57
  • 57 56:42
    P.E.M.A.

FbK Horní Suchá - S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:1
branky: 20. Ondřej Melník, 23. Jiří Třinecký, 38. Vojtěch Kopia - 14. David Zwinger; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Plíhal 19 - Tomáš Novák 18; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích: V první třetině to byla oťukávaná z obou dvou stran. Ve druhé jsme byli dominantní jak na míčku tak herně. Ve třetí jsme vyklidili pole a nechali Opavu hrát svoji hru. Víme na čem máme pracovat, příště budeme silnější.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas nám prohrála druhá třetina. Pochvala do kabiny za hru ve třetí třetině.
60:00 Střely ve 3. třetině domácí-2 hosté-11.
59:00 Hráči Suché výborně brání a blokují střely hostů.
57:04 Hosté hrají v šesti bez gólmana. Vytváří na domácí velký tlak. Po souhře šesti hráčů končí míček jen v boční sítce.
56:42 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
56:42 Po souboji v rohu rozhodčí přerušili hru a následně si hosté berou timeout.
55:33 Posselt vystřelil krasnou střelu, která trefila jen tyčku.
54:23 Hosté měli standartku, ovšem Klečkovi se nepovedla střela do prázdné brány.
52:35 Cirkl předvádí skvělé běžecké výkony.
48:51 Sležka po přesné přihrávce Pavlíka promáchl .
47:00 Opava se drží v útočné části.
43:50 Večera provedl riskantní kličku mezi dvěma hráči Opavy před vlastní branou.
43:20 Klečka zachránil gólovou příležitost domácího týmu.
42:26 Ani jeden z týmu si nevytvořil gólovou šanci.
40:55 Opava drží míček v útočné třetině, ale Suchá je ke střelám nepouští.
40:00 Střely po 2.třetině domácí-8 hosté-3.
37:13 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #7 Ondřej Melník (3:1)
37:11 Suchá předvádí skvělé obrané manévry, štěstí jim přálo a trefili gól z breaku.
34:30 Opava zakládá útok na své polovině.
32:58 Tři dorážky domácího týmu vždy zblokovali hráči Opavy.
31:40 Suchá vytvořila tlak na hostující tým v útočné polovině.
29:39 Opava měla příležitost trefit gól při breaku 3na2, avšak tuto šanci nevyužili.
28:30 Suchá zakládá útok na vlastní polovině.
25:41 Klečka nahrával před bránu volnému Kruželovi, jemu se však nepodařilo míček ideálně trefit.
24:29 Krajíček prošel přes hráče, následně mu míček sjel z čepele a sekl opavského hráče.
22:41 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Jiří Třinecký, asistoval #24 Radek Minařík (2:1)
22:08 Večerova střela z půlky byla zblokována.
21:27 Suchá je na hřišti v tuhle chvíli dominantnějším týmem.
20:00 Střeli po 2. třetině domácí-8 hosté-3.
20:00 Střeli na bránu domácí-11 hosté -6
19:04 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #88 Jan Hensler (1:1)
18:01 Třineckému poskakoval míček u čepele, povedlo se mu ho zkrotit a následně vystřelit do brankářova břicha.
16:27 Hráči Horní Suché by mohli hrát také fotbal po několika kopech do míčku.
15:26 Řezáč se snaží prosadit.
14:47 Bezděk předvedl krásný zákrok.
13:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 David Zwinger, asistoval #72 Petr Pavelek (0:1)
12:58 Posselt měl krásnou příležitost k gólu, ovšem trefil jen tyčku.
10:41 Kruželova nahrávka se zachytila o konstrukci vlastní brány,
09:33 Opava předvedla pěknou kombinaci na jeden dotyk, míček končí po střele za mantinelem.
08:05 Fukala špatně vyhodil míček, kterého se zmocnil hostující tým, ale vše zase zachránil hráč Suché.
06:17 Opava zakládá útok, ale však neúspěšně po bloku domácího hráče.
04:41 Kraina prokličkoval přes celé hřiště, kde následně nahrál spoluhráči, ten však netrefil míček přesně do brány.
03:43 Hra je nahoru dolů.
02:26 Klečka dohrál tvrdě domácího hráče.
00:22 Domácí v úvodních sekundách drží míček pod kontrolou před vlastní branou.