13:4
    Tomáš MUDRA
    (Filip)

BUTCHIS - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 13:4
branky: 6. Jakub Černý, 7. Tomáš Mudra, 8. Matěj Nykl, 25. Bruno Sandner, 29. Jakub Vondruška, 33. Matyáš Kalina, 36. Bruno Sandner, 39. Dominik Regner, 42. Tomáš Matoulek, 43. Jakub Černý, 44. Tomáš Filip, 57. Jakub Vondruška, 58. Tomáš Mudra - 20. Daniel Riley, 27. Daniel Šterbák, 40. Daniel Šterbák, 42. Karel Horký; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Hlinák 20 - Martin Kohout 16, Dominik Kameš 3; po třetinách: 3:1, 5:2, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Zahalky : Dobrý vstup do sezony, poctivý týmový výkon, spokojenost především s útočnou částí hry. Vytknout si můžeme pouze pár individuálních chyb ve hře dozadu.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Michala Kuberta : Gratuluji domácím k zasloužené výhře. Nedokázali jsme se srovnat s parkety a podle toho to dopadlo. Všude jsme byli pozdě, odkskakovalo nám to a domáci defacto dominovali. Jediná slabina byla domácí gólman a toho jsme nedokázali prověřit. Je to první zápas, jedeme dál. Děkujeme všem v hale. Pěkný večer.
60:00 Počet střel ve 3. třetině: Butchis 9 Králův Dvůr 8
57:56 GÓL BUTCHIS! 13:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #32 Tomáš Filip (13:4)
57:56 Kombinace dvou Tomášů skončila gólem.
57:26 Jan Hlinák dneska jede, právě si připsal sérii několika dobrých zákroků.
56:45 GÓL BUTCHIS! 12:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (12:4)
55:08 Po střele Tomáše Matoulka zazvonila tyč.
54:35 Jan Hlinák předvádí skvělý zákrok.
54:32 Hra se přelévá ze strany na stranu.
50:30 Na hřišti se začíná přiostřovat.
48:29 Střídání gólmana se velice vyplatilo, předvedl další luxusní zákrok.
46:55 Butchis si v přesilové hře vytvořil několik šancí, ale neproměnil je.
45:20 Hostující brankář předvedl skvělý zákrok a zabránil gólu.
44:55 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
44:33 Právě zažíváme gólové žně.
43:58 GÓL BUTCHIS! 11:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #32 Tomáš Filip, asistoval #23 Bruno Sandner (11:4)
42:28 GÓL BUTCHIS! 10:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (10:4)
42:28 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Dominik Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
41:57 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 9:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #52 Patrik Kovářík (9:4)
41:57 Butchis vstřelil gól, ale hosté rychle odpověděli.
41:45 GÓL BUTCHIS! 9:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #23 Bruno Sandner (9:3)
41:01 Hostující gólman zneškodnil nebezpečnou střelu.
40:00 Počet střel ve 2. třetině: Butchis 12 Králův Dvůr 9
39:11 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 8:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #58 Daniel Šterbák, asistoval #15 Marek Sluka (8:3)
38:01 GÓL BUTCHIS! 8:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #12 Dominik Regner, asistoval #8 Tomáš Matoulek (8:2)
36:50 Domácí hráč předvedl neskutečný obranný zákrok.
35:52 GÓL BUTCHIS! 7:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #23 Bruno Sandner bez asistence (7:2)
32:07 GÓL BUTCHIS! 6:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #87 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (6:2)
32:07 Po povedené souhře ze standartní situace se prosadil Matyáš Kalina.
31:26 K dnešnímu utkání přihlíží 37 diváků, děkujeme!
29:48 Dominik Regner se náhle ocitl před prázdnou brankou, tuto šanci ale neproměnil.
28:50 GÓL BUTCHIS! 5:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #8 Tomáš Matoulek (5:2)
28:16 Vyloučen hráč #52 Patrik Kovářík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
28:05 Jakub Vondruška předvedl perfektní střelu, ale byla zblokována.
26:08 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #58 Daniel Šterbák z trestného střílení (4:2)
25:06 Střela hostů proletěla kousek od pravé tyče.
24:01 GÓL BUTCHIS! 4:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #23 Bruno Sandner, asistoval #8 Tomáš Matoulek (4:1)
23:48 Jan Hlinák předvádí luxusní zákrok.
23:10 Hostující hráč v samostatném úniku trefil pouze tyč.
20:25 Po střele Jakuba Černého zazvonila tyč.
20:00 Počet střel v 1. třetině: Butchis 11 Králův Dvůr 7
19:56 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Riley, asistoval #50 Karel Horký (3:1)
19:11 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
16:20 Butchis nepustil soupeře k žádné větší šanci.
14:44 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za vysoká florbalka
12:50 Ve velké šanci se ocitl hráč hostů, ale selhal.
11:14 Králův Dvůr brání velice pasivně.
07:49 GÓL BUTCHIS! 3:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #46 Matěj Nykl, asistoval #14 Tomáš Vondruška (3:0)
06:41 GÓL BUTCHIS! 2:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #4 Adam Drastich (2:0)
06:41 Po nádherné kombinaci Butchisu se prosadil Tomáš Mudra.
06:02 Po vstřeleném gólu tempo hry určují domácí.
05:13 GÓL BUTCHIS! 1:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #87 Matyáš Kalina (1:0)
03:39 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení