:44 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:0
15:44 Hessík dělovkou prostřelil hostujícího brankáře.
13:47 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:0
13:47 Krásná branka domácích z výjezdu od lévého mantinelu kdy míček skončil u tyčky hostující branky.
13:20 Snaha hostů o vyrovnání končí většinou na libereckých blocích nebo na výtečném brankáři. Extraligové zkušenosti mnoha domácích jsou znát.
11:09 Přesilvková kombinace bez střelby domácích. Hostě v klidu.
09:09 Vyloučen hráč #47 Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
07:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #35 Lukáš Veselý (1:0)
07:54 Přihrávka a střela z první a stav je 1:0.
06:25 Nyní dva skvělé zákroky domácího exligového brankáře Víti Vaníčka. Ani 2 osamocení útočníci Bolky nedokázali skórovat.
03:30 Zatím sledujeme vyrovnaný boj domácí zkušenosti s hostujícím mládím.
00:00 Vítáme vás u 1. utkání domácího týmu Panthers v divizní soutěži. Soupeřem je tým z Mladé Boleslavi a věříme v úspěšný start za postupem do národky.