5:6
    David ŘÍHA
    (Pakosta)

FbK TJ Svitavy - FBC Hranice 5:6
branky: 8. Jakub Motl, 10. Ladislav Vašák, 47. David Říha, 57. Ondřej Pakosta, 59. David Říha - 10. Marek Hloch, 12. René Mikel, 23. Jaroslav Král, 27. Jan Grygar, 52. Jan Grygar, 56. Marek Hloch; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Lamař 25 - Jakub Kosar 28; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů Marka Hlocha: Super odmakaný zápas. Klukům velká pochvala. Naše klasika ve třetí třetině, bojíme se o výsledek a dostaneme zbytečné branky. Škoda, že se teď přerušuje soutěž, začalo to vše dobře zapadat. Přeji všem hlavně pevné zdraví.
60:00 Komentář vedoucího domácích Jakuba Motla (2/2): Co jsme soupeři dovolili, to udělal. Díry v obraně nám ve druhé třetině zavařili jinak vcelku dobrý průběh zápasu. Za mě 70% držení balónu je skvělá statistika. Pak ale přijdou klasické svitavské námazy a vedení je v tahu. Opakujeme si pořád to samé dokola, jenže s tím nic neděláme. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas. Svitavští fanoušci nám dnes chyběli.
60:00 Komentář vedoucího domácích Jakuba Motla (1/2): Dnes se nám bohužel nepovedlo to, co normálně. Třetí třetina nám tolik nesedla a 2 vstřelené góly v posledních 3 minutách nestačily. Musím náš tým pochválit za střeleckou aktivitu, která ale přišla až v poslední třetině.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: 14 - 12 Celkový počet střel: 31 - 31
59:00 Začala poslední minuta dnešního utkání.
58:55 Domácí střílí, ale pouze vedle branky.
58:32 Domácí hrají bez brankáře.
58:25 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #24 Ondřej Pakosta (5:6)
57:48 Lamař skočil do branky vyhodit míček a zase odbíhá na střídačku.
56:45 Domácí hrají opět bez brankáře.
56:18 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #23 David Říha (4:6)
56:18 Pakosta prostřelil zeď hostů.
56:16 Domácí zkouší hru bez brankáře.
56:15 Timeout FbK TJ Svitavy
56:15 Pakosta končí po souboji na zemi, bude ošetřen.
55:34 GÓL FBC Hranice! 3:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (3:6)
55:34 Hosté využili početní výhody.
53:55 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra na zemi
53:55 Hosté si zahrají třetí přesilovou hru.
52:39 Domácí rozehrávají, ale hosté využívají chyby a střílí mimo hřiště.
51:36 Brýdlova klasická prověrka ze středu hřiště, Kosar neměl problém.
51:04 GÓL FBC Hranice! 3:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (3:5)
50:41 Čermák promáchl vzdušnoou přihrávku Sauera. Obrovská šance pro domácí.
50:03 Říha si povodil obranu hostů za jejich brankou, situace končí faulem na Říhu.
48:30 Hra je velmi rychlá, oba týmy přebíhají ze strany na stranu po ztrátě míčku.
47:28 Říha prověřil pozornost Kosara, kterému ke zdolání pomohli obránci.
46:05 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #19 Lukáš Brýdl (3:4)
46:05 Domácím se povedlo prosadit v panice před brankou hostů.
44:50 Hosté hrají v plném počtu, po nepovedené přesilové hře domácích, kteří neohrozili bránu hostů za celé dvě minuty.
42:50 Vyloučen hráč #35 Tomáš Kubica družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky
42:50 Domácí si zahrají první přesilovou hru.
42:05 Hosté uklidnili situaci a v klidu rozehrávají.
41:29 Domácí nahání hosty za jejich brankou.
41:00 Domácí dvakrát rychle za sebou vystřelili, ale obě střely mimo.
40:26 Domácí hrají v plném počtu.
40:01 Domací se ujali buly, ale ještě hrají ve čtyřech.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: 6 - 11 Celkový počet střel: 17 - 19
39:33 Domácí se ujali míčku a zdržují.
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:26 Vyloučen hráč #22 Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
38:26 Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
38:26 Atmosféra houstne.
37:17 Pešl po střetu s jedním z hostů si nechává ošetřit rameno.
35:50 Po ostřejším souboji končí Říha na zemi.
