4:9
    Jan PROCHÁZKA
    (Hanák)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři Č. Budějovice 4:9
branky: 6. Jan Gerža, 7. Jiří Šrámek, 13. Lukáš Matoušek, 57. Pavel Palát - 5. Tomáš Brožek, 17. Jan Králík, 24. Tomáš Hanák, 34. Michal Matějček, 35. Daniel Drobiš, 52. Jan Králík, 55. Tomáš Hanák, 56. Tomáš Hanák, 60. Jan Procházka; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 142; zásahy brankářů: Jan Hándl 22 - Josef Macek 32; po třetinách: 3:2, 0:3, 1:4
59:59 Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka :Ač to vypadá, že výsledkově rozhodla druhá třetina, z mého pohledu rozhodla už ta první , kde jsme tušili bláznivý press soupeře , dokázali jsme se z něj dostat a z šancí skórovat, ovšem nesmyslná zbytečná vyloučení vrátili soupeře zpět do hry dvěma brankami. V druhé třetiny se začlo utkání překlápět na soupeřovu stranu a i přes platonický tlak ve třetí části vyhrál zaslouženě.
59:59 Komentář trenéra hostů Jiřího Kratochvíla: ,,Jsme rádi za výhru. Myslím, že od druhé třetiny jsme diktovali hru, ale i přes divokou třetí třetinu je naše vítezství zasloužené'
59:53 Vyloučen hráč #23 Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
59:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:9)
59:11 Hosté tlačí domácí na jejich půlce.
58:09 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #38 Michal Matějček.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty 3.třetiny.
56:41 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #98 Filip Daberger (4:8)
56:41 Po trefě kapitána snižuje Znojmo náskok hostů na 4:8.
56:09 Vyloučen hráč #14 Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
55:30 Hosté vstřelili dvě rychlé branky a dostali se do velkého náskoku 8:3
55:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (3:8)
54:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:7
53:17 Diobrý blok Drobiše.
52:48 Dobrá střela Krejčíře z půlky.
51:24 Domácí zkouší hru v 6.
51:23 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
51:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #27 Ondřej Šimek (3:6)
49:36 Domácí zasypávají hosty střelami.
48:48 Zápas se začíná přiostřovat.
46:43 Hosté dobře napadají.
46:28 Krejčíř těsně míjí.
45:29 Kucharič posílá střelu z dobré pozice, bohužel jen po zemi.
44:42 Kudláček míří vysoko nad.
43:38 Mašek míjí.
43:27 Oba t´ýmy si vytváří dobré šance.
41:06 Míček prolétl Hándlovi za zády.
40:59 Hosté se snažili rychle rozehrát z rohu, znojemská obrana naštěstí připravena.
39:59 střely v 2.třetině- Znojmo:16 Štíři:14
39:52 Kucharič míjí.
38:53 Střela Dabergera z dálky dolétlaa přímo do rukou brankáře.
38:00 Probíhají poslední dvě minuty 2.třetiny,
36:02 Kucharič trefuje brankáře.
35:17 VELKÁ šance pro Blažka, výborná standartka domácích.
35:12 Mašek ve velké šanci!
34:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #77 Tomáš Hanák (3:5)
34:32 Další gól do domácí branky, hosté zvyšují na 5:3.
33:36 Matoušek v šanci.
33:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #71 Dominik Vlček (3:4)
33:01 Hosté si vytvořili tolik šancí, až nakonec ten gól opravdu dali, aktuální skóre 3:4 pro domácí.
31:29 Kucharič předvedl povedenou kličku, před střelou mu ale ujel míček a do šance se dostali hosté.
31:04 Povedená střela Dabergera.
28:46 Šimek v šanci.
27:31 Šrámek trefuje hráče před sebou.
26:21 Dobrý tlak Číhala pře bránou.
25:57 Hándl chytá nebezpečnou střelu k tyči.
24:06 Hosté hrají v plném počtu.
23:53 Číhal v dobré šanci.
23:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #40 Daniel Drobiš (3:3)
23:25 V oslabení hosté srovnávají, aktuální skóre 3:3.
23:03 Po minutě přesilovky si domácí ještě nevytvořili žádné velké čance.
22:06 Vyloučen hráč #14 Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
20:31 Lehké zmatky ve znojemské obraně zachránil až faul a přerušená hra.
19:59 střely v 1.třetině- znojmo:12 Štíři:7
19:51 Krejčíř vypouští poslední střelu 1.třetiny.
19:42 Poslední standartka hostů v útočném rohu.
19:02 Celá hala se podivila promarněné šanci hostů, na které koukala odkrytá brána.
18:46 Výborné kličky v podání Šrámka.
18:22 Mašek míjí.
16:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #77 Tomáš Hanák (3:2)
16:41 Hosté proměňují přesilovku a snuižují na 2:3.
15:57 Vyloučen hráč #22 Daniel Krejčíř družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
15:57 Další přesilovka pro hosty.
14:46 Šrámek v šanci.
14:12 Hándl čaruje s míčkem na brankové čáře.
13:40 Dobrá střela Vlčka tahem letí bránkáři do ruk,
12:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Lukáš Matoušek, asistoval #8 Pavel Palát (3:1)
12:58 Klasické 'přihraj, běž' pomohlo k dalšímu gólu domácích, Lukáš MATOUŠEK navyšuje na 3:1!
10:47 Dobrý přesun hry domácích dopředu, chybí už jen zakončení.
09:53 Mašek promáchnul letící míček. Poté si vytvořil ještě jednu šanci, tentokrát míček bránu přelétnul.
09:30 Drobiš netrefuje odkrytou bránu.
07:22 Po chybě v budějovické obraně trefuje Novák pouze brankáře.
06:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #12 Štěpán Blažek (2:1)
06:07 O necelou minutu později přidává další gól Jiří ŠRÁMEK! Znojmo vede 2:1!
05:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:1)
05:18 Rychlá odpověď domácích, na 1:1 srovnává Honza GERŽA!!
04:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #6 Jan Králík (0:1)
04:10 Tvrdou střelou od půlky otevírá skóre zápasu Brožek.
03:40 Domácí zatím nátlaku odolávají.
02:37 Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení
02:37 Výborně první minuty domácích přeruší vyloučení Číhala.
02:27 Hándl další zákrok.
01:32 Ďuriška díky rychlému sprintu vytváří šanci pro domácí.
01:09 Hándl výborně podržel obranu.
00:15 Po úvodním buly se míčku ujímají domácí.