Liberec
  • 60 59:45
    2

FBC Liberec B - FBC Panthers Liberec 6:7
branky: 3. Petr Peřina, 26. Tomáš Richter, 38. Dominik Šollar, 48. Petr Peřina, 53. Jakub Pecháček, 57. Adam Štěpán - 2. Tomáš Szabo, 5. Jiří Špak, 25. Pavel Hůza, 29. Pavel Hůza, 36. Ondřej Neuman, 39. Jiří Špak, 51. Ondřej Neuman; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Kupec 26 - Petr Vacátko 4, Vít Vaníček 0, Petr Vacátko 6, Petr Vacátko 2; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácího týmu: Dnes jsme byli svědky utkání plného emocí, tvrdých soubojů a krásných akcí. Bohužel soupeř byl o jednu hezkou akci lepší. Potrestali naše chyby, ale nám se nedařilo. Pochvala celému týmu za předvedou hru a nasazení. Těšíme se na další utkání a doufám, že na dnešek navážeme. Děkujeme soupeři a přejeme mu šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář kapitána hostů: Zápas skvělé úrovně, ještě, že se nehraje na počet hráčů na soupisce :-) Díky soupeři, zdravíme marody a plukovníka.
60:00 Střely FBC Liberec B:16 FBC Panthers Liberec:8
59:45 Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:26 Timeout FBC Liberec B
56:40 GÓL FBC Liberec B! 6:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #7 Tomáš Richter (6:7)
53:49 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
52:03 GÓL FBC Liberec B! 5:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #89 Jan Havrda (5:7)
50:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (4:7)
47:57 GÓL FBC Liberec B! 4:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Petr Peřina bez asistence (4:6)
46:11 FBC Liberec B nyní hrají velmi útočný florbal, drží útočné pásmo a nepustí FBC Panthers Liberec ke hře.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Petr Vacátko družstva FBC Panthers Liberec
40:00 Střely FBC Liberec B:9 FBC Panthers Liberec:12
38:47 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (3:6)
37:23 Dominik Šollar proměnil trestné střílení a snižuje na rozdíl 2 gólů.
37:22 GÓL FBC Liberec B! 3:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar z trestného střílení (3:5)
37:22 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Vít Vaníček družstva FBC Panthers Liberec
35:06 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #47 Filip Munzar (2:5)
29:58 Vyloučen hráč #13 Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
28:48 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #93 Ondřej Neuman (2:4)
28:07 Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
25:03 Po krásné akci Tomáše Richtera FBC Liberec B snižuje na rozdíl 1 gólu a stav zápasu je 2:3.
25:02 GÓL FBC Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Tomáš Richter bez asistence (2:3)
24:16 Míček se nešťastně dokutálel přes brankovou čáru a Panthers zvyšují svůj náskok na 1:3.
24:15 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #13 Martin Tomas (1:3)
22:49 FBC Panthers Liberec se drží v útočném pásmu a nepustí FBC Liberec B do útoku.
20:00 Střely FBC Liberec B:7 FBC Panthers Liberec:10
10:50 Hráči FBC Panthers Liberec nevyužili dvojitou přesilovku. ale stále se drží v útočném pásmu a snaží se překonat Daniela Kupce.
06:28 Vyloučen hráč #12 Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
06:28 Vyloučen hráč #12 Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
04:21 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:2)
02:56 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Petr Peřina, asistoval #40 Dominik Šollar (1:1)
01:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (0:1)
00:01 Úvodní vhazování vyhráli domácí.