35:25 Domácí se opakovaně snaží rozehrát, ale hosté napadají každou chybu.
34:25 Lamař se nenechal rozhodit náhozem z půlky, domácí mohou v klidu rozehrát.
32:52 Lamař vychytal dva na nikoho. Domácí rozehrávají a útočí.
31:42 Říha poškádlil Kosara střelou z otočky, míček se od Kosara odrazil na obránce.
31:15 Domácí uklidnili situaci pomalejší rozehrávkou.
30:30 Nedá se říct, který tým má momentálně převahu, oba týmy předvádí krásné akce se zakončením.
28:17 Domácí rozehrávají po střele Mikela, který se trefil těsně nad.
27:52 Hosté nepřestávají domácí tlačit.
26:25 GÓL FBC Hranice! 2:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #25 Marek Hloch (2:4)
26:25 Hosté využili přesilovou hru.
25:49 Hosté sice střílí, ale většinou mimo bránu.
25:06 Vyloučen hráč #95 František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře
25:06 Hosté si zahrají první přesilovou hru.
24:37 Kosar chytil nepřesnou nahrávku domácích u jeho branky a posílá útočit hosty.
24:06 Domácí se dostali do zakončení, které šlo přes teč mimo hřiště, budou tedy rozehrávat z rohu.
23:33 Domácí rozehrávají na své polovině.
22:30 GÓL FBC Hranice! 2:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #93 Jaroslav Král, asistoval #22 Tomáš Andrýsek (2:3)
22:30 Hosté potrestali špatné rozestavení domácích . Hosté se ujímají vedení.
21:30 Dobeš si prošel mezi obranou domácích a vystřelil těsně nad.
20:40 Říha se snažil procpat opakovaně střelu přes obránce hostů, kteří mu střelu aspoň dvakrát zblokovali.
20:01 Domácí se ujali úvodního buly druhé třetiny.
20:00 Počet střel po první třetině: 11 - 8
19:37 Oba týmy se snaží opatrně rozehrát, ale druhý tým je připravený využít chyby.
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
18:44 Chodil těsně minul volný rožek branky domácích.
17:40 Brýdl vystřelil z poloviny hřiště, Kosar neměl žádný problém se zákrokem.
16:15 Domácí ustáli tři na dva, kdy Říha doběhl třetího útočníka a získal míček pro domácí v souboji jeden na jednoho.
15:51 Domácí se dostali do útoku, budou po odpískaném seknutí rozehrávat z rohu u hostů.
15:19 Hosté tlačí domácí v jejich předbrankovém prostoru.
14:22 Šenkeřík ranou jako z děla prověřil Lamaře, který rychlým přesunem střelu pokryl.
12:57 Brýdlova prudká střela z půlky nezaskočila připraveného Kosara.
11:55 Hosté právě sehráli přesnou rozehrávku, ale Musil zakončení překazil.
11:48 Hosté přiostřili souboje, jsou odpískány první fauly.
11:14 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #10 Michal Štěpán (2:2)
11:14 Mikel dorovnává stav na 2:2
09:27 Vašák střelou od mantinelu překonal Kosara, kterého míček doslova přeskočil.
09:26 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #17 Dominik Kovář (2:1)
09:07 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #97 Jan Grygar (1:1)
09:07 Hosté zatlačili a dorovnali stav.
08:30 Hosté se probrali a začali domácí tlačit.
07:59 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Jakub Motl bez asistence (1:0)
07:59 Motl potrestal hosty za jejich nepřesnou přihrávku a uvádí domácí do vedení.
07:01 Hosté si jsou v rozehrávkách nejistí, domácí využívají chyb.
05:59 Domácí získali míček a Válka z úspěšné rozehrávky střílí, bohužel těsně nad.
04:58 Domácí aktivně napadají rozehrávku hostů, kteří se snaží probojovat na útočnou polovinu.
03:52 Domácí chybnou rozehrávkou ztratili míček, hosté stahují hru k sobě.
02:33 První střela domácích šla z čepele Otáhala, Kosar byl připraven zakročit.
01:42 Domácí ustáli útok hostů. Říha v klidu rozehrává.
00:38 Motl v první velké šanci domácích promáchl nahrávku Sauera, ale domácí dále útočí.
00:01 Do dnešního utkání vstupují aktivněji hosté, získali úvodní buly.