• 60 59:12
    12:16
    (Tibenský)

TJ Sokol Koberovy - FbC Hradec Králové 12:16
branky: 14. Tomáš Jiránek, 21. Tomáš Jiránek, 22. Tomáš Jiránek, 25. Jan Haloun, 26. Jan Haloun, 30. Dominik Reczai, 49. Dominik Reczai, 51. Dominik Reczai, 53. Dominik Reczai, 54. Leoš Kopáček, 55. Jan Haloun, 56. Lukáš Hlava - 1. Radim Kunart, 6. David Stružinský, 9. Filip Hušek, 11. Filip Hušek, 14. Adam Hušek, 15. Tomáš Pokorný, 25. Jonáš Mikšovský, 31. Lukáš Kašpar, 31. Matěj Mikšovský, 35. Filip Hušek, 41. Jonáš Mikšovský, 42. Radim Kunart, 45. Filip Hušek, 46. Lukáš Kašpar, 52. Lukáš Kašpar, 60. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:7; využití: 3:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 19 - David Šimeček 19; po třetinách: 1:6, 5:4, 6:6
59:59 Komentář trenéra domácích Jana Kováře: Jediným pozitivem našeho výkonu je dvanáct vstřelených branek. Bohužel stále nedokážeme plnit základní pokyny a svoji nedůsledností jsme dobře hrajícímu soupeři cesta za zaslouženým vítězstvím ulehčili. Gratulujeme Hradci k vítězství.
59:59 Komentář trenéra hostí Petra Drahoňovského: V první třetině jsme hráli velmi dobře a vytvořili si pětigólový náskok. Soupeř se však nevzdal a pressingem donutil naše hráče k chybám. Výsledkem bylo snížení na rozdíl jednoho gólu. Ve třetí třetině už to byla přestřelka. Děkuji soupeři za utkání.
59:12 GÓL FbC Hradec Králové! 12:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #33 Andrej Tibenský (12:16)
58:26 Vyloučen hráč #7 Jan Haloun družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
57:24 Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
56:35 Vyloučen hráč #24 Jonáš Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
55:10 Hráči Hradce už se asi vidí na cestě domů, ale domácí dál bojují. Je to opravdová bitva.
55:08 GÓL TJ Sokol Koberovy! 12:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #66 Tadeáš Hradil (12:15)
54:58 GÓL TJ Sokol Koberovy! 11:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #7 Jan Haloun, asistoval #92 Dominik Reczai (11:15)
53:13 GÓL TJ Sokol Koberovy! 10:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #92 Dominik Reczai (10:15)
53:09 Vyloučen hráč #84 Filip Geisler družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
52:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 9:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #83 Lukáš Hlava (9:15)
51:42 GÓL FbC Hradec Králové! 8:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #47 Adam Hušek (8:15)
51:23 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:18 Dominik Reczai a Jan Haloun to doťukali do prázdné. Krásný florbalový moment.
50:17 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:14
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #7 Jan Haloun (8:14)
48:31 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:14
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #93 Adam Buriánek (7:14)
45:45 GÓL FbC Hradec Králové! 6:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #39 David Šimeček (6:14)
44:55 GÓL FbC Hradec Králové! 6:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #56 Matěj Mikšovský (6:13)
41:50 Vstup do třetí třetiny koberovským nevyšel a Hradec tak kontroluje hru i skóre.
41:49 GÓL FbC Hradec Králové! 6:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #50 Karel Ponča (6:12)
40:19 GÓL FbC Hradec Králové! 6:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (6:11)
39:49 Konec třetiny byl jednoznačně v režii Hradce.
34:02 Dění se opět vrací do scénáře z první třetiny. Koberovy útočí, ale Hradec po skvělém přechodu proměňuje.
34:01 GÓL FbC Hradec Králové! 6:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #47 Adam Hušek (6:10)
30:34 Hradec opět využívá své šance a vytváří si náskok.
30:33 GÓL FbC Hradec Králové! 6:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #50 Karel Ponča (6:9)
30:21 GÓL FbC Hradec Králové! 6:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar bez asistence (6:8)
29:43 Dominik Reczai je ve varu. Po sérii asistencí se dokázal i gólově prosadit.
29:42 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:7
28:42 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
26:01 První lajna domácích, ve složení Jiránek, Haloun, Reczai roztočila obranu Hradce. Bohužel, dříve než stihl pořadatel od hostujícího týmu vybrat 20 KČ za tento pouťový zážitek - dokázali hosté opět navýšit skóre. Koberovy mžikem opět ale odpověděli. Nyní si ještě zahrají přesilovku,
26:00 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
25:57 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:7
24:56 GÓL FbC Hradec Králové! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #17 Radim Kunart (4:7)
24:44 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:6
21:50 Hattrick pro Jiránka. Kšiltovky létají na plochu a domácí se dostávají do zápasu. Nutno také podotknout, že na všechny příležitosti přihrával kapitán Dominik Reczai.
21:48 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Tomáš Jiránek, asistoval #92 Dominik Reczai (3:6)
20:23 Výborný vstup domácích. Jiránek působí jako ostřílený mazák. Zřejmě mu pomohla včerejší exkurze na extraligovém utkání žen v Boleslavi.
20:22 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:6
20:01 Vstupujeme do druhé třetiny. Rozdíl branek je jednoznačný, ale času na zdramatizování je ještě dost. Domácí budou potřebovat větší přesnost v zakončení.
19:59 Zápas na první pohled působí vyrovnaně. Hradec ovšem prokazuje vysokou kvalitou před brankou domácích a snadno se tak i dostávají do vyložených příležitostí, které proměňují.
14:59 GÓL FbC Hradec Králové! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #74 Filip Hušek (1:6)
14:59 Co k tomu dodat. Efektivita hostů je na vysoké úrovni
13:44 Netrvalo to dlouho a Hradec v brejkové příležitosti opět navyšuje stav.
13:43 GÓL FbC Hradec Králové! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #5 Lukáš Kašpar (1:5)
13:10 Jiránek napřáhl svou čepel až ke stropu a propálil vše co stálo v cestě. Koberovy snižují.
13:09 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:4
10:33 Domácí sice tlačí ale nedokáží se dostat do vážnější situace. Hosté z Hradce jsou ale ve svých příležitostech neomylní.
10:32 GÓL FbC Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #5 Lukáš Kašpar (0:4)
08:05 GÓL FbC Hradec Králové! 0:3
05:34 Hradec naopak svou příležitost proměnit dokázal a hosté odskakují do dvou brankového vedení.
05:33 GÓL FbC Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #47 Adam Hušek (0:2)
04:05 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
04:00 Koberovští nevyužili přesilovou hru. Blízko byl svou střelou Kopáček, který trefil horní tyč branky.
01:19 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:18 Hned na úvod vzniklo nedorozumění na střídačce domácích a Hradec se tak brzy a snadno dostává do vedení.
00:17 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #24 Jonáš Mikšovský (0:1)