2
    Petr NOVÁK
    opakované přestupky

FBC Vikings Kopřivnice - TJ Slovan Havířov 3:2
branky: 19. Ondřej Holaň, 30. Robert Socha, 36. Vítězslav Kríž - 15. Matěj Kravčík, 26. Vít Lestyan; rozhodčí: Andrej Bílek - Jakub Palowski; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Witos ? - David Hloušek ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1
35:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #6 Jan David (3:2)
35:11 Vyloučen hráč #27 Petr Novák družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
33:28 Vyloučen hráč #6 Jan David družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #17 Vítězslav Kríž (2:2)
25:35 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Vít Lestyan, asistoval #41 Karel Mičulka (1:2)
20:51 Vyloučen hráč #3 Martin Kajzar družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání
18:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #3 Tomáš Kusz (1:1)
14:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #34 Václav Kyc (0:1)
12:31 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání