• 59 58:39
    2
    Patrik SVOBODA

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 12:4
branky: 7. Martin Lazárek, 10. Tomáš Navrátil, 11. Marek Mandler, 15. Petr Krob, 29. Petr Krob, 37. Matěj Moravec, 38. Jakub Novák, 39. Jakub Kerzel, 56. Martin Lazárek, 56. Tomáš Branžovský, 57. Jakub Novák, 59. Martin Lazárek - 16. Matěj Kodl, 35. Michal Nový, 40. Martin Kameš, 56. Daniel Riley; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 14 - Martin Kohout 12, Dominik Kameš 9; po třetinách: 4:1, 4:2, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli. Gratulujeme,
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Urbance: Stále děláme zbytečně chyby. Přesto jsme se dostali do hry a je to již druhé vítězství v řadě. Tým se zlepšuje v obranné časti a opory se konečně rozstřílely. Děkujeme soupeři, pořadatelům a přejeme příjemny zbytek víkendu.
60:00 Střely celkem: Wizards 33, TBC 18
60:00 Střely 3. třetina: Wizards 12, TBC 7
59:50 Ještě tady máme menší zdržení. Lazárek napřáhl a trefil míčkem obrance hostů a ten leží na zemi
59:19 Riley nevyužil svůj break
58:39 Vyloučen hráč #93 Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
58:13 GÓL Wizards DDM Praha 10! 12:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek bez asistence (12:4)
58:13 Lazárek využil svoji tvrdost a dostal se k balonku a nedal Kamešovi šanci
56:57 Hostující Kodl zbytečně trefil Vávru a domácí mají balonek
56:10 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #14 Matěj Moravec (11:4)
56:10 Novák střílí na bližší tyč, Kamešovi míček propadl až do branky
55:56 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 10:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Riley, asistoval #56 Jan Cabal (10:4)
55:23 GÓL Wizards DDM Praha 10! 10:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #19 Vojtěch Mikoláš (10:3)
55:23 Dvě rychlé branky za sebou nejdříve skóruje Lazárek svou střelou z výběhu a potom utíká Branžovský chybujícímu obránci hostů
55:01 GÓL Wizards DDM Praha 10! 9:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (9:3)
54:23 Vávra další těžký zákrok, tečovaná střela končí na jeho stehně
52:15 Hned další akce taky super, Mandler si vyměnil balonek s Moravcem, prvně jmenovaný těžký balonek neprocedil za Kameše
52:12 Lazárek dobře odstinil obránce a skoro dostal vysoký balonek do branky
51:07 Vávra super zákrok na střelu po zemi
50:18 Branžovský svou střelou ohrozil podavače míčků v rohu za mantinelem
48:25 První přesilovka pro domácí, zatím vypadá nebezpečně. Kameš v brance se musí předvádět
47:55 Vyloučen hráč #15 Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
47:30 Navrátil krásně obhodil obránce, bohužel zpracování se nepovedlo a skončil v rohu hriště
46:38 Dušek zkoušel svůj pověstný 'menhir', který těsně minul levou tyčku hostující branky
44:59 Ojedinělá šance WIzards, Kerzel z půlky netrefuje branku
42:58 Obranná hra domácích dostává dost zabrat, chtělo by to hrát i do předu
41:55 Hosté chtějí se zápasem něco udělat tak zvedají svou agresivitu, uvidíme kam to povede
41:00 Začátek třetí třetiny je trochu chaotický
40:00 Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Gratulujeme.
