7:2
    Lukáš VÁVRA
    (Kubátko)

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 7:2
branky: 5. Vojtěch Zátopek, 27. Adam Lichnovský, 37. Ondřej Kubátko, 54. Jakub Kostelník, 56. Jakub Kostelník, 57. Lukáš Vávra, 59. Lukáš Vávra - 12. Daniel Prašivka, 24. Ondřej Smékal; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 21 - Marek Obšivač 22; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0
59:59 Komentář trenéra domácích: V první třetině nám zápas nevyšel podle našich představ, vůbec nám to neběhalo. Museli jsme do druhé třetiny něco změnit, což se povedlo. Druhá a třetí třetina byla více méně v našich otěžích a soupeři jsme vtiskli naši hru. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Komentář asistenta trenéra Pavla Barabáše hostů: V oslabené sestavě jsme odehráli dvě dobré třetiny. bohužel nás opět zradila koncovka. Ve třetí třetině jsme to museli otevřít a ukázal se rozdíl ve zkušenostech a klidu obou týmů, kde nás Kopřivnice přejela díky poctivé obraně a skvělému zakončování. Děkuji soupeři a divákům.
58:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #4 Ondřej Kubátko (7:2)
56:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (6:2)
56:00 Po šesté brance domácích hosté hrají bez brankáře.
55:35 Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
55:35 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #12 Adam Lichnovský (5:2)
53:58 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #8 Jakub Kresta (4:2)
53:07 Oba dva týmy v plném počtu.
51:07 Vyloučen hráč #46 David Žniva družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
51:07 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
49:40 Krásná akce domácích skončila tyčí.
45:40 Hosté promarnili pěknou akci.
40:00 Vyloučen hráč #69 Richard Plandor družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:58 Hra nabírá tempo.
36:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko bez asistence (3:2)
33:28 Krásná střela domácích se nalepila na helmu golmana hostů.
30:49 Domácí promarnili super akci.
30:00 jsme v půlce zápasu
26:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (2:2)
23:43 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #73 Pavel Barabáš (1:2)
23:43 Hosté proměňují krásnou šanci.
21:17 Střela domácích zblokována do autu.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:25 Krásná akce domácích.
14:01 Hosté hrají v pěti.
12:01 Vyloučen hráč #34 Adam Burýšek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:01 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #69 Richard Plandor (1:1)
04:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #21 Zdeněk Matúš (1:0)
04:15 Domácí zakládají akci, která končí golem.
00:48 Domácí vyhrávají buly.