• 60 59:42
    5:6
    (Daněk)

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha 5:6
branky: 1. Karel Horký, 5. Marek Sluka, 34. Daniel Riley, 45. Matěj Kodl, 56. Marek Sluka - 6. Tomáš Mánek, 24. Radek Šťovíček, 41. Tomáš Mánek, 56. Marco Lombino, 59. Dominik Hudec, 60. Radek Šťovíček; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Kohout 19 - Martin Hruška 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:4
60:00 Komentář trenéra host L.Hrmy: Dneska jsme to chtěli prolomit a získat tři body. Bohužel nás opět trápila produktivita. V záměru jsme to morálem urvali a máme první bodíky. Pro domácí je to kruté, snad se z toho otřepají a také příště získají své první body. Děkujeme fanouškům, sledujte příští onliny a držte nám palce.
60:00 Komentář trenéra R.Křižka: Vyrovnanné bojové utkání rozhodlo soupeřové napadání v našem obranném pásmu. Náš nedůraz ve třetí třetině v obranné fázi se ukázal, jako rozhodující faktror, proč dneska nemáme tři body. Děkuji soupeři, divákům, rozhodčím za dnešní den. Přeji všem hezký zbytek dne.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7, Panthers Praha 10
59:53 Zápas se musel krátce přerušit z důvodu zranění.
59:42 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
59:42 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #41 Pavel Daněk (5:6)
58:00 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:5)
56:54 Panteři zvýšil intenzitu napadání s střílení na bránu.
55:42 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #93 Patrik Svoboda (5:4)
55:42 Netrvalo to ani půl minuty a a domácí tým opět vede.
55:20 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #6 Lukáš Tomeš (4:4)
53:36 Panteři mají velké šance před bránou. Několikrát stačilo jen správně dorážet a další gól by byl na světě.
52:25 Domácí tým úspěšně ubránil oslabení.
51:38 Hráč s číslem 60 Lombino Marco měl šanci vyrovnat skóre.Jeho silnou a dobře mířenou střelu ale nakonec gólman zblokoval.
50:25 Vyloučen hráč #2 Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
44:56 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #93 Patrik Svoboda (4:3)
44:14 A máme tu dva šťastlivce. Bohužel ani dnešní zápas se neobešel bez zlomených hokejek.
42:22 Tak jak domácí tým kropil střelami hosty ve druhé třetině, tak teď se situace přesně otočila.
40:30 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #41 Pavel Daněk (3:3)
40:30 Panteři svou první střelou ve třetí třetině srovnali skóre.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým hostů.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9 ,Panthers Praha 6
38:20 Hra se dostává do pomalejšího tempa. Týmy nechtějí udělat zbytečnou chybu, která by mohla ještě změnit druhou třetinu.
37:46 Hráč s číslem 72 Jakub Uhřík si dělá na hřišti respekt. Jako obránce nedává moc Panterům šanci.
34:46 Domácí tým začal Pantery kropit střelami.
33:43 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Riley, asistoval #58 Daniel Šterbák (3:2)
31:58 Tým hostů úspěšně ubránil oslabení.
31:14 Domácí tým úspěšně ubránil oslabení.
29:58 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
29:58 Rozhodčí mají s hráči spouru práce. Příliš velký důraz posadil hráče na obou stranách na trestnou.
29:14 Vyloučen hráč #88 Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
26:10 Hráči na obou stranách dělají spoustu zbytečných chyb. Doufejme, že se to během pár minut zlepší.
23:48 GÓL Panthers Praha! 2:2
22:06 Druhá třetina má zatím plno akcí a šancí k tomu, aby změnila skóre.
20:42 Panterům se daří vytvořit si několik akcí, ale ani jednu nedokazáli zatím proměnit.
20:01 Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál domácí tým.
20:00 Počet střel na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 8, Panthers Praha 9.
19:17 Domácí gólman Martin Kohout předvádí dnes na hřišti úžasný výkon. Svůj tým drží co mu síly stačí.
18:22 Domácímu týmu se úspěšně podařilo přežít oslabení.
17:22 Minuta přesilovky je za námi a Panterům se nedaří vystřelit na bránu.
16:32 Ačkoliv je domácí tým v oslabení, tak se Panterům nedaří dostat k míčku.
16:22 Vyloučen hráč #15 Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
15:50 Panteři jdou do šesti. Na straně domácích bude vyloučení.
10:40 Domácí gólman Martin Kohout zabránil dalšímu pokusu Panterů srovnat skóre.
09:02 Domácí duo Martin Kameš a Adam Lešuk odvádí na hřiši parádní práci.
08:00 Domácímu týmu se skvěle daří v obraně. Panteři se nedokáží dostat na útočnou polovinu.
06:48 Domácí hráč s číselm 28 Linhart Jan se pokusil vystřelit na bránu. Jeho šanci ale nakonec překazil brankář hostů.
05:06 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #28 Patrik Míka (2:1)
04:27 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #57 Daniel Riley (2:0)
03:17 Tým hostů se zatím v oslabení drží dobře. Domácímu týmu se nepodařilo ani vystřelit na bránu.
02:33 Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
00:43 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #88 Matěj Kodl (1:0)
00:26 Tým hostů měl první střelu, která k prvnímu gólu neměla daleko.
00:01 Zahajovací buly v první třetině vyhrál domácí tým.