60
  • 60 59:25
    2

SK Florbal Benešov - TJ Turnov 10:2
branky: 2. Martin Šimek, 3. Milan Sklenář, 10. David Lukáš, 24. Petr Tůma, 24. Ladislav Vorel, 46. Martin Poláček, 49. Martin Šimek, 49. Ladislav Vorel, 49. Martin Šimek, 52. Miloš Vojtíšek - 26. Vojtěch Palatínus, 53. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Lukáš Brož 21 - Petr Suchomel 19; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:1
60:00 Komentář trenéra hostí:Soupeř před sezónou posílil a dneska to bylo cítit. I přes jednoznačný výsledek bych řekl, že byl zápas dvě třetiny vyrovnaný, možná jsme byli i lepší. Nám tam nic nespadlo a soupeř trestal z protiútoků nebo naši fatálních chyb. Třetí třetina už byla znásilnění. My jsme zkusili dát všechno do útoku a zkušení hráči soupeře si z nás dělali srandu. Díky a gratuluji k vítězství. Hlavně zdraví!
60:00 Komentář trenéra domácích: I přes jednoznačný výsledek to nebylo jednoduché utkání. Soupeř byl důrazný v soubojích, a proto nás utkání bolelo. Chtěl bych svým hráčům poděkovat za předvedený výkon , divákům za podporu a soupeři za pěkný zápas.
60:00 Střely po třetí třetině: 16:10, střely celkem: 29:23
59:25 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
58:35 Ztráta balónku Turnovem zapříčinila protiútok Šimka s Půlpánem. Půlpán dostal přihrávku, vystřelil, ale míček končí za mantinelem
55:58 Turnov udržel gólový stav utkání a hraje opět v plném počtu.
55:40 Jakubovi Sklenářovi zvoní tyč!
53:58 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
53:58 Další přesilová hra po Benešov, uvidíme, zda-li skončí navýšením brankového rozdílu.
52:37 GÓL TJ Turnov! 10:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (10:2)
51:11 GÓL SK Florbal Benešov! 10:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (10:1)
51:11 Po přijaté přihrávce od Vorla vstřeluje Vojtíšek z otočky gól do branky hostí.
48:43 Timeout TJ Turnov
48:43 GÓL SK Florbal Benešov! 9:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (9:1)
48:40 Hosté se ocitli v kolotoči, který pro ně skončil poněkud nešťastně a to třemi góly.
48:29 GÓL SK Florbal Benešov! 8:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (8:1)
48:05 GÓL SK Florbal Benešov! 7:1
45:43 GÓL SK Florbal Benešov! 6:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček bez asistence (6:1)
45:43 Poláček šel do protiútoku, jeho přesně mířená střela nad rameno brankáře domácích nemohla skončit jinak než gólem.
41:51 Turnov vstoupil do hry úplně s jinou energií a hra se zatím odehrává na půlce domácích.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely po druhé třetině: 13:16
37:35 Přihrávka od Sklenáře na Poláčka, který přestřeluje branku.
32:24 Hra se velice vyostřila a napětí na hale by se dalo krájet.
30:02 Hejduk v šanci! Jeho střela však letěla těsně mimo bránu.
25:20 GÓL TJ Turnov! 5:1
25:20 Turnov se nenechal zahanbit a vrací Benešovu úder v podobě vstřeleného gólu a Palatínus tak snižuje brankový rozdíl.
23:59 GÓL SK Florbal Benešov! 5:0
23:59 Dnes ani oslabení nezastaví Benešov od gólu. Dvojka Tůma Vorel využili situace, získali balónek a přesunuli se na polovinu hostí. Nasledovali dvě rychlé přihrávky zakončené gólem.
23:42 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
23:19 GÓL SK Florbal Benešov! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma bez asistence (4:0)
23:19 Tůma předvedl své umění v podobě dvou otoček , které natolik zmátli brankáře, že gól pro Benešov byl jistý.
20:23 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #88 Antonín Palatínus.
20:00 Střely po první třetině 10:4
18:40 Vyloučen hráč #47 Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády
18:40 I Turnov v první třetině dostal možnost vstřelit gól v podobě přesilové hry. Uvidíme, zda-li této šance úspěšně využije.
16:03 Palatínus posílá přihrávku na Grmolce, přihrávka však byla až příliš skákavá a z gólové šance nezbylo nic.
14:32 Poláček vyvezl balón po mantinelu a zkouší štěstí, bohužel balónek končí v rukou brankáře hostí.
09:35 Benešov je dnes opravdu ve formě. Využívá i druhou přesilovou hru ke zvýšení brankového rozdílu.
09:34 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #63 Petr Tůma (3:0)
09:08 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
07:42 Vorel v šanci! Dostává přesnou nahrávku od Tůmy a jde sám na brankáře. Jeho pokus však brankář hostí zkušeně vychytal.
06:05 Turnov se dostává do gólové šance, avšak Brož jim zamezil ve snížení brankového rozdílu.
02:54 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #11 Milan Sklenář, asistoval #28 Martin Poláček (2:0)
02:54 Benešov na nic nečeká a využívá přesilové hry k navýšení skóre.
02:43 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
01:49 Garreis Marek dostává přihrávku na střed a střílí, jeho střela byla tečována obráncem hostí.
01:15 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
01:05 Palatínus Vojtěch zkouší projít na střed hřiště z poza brány, ale jeho střela je blokována.
00:37 První standardní situace v pravém rohu na půlce domácího týmu.
00:01 První buly utkání pro tým hostí.