40:00 Střely 2. třetina: WIzards 10, TBC 6
39:00 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 8:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #60 Martin Kameš, asistoval #56 Jan Cabal (8:3)
39:00 Po chybě Vašíčka si Kameš připisuje lehkou branku
38:14 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
38:14 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jakub Kerzel bez asistence (8:2)
38:14 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Dominik Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
38:14 Kerzelova branka poslala Kohouta na lavičku a hostující tým si vzal oddechvý čas
37:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák bez asistence (7:2)
37:54 Novákovu střelu si hostující obránci srazili do branky
36:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #14 Matěj Moravec, asistoval #67 Marek Mandler (6:2)
36:44 Mandler s Lazárkem dobře napadali až se volný balonek dostal k Moravcovi a ten měl dost času si to hodit na forhand a skorovat
35:56 Menší pauza v hraní, domácí branka ma prasklou tyčku a tak měníme branku
34:42 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #40 Jaroslav Jaroš (5:2)
34:42 Z protiútoku se prosazuje Nový, asistence Jaroš
34:15 Druhá pětka Wizards dnes hraje výborně, naposled Kerzel natáhl od půlky a Navrátil na brankovišti jen těsně neslavil branku
33:05 Vašíček na hřišti a hned nebezpečná šance pro TBC
31:58 Kerzel svou dalekonosnou strřelu nevtěsnal mezi tři tyče
31:07 Novák na chvíli v útoku a málem tečoval nahození od Duška za Kohoutova záda
28:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #69 Daniel Kronďák (5:1)
28:44 Krob po přiťuknutí Kronďáka, našel krásně dolní růžek Kohoutovi branky
28:42 Moravec faulován a Wizards čeka volný úder z dobrého místa
27:45 WIzards začínájí být rozladění z výroků rozhodčích, je to vidět na jejich hře a ne v tom dobrém smyslu slova
26:15 Hostující Sluka je dosti nezbedný, rozhodčí zatím zůstavají v klidu
25:02 Druhé oslabení zvládají Wizards s přehledem
24:07 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:07 Lazárek nebyl v předepsané vzádlenosti od brankáře a Králův Dvůr bude hrát druhou přesilovku
23:00 Dušek zkušeně vybojoval pod tlakem rozehrávku
20:11 Smutný vyslal do útoku Navrátila, toho však předstihli hostující obránci
20:00 Střely 1. třetina: WIzards 11, TBC 5
18:20 Mandler neprocedil přes Kohouta, nutno podotknout, že to měl na dlouhou hokejku
17:45 Hra je v posledních minutách rozdováněná, víc se bojuje než hraje
15:24 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #15 Marek Sluka (4:1)
15:24 Chyba v napadání a hned hosté snižují na 1:4
14:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #56 Jakub Kerzel (4:0)
14:20 Kerzel trochu předržel balonek, ale našel pak dlouhou kolmicí Krob a ten dává branku
14:08 Domácí obrana si trochu hrála s ohněm, naštestí uhasila
11:30 Branžovský odkulhává na střídačku, doufejme že zranění nebude vážné
10:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #67 Marek Mandler, asistoval #22 Martin Lazárek (3:0)
10:27 Mandler procedil svou střelu za Kohout a navyšuje na 3:0
09:50 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #24 Tomáš Navrátil, asistoval #25 Karel Smutný (2:0)
09:50 Navrátil nejrychlší na malém brankovišti a doraží střelu Smutného za bezmocného Kohouta
09:19 Wizardi se postupně dostávají do hry a snaží se hrozit z každé možné příležitosti
07:57 Trkovský zkoušel ze vzduchu, Kohout pozorný
06:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #17 Jakub Novák (1:0)
06:27 Lazárek natáhl a trefil krásně pod břevno
05:56 První oslabení žádné zajímavější momenty nepřineslo, hosté kombinovali spiše dokola, bez tlaku do branky
04:40 Krob v oslabení zkoušel podržet míček na útočné půlce
03:44 Vyloučen hráč #56 Jakub Kerzel družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
03:01 Dušek dobře odbránil a pak podržel míček
01:34 Začátek zápsasu se odehrává spíše v režii hostů, domácí se zatím zmohli pouze na break, který skončil v rohu
00:00 Dobrý den, vitejte u textového přenosu z Národní ligy skupina západ