• 59 58:25
    8:18
    (Píše)

SCC SEMILY - FBŠ Všestary 8:18
branky: 5. Filip Bulušek, 12. Jakub Zemánek, 19. Filip Bulušek, 29. Jiří Havrda, 30. Matěj Pavlata, 31. Lukáš David, 35. Tomáš Kubín, 38. Jan Šimon - 8. Daniel Moravec, 12. Pavel Hellmann, 15. Oldřich Vaňkát, 16. František Lahučký, 19. František Lahučký, 22. Marek Stuchlík, 23. Aleš Klemš, 26. Štěpán Novák, 27. Pavel Hellmann, 30. Štěpán Novák, 32. Miloš Macháček, 36. Štěpán Novák, 36. Pavel Hellmann, 47. Miloš Macháček, 48. František Lahučký, 54. Aleš Klemš, 57. František Lahučký, 59. Miloš Macháček; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Šimon Heřman 13, Martin Forman 9 - Jaromír Žák 17; po třetinách: 3:5, 5:8, 0:5
60:01 Komentář trenéra domácích Tomáše Miksánka: Co k dnešnímu výkonu říct, soupeře jsme nechali hrát přesně to, co potřeboval. MY byli v obraně absolutně tragičtí. Za mírnou pochvalu dnes stojí akorát hra dopředu, kdy jsme dokázali využít většinu nabídnutých šancí. I tak jsme jich ale opět až příliš spálili. Omluva Hermisovi, fanouškům a soupeři díky za zápas.
60:01 Pokračování trenéra hostů: Celý tým dorazil až na třetí třetinu, kde jsme hráli florbal hodně divizi. Děkujeme soupeři za hru a přejeme mnoho zdaru do dalších utkáni. Zdary zdary Všestary'
60:01 Komentář trenéra hostů Jan Freiberga 1.část:'Bohužel první dvě třetiny byli z naší strany tragické. Hráli jsme jen v útoku a zapomněli na obranu. Musím pochválit, který v prvních dvou třetinách vypracované šance proměnil.
58:25 GÓL FBŠ Všestary! 8:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #30 David Píše (8:18)
56:47 GÓL FBŠ Všestary! 8:17
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #98 Aleš Klemš (8:17)
56:10 Jakub Roztočil se ocitl v situaci 1 na gólmana, bohužel nedokázal dostat balónek za záda soupeře.
53:58 Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
53:58 Lukymu Vyhlídkovi nezbývalo nic jiného, než odzbrojit soupeře nedovoleným zákrokem. Semily jdou do oslabení.
53:10 GÓL FBŠ Všestary! 8:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #91 František Lahučký (8:16)
52:14 Timeout SCC SEMILY
52:14 Kouč domácích Tomáš Miksánek svolává své svěřence a dává jim důležité pokyny.
50:45 Diváci domácích jsou zatím v klidu, zřejmě šetří hlasivky na poslední minuty zápasu.
48:03 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi
47:51 GÓL FBŠ Všestary! 8:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký bez asistence (8:15)
46:19 GÓL FBŠ Všestary! 8:14
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #67 Jakub Moravec (8:14)
46:19 Semily inkasují ve vlastní přesilové hře po rychlém brejku.
45:22 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
44:50 Dnešní utkání sleduje 40 diváků.
41:25 Druhá třetina nám ukázala spoustu branek, doufejme, že i třetí třetina bude gólově pestrá.
37:59 GÓL SCC SEMILY! 8:13
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #9 Jan Šimon, asistoval #12 Tomáš Kubín (8:13)
36:38 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
35:28 GÓL FBŠ Všestary! 7:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #91 František Lahučký (7:13)
35:28 Střídání brankáře. Nový brankář #54 Martin Forman družstva SCC SEMILY
35:01 GÓL FBŠ Všestary! 7:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #74 Miloš Macháček (7:12)
34:15 GÓL SCC SEMILY! 7:11
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #9 Jan Šimon (7:11)
32:13 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
31:13 GÓL FBŠ Všestary! 6:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček bez asistence (6:11)
30:29 GÓL SCC SEMILY! 6:10
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #77 Lukáš David, asistoval #11 Lukáš Vyhlídko (6:10)
29:22 GÓL SCC SEMILY! 5:10
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #10 Matěj Pavlata, asistoval #30 Jakub Zemánek (5:10)
29:00 GÓL FBŠ Všestary! 4:10
28:47 GÓL SCC SEMILY! 4:9
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda, asistoval #77 Lukáš David (4:9)
28:37 Druhá třetina se z pohledu domácích nevyvíjí vůbec příznivě.
26:38 GÓL FBŠ Všestary! 3:9
25:15 GÓL FBŠ Všestary! 3:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #30 David Píše (3:8)
23:37 Druhá třetina začala ve velmi rychlém tempu. Všestary napadají hluboko a znepříjemňují rozehrávku Semil.
22:52 GÓL FBŠ Všestary! 3:7
21:54 GÓL FBŠ Všestary! 3:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #74 Miloš Macháček (3:6)
18:34 GÓL FBŠ Všestary! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #7 Pavel Hellmann (3:5)
18:34 Semily se sice prosadily v přesilové hře, ale hostí hned odpovídají rychlou akcí do otevřené části klece Heřmana.
18:25 GÓL SCC SEMILY! 3:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #27 Filip Bulušek, asistoval #15 Tomáš Navrátil (3:4)
17:12 Vyloučen hráč #64 Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:07 GÓL FBŠ Všestary! 2:4
15:07 A máme tu standardní situaci pro Všestary, ze kterého padá další gól.
14:06 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #99 Štěpán Novák (2:3)
11:55 GÓL SCC SEMILY! 2:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #30 Jakub Zemánek bez asistence (2:2)
11:55 Zemánek se toho nebál a střelou z půlky překvapil brankáře hostí.
11:08 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #67 Jakub Moravec (1:2)
07:56 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #99 Štěpán Novák (1:1)
07:56 Všestary potrestaly laxní hru Semil ve středním pásmu. Po rychlém brejku 2 na 1 se prosadil Moravec.
06:14 Domácí brankář podržel domácí po individuální chybě beka.
04:08 GÓL SCC SEMILY! 1:0
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #27 Filip Bulušek, asistoval #10 Matěj Pavlata (1:0)
04:08 Po pohledné akci do prázdné branky se domácí Semily ujímají vedení.
02:30 Roztočil minul otevřenou klec soupeře.
01:20 Oba týmy začínají hrát s velkou opatrností.