• 35 34:42
    10:2
    (Zindulka)

Asper Šumperk - FBC Mohelnice 10:2
branky: 6. Vojtěch Vaníček, 7. Matyáš Valenta, 11. Vojtěch Vaníček, 12. Filip Černohous, 22. Vojtěch Vaníček, 25. Vojtěch Vaníček, 25. Matyáš Valenta, 28. Matěj Šíma, 34. Matěj Šíma, 35. Vojtěch Vaníček - 27. Tomáš Mekyska, 29. David Horák; rozhodčí: David Eliáš Lipenský - Petr Holan; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vít Fleischmann ?, Ondřej Žák ? - Jan Holátko ?; po třetinách: 4:0, 1:0, 5:2
35:50 Deset vteřin do konce utkání
35:30 A desátej gol pro stranu Šumperka opět střílí hráč s číslem 76 Vojtěch Vaníček
34:42 GÓL Asper Šumperk! 10:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #76 Vojtěch Vaníček, asistoval #58 Jan Zindulka (10:2)
33:04 GÓL Asper Šumperk! 9:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #86 Matěj Šíma, asistoval #76 Vojtěch Vaníček (9:2)
31:09 Vyloučen hráč #59 Tobiáš Doubrava družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou
30:59 Timeout Asper Šumperk
29:47 A Luboš Kotoulek po deseti vteřinách na hřišti dostává dvě trestné minuty
28:47 Vyloučen hráč #77 Luboš Kotoulek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
28:32 GÓL FBC Mohelnice! 8:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák bez asistence (8:2)
27:35 GÓL Asper Šumperk! 8:1
26:17 GÓL FBC Mohelnice! 7:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #83 David Horák (7:1)
26:04 Vyloučen hráč #62 Filip Černohous družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
24:59 GÓL Asper Šumperk! 7:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #79 Matyáš Valenta, asistoval #29 Rostislav Klučka (7:0)
24:25 GÓL Asper Šumperk! 6:0
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Ondřej Žák družstva Asper Šumperk
21:50 GÓL Asper Šumperk! 5:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #76 Vojtěch Vaníček bez asistence (5:0)
20:40 Vyloučen hráč #77 Marek Opluštil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
13:20 Šumperk má zatím více šancí
11:50 GÓL Asper Šumperk! 4:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous, asistoval #86 Matěj Šíma (4:0)
11:45 zpoza branky našel Jan Zindulka hráče Vojtu Vanička, který dává za dnešní zápas druhý gl
10:55 GÓL Asper Šumperk! 3:0
10:00 Mohelnice se začíná probouzet a má čím dál tím víc šancí
06:54 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #79 Matyáš Valenta, asistoval #59 Tobiáš Doubrava (2:0)
05:44 Filip Černohous který především zbírá asistence, si opět poradil v rohu, a nahral před bránu volnému Vaničkovu
05:42 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #76 Vojtěch Vaníček, asistoval #62 Filip Černohous (1:0)
03:21 Šumperk zatím více na míčku---