10:5
    Matěj ŠUPÍK
    (Švrčina)

Z.F.K. Petrovice B - TJ Slovan Havířov B  10:5
branky: 1. Daniel Olšák, 2. Jiří Mareš, 7. Roman Ochodek, 13. Marek Cihelka, 25. Marek Cihelka, 26. Karel Šamonil, 27. Marek Cihelka, 27. Jiří Mareš, 29. Marek Cihelka, 33. Vítězslav Růžička - 4. Jakub Hloušek, 11. Matěj Šupík, 22. Filip Kočí, 26. Patrik Charvát, 39. Matěj Šupík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:1 + Jakub Hloušek OS; využití: 2:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Jan Říman ?; po třetinách: 4:2, 2:2, 4:1
39:00 Ukončení 3. části
38:24 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 10:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #19 Matěj Šupík, asistoval #99 David Švrčina (10:5)
32:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 10:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (10:4)
28:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 9:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #66 Michal Olšák (9:4)
26:48 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #77 Marcel Lázók (8:4)
26:41 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #88 Daniel Olšák (7:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:50 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #86 Vítězslav Růžička (6:4)
25:15 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 5:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #56 Patrik Charvát z trestného střílení (5:4)
24:36 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:3
24:15 Vyloučen hráč #32 Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
21:50 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #69 Filip Kočí, asistoval #56 Patrik Charvát (4:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:30 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
12:30 Vyloučen hráč #17 Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za nesportovní chování
12:30 Vyloučen hráč #17 Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov B - osobní trest
10:15 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #19 Matěj Šupík, asistoval #96 Jakub Skupin (3:2)
06:16 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #66 Michal Olšák (3:1)
03:05 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #17 Jakub Hloušek, asistoval #11 Jan Drong (2:1)
03:00 Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
01:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #71 Karel Šamonil (2:0)
00:19 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #33 Marek Cihelka (1:0)