1:6
    Vít LESTYAN
    (Gorčák)

FbC Coyotes Jablunkov - TJ Slovan Havířov 2:6
branky: 33. Adam Sikora, 36. David Heczko - 11. Jakub Onderka, 21. Jakub Onderka, 22. Matěj Kravčík, 27. Matěj Kravčík, 35. Jakub Onderka, 36. Vít Lestyan; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kryštof Friedel ? - David Hloušek ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:3
35:55 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 2:6
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #11 David Heczko, asistoval #6 Dominik Sikora (2:6)
35:35 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #29 Michal Gorčák (1:6)
34:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #27 Petr Novák (1:5)
32:41 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 1:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Adam Sikora, asistoval #6 Dominik Sikora (1:4)
31:03 Timeout FbC Coyotes Jablunkov
26:08 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #15 Jakub Onderka (0:4)
21:54 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #34 Václav Kyc (0:3)
21:54 Jablunkov- 0 gólu Havířov-1 gól Paskov-2 góly neskutečný debut paskovského Haalanda
21:04 Vyloučen hráč #8 Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
20:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #54 Matěj Kravčík (0:2)
12:54 Vyloučen hráč #8 Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za vysoká florbalka
10:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #34 Václav Kyc (0:1)
08:30 Vyloučen hráč #34 Václav Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání