59
  • 59 58:59
    Koberovy

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Koberovy 8:5
branky: 15. Tomáš Matys, 23. František Novák, 23. Petr Dlouhý, 23. František Novák, 34. Tomáš Valkoun, 37. Jan Klamrt, 52. Petr Dlouhý, 56. Tomáš Matys - 6. Tomáš Jiránek, 26. Dominik Reczai, 33. Václav Hartl, 39. Tomáš Zeman, 50. Lukáš Hlava; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 6:5; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Petr Líbal 25 - Lukáš Pfeiffer 33; po třetinách: 1:1, 5:3, 2:1
59:59 Komentář trenéra hostů: Nepodařilo se nám plnit základní pokyny, v klíčových chvílích nás potopily vlastní individuální chyby a nepřesnost. Gratulujeme domácích k zasloužené výhře.
59:59 Komentář Jičína: Děkujeme soupeřům za kvalitní hru a divákům za velikou podporu.
58:59 Timeout TJ Sokol Koberovy
55:29 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #3 Marcel Jeřábek (8:5)
54:59 střely domácí:12 střely hosté:9
52:20 Vyloučen hráč #10 Václav Hartl družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
51:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #65 Tomáš Matys (7:5)
49:05 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #66 Tadeáš Hradil (6:5)
40:53 Vyloučen hráč #63 Lukáš Pfeiffer družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi
38:50 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #99 Tomáš Zeman, asistoval #66 Tadeáš Hradil (6:4)
36:15 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt, asistoval #8 Tomáš Valkoun (6:3)
34:59 střely domácí:17 střely hosté:14
33:41 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #96 František Novák (5:3)
33:16 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vražení zády
32:11 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #10 Václav Hartl, asistoval #83 Lukáš Hlava (4:3)
30:23 Vyloučen hráč #17 Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi
26:41 Vyloučen hráč #24 Patrik Sytný družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
25:38 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #93 Adam Buriánek (4:2)
23:30 Vyloučen hráč #17 Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
23:21 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
22:37 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (4:1)
22:19 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:1
22:11 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:1)
19:23 Vyloučen hráč #22 Tomáš Jiránek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
14:59 střely domácí: 12 střely hosté: 7
14:44 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys bez asistence (1:1)
11:54 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
08:36 Vyloučen hráč #3 Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
05:51 GÓL TJ Sokol Koberovy! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Tomáš Jiránek, asistoval #26 Leoš Kopáček (0:1)