5:10
    Daniel OLŠÁK
    (Cihelka)

1.MVIL Ostrava B - Z.F.K. Petrovice B 5:10
branky: 4. Jan Zmrzlík, 5. Tony Skřipčák, 10. Stanislav Brožek, 12. Tony Skřipčák, 19. Jan Zmrzlík - 3. Marek Cihelka, 5. Marek Cihelka, 18. Jiří Mareš, 25. Vítězslav Růžička, 28. Roman Ochodek, 28. Jiří Mareš, 29. Vítězslav Růžička, 33. David Tomala, 36. Jiří Mareš, 39. Daniel Olšák; rozhodčí: Filip Fňukal - Filip Vrchovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák ?, Petr Kuchta ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 4:2, 1:2, 0:6
39:00 Ukončení 3. části
38:04 Vyloučen hráč #75 David Malík družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání
38:00 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #33 Marek Cihelka (5:10)
35:00 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #71 Karel Šamonil (5:9)
35:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Petr Kuchta družstva 1.MVIL Ostrava B
34:43 Vyloučen hráč #14 Daniel Král družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za hrubost
32:00 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 David Tomala bez asistence (5:8)
28:37 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #66 Michal Olšák (5:7)
27:53 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:6
27:20 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #71 Karel Šamonil (5:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
24:00 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #32 Roman Ochodek (5:4)
18:53 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 5:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #6 Jan Zmrzlík, asistoval #12 Tony Skřipčák (5:3)
17:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:3
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:12 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 4:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #12 Tony Skřipčák, asistoval #8 Stanislav Brožek (4:2)
09:00 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 3:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #8 Stanislav Brožek, asistoval #12 Tony Skřipčák (3:2)
04:26 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #12 Tony Skřipčák, asistoval #6 Jan Zmrzlík (2:2)
04:06 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #88 Daniel Olšák (1:2)
03:20 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #6 Jan Zmrzlík, asistoval #13 Adam Hostovičák (1:1)
02:21 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #32 Roman Ochodek (0:1)