(Genzer)
  • 36 35:46
    Frenštát p/R

FBC Spartak Bílovec - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 3:3
branky: 7. Matěj Makový, 9. Ondřej Houska, 26. Ondřej Novotný - 9. David Svoboda, 30. David Svoboda, 36. David Svoboda; rozhodčí: Martin Siřinek - Lukáš Vaněk; vyloučení: 0 + Matěj Makový TT + 5:2 + Václav Hlísta TT + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Fešar ? - Marek Strnadel ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:2
35:46 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
35:46 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #66 David Svoboda, asistoval #84 Matěj Genzer (3:3)
34:05 Timeout FBC Spartak Bílovec
29:17 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #66 David Svoboda, asistoval #31 Jakub Zeman (3:2)
28:10 Vyloučen hráč #68 Matěj Makový družstva FBC Spartak Bílovec na 5 minuty za hrubost
28:10 Vyloučen hráč #36 Václav Hlísta družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 5 minuty za hrubost
28:10 Vyloučen hráč #68 Matěj Makový družstva FBC Spartak Bílovec do konce utkání - technický trest
28:10 Vyloučen hráč #36 Václav Hlísta družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. do konce utkání - technický trest
25:10 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #21 Ondřej Novotný, asistoval #13 Patrik Slezáček (3:1)
16:07 Vyloučen hráč #17 Matty Křenek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za bránění ve hře
08:17 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #43 Ondřej Houska, asistoval #68 Matěj Makový (2:1)
08:02 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #66 David Svoboda bez asistence (1:1)
07:42 Vyloučen hráč #93 Filip Vančo družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
06:15 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #68 Matěj Makový, asistoval #55 Šimon Juchelka (1:0)