• 60 59:59
    2
    David LUKÁŠ

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 6:1
branky: 4. David Kolář, 6. Petr Škoda, 17. Radek Šťovíček, 28. Lukáš Pokorný, 51. Patrik Míka, 60. Marco Lombino - 38. Petr Vachtl; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hruška 23 - Lukáš Brož 12; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:0
60:00 Střely celkem: Panthers 18 - Benešov 24
60:00 Ohlasy trenérů a nejlepších hráčů najdete zde.
60:00 Střely po třetí třetině: Panthers - 4, Benešov - 8
59:59 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
59:10 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #25 Petr Škoda (6:1)
59:10 Tak ještě jedna trefa, Lombino svůj výborný výkon podtrhl sólovým únikem a následným gólem.
57:00 Tři minuty do konce, Panteři jsou v klidu na balonu a kontrolují vývoj hry.
53:39 Hosté v plném počtu.
52:43 Pojďme se shodnout na tom, že přesilovky dnes nejsou silnou doménou ani jednoho týmu na hřišti.
51:39 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
51:39 Naprosto kriminální zákrok nohou na probíhajícího Hodka oceněn dvěma minutami. John měl velké štěstí, že se při něm nijak nezranil.
50:54 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Patrik Míka, asistoval #71 Adam Šroubek (5:1)
50:54 Pátá erupce radosti na bíle oděné střídačce, Míka po náramném áčku Šroubka překonal ležícího Brože a Panteři opět vedou o čtyři trefy!
50:07 Dnešní utkání bohužel nesleduje přímo na místě, děkujeme nicméně všem, kdo drží Panterům palce alespoň z domova a využívají u toho třeba i streamovaný přenos.
48:56 Panthers v plném počtu.
47:57 Skvělá práce Krůška se Škodou přináší domácím cenné vteřinky.
46:56 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
46:26 A stoupá nám i hladina nervozity, více logicky na hostující střídačce, která na rozdíl od té domácí je nyní v pozici týmu, jenž musí tvořit a vymýšlet.
44:37 Oba týmy hodně přitvrdily muziku, zatím ale vše v rámci mezí.
43:36 Krásný ťukes Šťovíčka s Kolářem nasměroval druhý jmenovaný pouze do brankáře.
42:41 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #26 David Lukáš.
42:41 Neuvěřitelné, Benešov pohrdl i třetím nabídnutým nájezdem a Hruška je okresním hrdinou!
40:55 Ohlasy trenérů a nejlepších hráčů najdete zde.
40:13 Domácí v plném počtu.
40:00 Střely po druhé třetině: Panthers- 3, Benešov- 12
39:00 Minuta do konce třetiny, Panteři se zatím úspěšně brání.
38:13 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
37:18 GÓL SK Florbal Benešov! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:1)
37:18 Rychlá kombinace do prázdné a Benešov snižuje.
36:22 A hned záhy vytvořil Šroubek gólovku pro Mánka, jenž dnes ani po 96 minutách na hřišti netrefuje zařízení.
35:53 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #28 Martin Poláček.
35:53 Druhý benešovský nájezd, druhá radost na straně domácích. Hruška tentokrát zůstal na místě a to bohatě stačilo, nebo ho Pospíšil pouze narval do nastavené ruky.
35:17 Lombino se krásnou individuální akcí prosmýkl přes střed hřiště a Brož měl hodně štěstí, protože jeho ránu vytěsnil pouze před pozdě reagujícího Hodka.
33:52 Domácí v plném počtu.
33:38 Teď se proti Poláčkovi pro změnu výtečně přesunul Hruška a připisuje si úspěšný zákrok.
32:43 Nepříliš náročný tlak benešovských florbalistů vyústil pouze v nepřesný pokus Půlpána.
31:52 Vyloučen hráč #71 Adam Šroubek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:38 Po delším obléhání to Míka zkusil překvapivě z dálky a Brož měl co dělat, aby jeho ránu vytěsnil.
29:15 Panteři zatím oproti předchozím duelům hrají ve velké pohodě a zápas si evidentně užívají.
27:29 GÓL Panthers Praha! 4:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #20 Radek Šťovíček (4:0)
27:04 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #7 Martin Šimek.
27:04 Rychlý kros a je to o čtyři.
27:04 Nařízený nájezd nezastavil Hruška, nýbrž obě tyčky domácí svatyně!
25:12 Krásná kombinace Panthers, po níž zakončoval Pokorný ze vzduchu do přesouvajícího se gólmana.
22:04 Benešovští vstoupili do druhé části o něco aktivněji, zatím ale bez úspěšného konce.
20:00 Střely po první třetině: Panthers- 11, Benešov- 3
18:46 Poláček střílí z rozehrávky, ale brankář chytá.
16:20 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #73 Dominik Hudec (3:0)
09:47 Pokorný přestřeluje branku.
08:42 Lombino trefuje tyčku.
07:23 Vorel tahá míček přes celé hřiště, ale ztrácí.
05:12 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda bez asistence (2:0)
05:12 Škoda strefuje mezírku mezi betonem.
03:00 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #20 Radek Šťovíček (1:0)
02:27 Pokorný střílí, Kolář se snaží dorážet, ale marně
01:15 Hruška si připisuje první zákrok.