0

2

2.

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6pn
branky: 20. Michal Prorok, 33. Matěj Erbs, 36. Michal Kozelský, 44. Kryštof Fusek, 55. Matěj Erbs - 2. Matyáš Velc, 7. Jakub Pecha, 36. Jakub Pecha, 54. Matyáš Velc, 60. Daniel Nicklas, N Adam Hušek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 27 - Václav Zavadil 28; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #14 Jakub Pecha a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #87 Matěj Erbs , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #47 Adam Hušek a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #25 Vojtěch Vavrečka , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely na branku po prodloužení. Slovan - Vary. 4:3
63:22 Zbořil sportovně odevzdal.
63:19 Vavrečka leží v rohu hřiště.
61:48 Smeták ramenem zneškodnil Tormu.
61:11 Na míčku domácí.
60:49 Kyc za žádnou cenu nepustil Nicklase.
60:01 Buly pro Slovan.
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Vary. 16:14
59:28 Hra bez brankáře se hostům vyplatila a srovnávají stav,
59:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #11 Michal Klápa (5:5)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:36 Hosté v šesti.
57:35 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:00 Kyc dostal dlouhý balónek od Smetáka.
54:58 Smeták výborně napadl hostující rozehrávku a zmocnil se míčku, poté vyčkal na pohyb Zavadila a posílá svůj tým do vedení.
54:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs bez asistence (5:4)
54:28 Hosté začínají hrát velice tvrdě.
53:21 Stav opět vyrovnaný po chybě domácí obrany.,
53:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Matyáš Velc, asistoval #9 Petr Torma (4:4)
52:06 Domácí Hrubý uklidnil velice nepříjemnou situaci.
51:00 Gurkovský se přesunul přesně do střely Nicklase.
49:38 Smetákovu nadějnou střelu zblokoval Hrubý.
47:40 Obrovské pochybení rozhodčích. Kozelský už šel sám na brankáře, kdy byl seknut ze zadu do hokejky.
45:42 Nicklas z crossu netrefil odkrytou branku.
43:33 Mladičky Fusek se Erbsovi výborně ukázal před Zavadilovou brankou. Domácí tým poprvé ve vedení.
43:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #42 Kryštof Fusek, asistoval #87 Matěj Erbs (4:3)
42:06 Hrůza se před vlastní brankou pokusil proseknout do jiné dimenze. To co předvedl bylo na jasné 2 minuty, rozhodčí však nařídili pouze úder.
41:30 Fusek neustál nátlak od Nicklase a zahodil míček za mantinel.
40:45 Velice rychlý začátek 3. třetiny.
40:01 Buly pro Vary.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Vary. 10:5
39:30 Zbořil na Kozelského, který okamžitě pálil. Zavadil vytáhl mistrovský kousek, kdy míček vyrazil helmou.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:09 Kycovi při střele zůstala hokejka v úrovni Zavadilovy hlavy. Celý hostující tým se rozčiluje, že měly být odpískané 2 minuty.
35:59 Rychlá odezva domácích na inkasovaný gól.
35:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (3:3)
35:13 Zaváhání v domácí rozehrávce okamžitě trestá duo Klápa Pecha..
35:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Velc (2:3)
34:35 Erbs teď tvrdě zabojoval na hostující polovině.
32:35 Erbsův výjezd z rozehrávky. Míček napasoval do pravého horního růžku a srovnává stav.
32:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #86 Jan Daubner (2:2)
32:00 Vavrečkovi nesedla střela z první.
30:55 Vylegala nahodil na Sekulu, který neměl moc dobrý úhel pro střelu. Míček končí v rukách Zavadila
29:22 Kyc vystřelil od poloviny. Zavadil tak tak odrazil rukou.
28:23 Oba týmy začínají hrát trošku ostřeji.
27:15 Nicklas vs. Zbořil. Sprinterský souboj na plné čáře vyhrál Zbořil a získal pro svůj tým míček.
26:45 Klápa dostal křižnou přihrávku, ale míček mu sjel při střele z čepele.
25:30 Nushart dostal dobrou přihrávku od Emlara, Gurkovský jeho střelu vyráží pryč.
25:00 Nushart z výjezdu netrefil branku.
24:17 Vavrečka naběhl do velkého brankoviště, ale nedokázal skákavý míček trefit přesně. Míček skončil za mantinelem.
23:10 Besta se pokusil o únik po mantinelu, bohužel se mu míček zapletl mezi nohama.
22:00 Slovan nastoupil do 2. třetiny v tempu a ukazuje hostům, že to bude ještě náročný zápas
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Vary. 3:10
19:08 Ivan nahodil na rozběhnutého Proroka, ten měl těžký úkol, který však zvládnul bravurně.
19:07 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #96 Michal Prorok, asistoval #90 Radim Ivan (1:2)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30 Domácí zvyšují svou aktivitu. Bohužel koncovka je zatím špatná.
15:41 Gurkovského neskutečný zákrok kolenem, kdy míček vyráží do rohu hřiště.
14:50 Velc dostal nahrávku na paty, míček se odrazil vysoko do vzduchu.
13:44 Domácí v plném počtu.
13:11 Zbořil vystavil své tělo do střely Pechy. Zachránil tak Slovan od inkasování.
11:45 První přesilová hra tohoto utkání. Hosté se pokusí navýšit brankový rozdíl.
11:44 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
10:50 Pokud nepadne branka tak hosté budou v přesile.
09:12 Fusek ukázal svou obratnost, kdy si obehrál dva hostující hráče, bohužel nahrávka na spoluhráče skončila u obrany Varů.
08:38 Vary střílí z každé pozice.
06:47 Z pohledu rozhodčích se Kyc provinil tak hrubě, že nařídili nájezd.
06:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Jakub Pecha z trestného střílení (0:2)
05:52 Řezáč uklidnil situaci a vyhodil míček za mantinel.
05:10 Domácí zatím nenachází recept na Vary.
03:21 Klápa dostal přihrávku z rohu, ale nebyl schopen trefit prázdnou branku. Trefil pouze spojnici.
01:46 Zmatek před domácí brankou ukončil až Velc, který zametl míček kolem Gurkovského. Domácí stále bez držení míčku.
01:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Matyáš Velc, asistoval #14 Jakub Pecha (0:1)
00:40 Vary od začátku tlačí na domácí.
00:01 Úvodní buly pro Vary.
00:00 Vítáme Vás u online zápisu dnešního 2. kola 1. ligy mužů mezi domácím TJ Slovan Havířovem a hostujícím FB Hurrican Karlovy Vary.