3:5
    Michal KLÁPA
    (Pecha)

Z.F.K. Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary 3:5
branky: 4. Petr Kašpar, 18. Petr Horák, 27. Dominik Chvastek - 13. Daniel Nicklas, 33. Tomáš Nushart, 52. Matěj Korbel, 58. Dominik Emlar, 60. Michal Klápa; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 27 - Václav Zavadil 23; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:3
59:59 Vyjádření trenérů a nejlepších hráčů naleznete na našem youtube kanále. Karlovavy Vary: https://www.youtube.com/watch?v=MzAyYrdgF_o Petrovice: https://www.youtube.com/watch?v=4Anm4a_BH7k
59:59 Střely na bránu po třetí třetině: Domácí-8 Hosté-13.
59:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #14 Jakub Pecha (3:5)
59:41 A hosté zvyšují do prázdné.
59:11 Domácí v šesti.
58:19 Oborák vybojoval míček za bránou hostí, přihrát se u už ale nepodařilo.
57:12 Timeout Z.F.K. Petrovice
57:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Dominik Emlar, asistoval #44 Michal Klápa (3:4)
55:54 kašpar si připisuje další krásnou střelu do gólmanovy helmy.
54:59 Kašpar skončil na zemi po jasném faulu, rozhodčí ale pískají pouze buly.
54:47 Domácí jsou zpátky ve hře připisují si několik střel.
53:56 Hosty zachraňuje tyč.
53:11 Niklas sám před bránou přestřeluje.
52:30 Domácí se po dlouhé době dostávají do střely. Kašpar krásně trefuje zavadila přímo do helmy.
51:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #23 Jan Zavadil (3:3)
49:28 Domácí už se dlouho nedostali ke střele.
48:13 Domácí dělají hodně chyb, které musí následně zachraňovat.
48:06 Bogdanski dneska skvěle drží domácí tým
46:00 Bogdanski teď předvedl neskutečný zákrok a zachránil tak domácím náskok.
45:09 Hraje se zatím mnohem více na domácí polovině a hosté mají o poznání více šancí.
44:25 Klápa měl dvě šance vyrovnat, ani jednou se však netrefil do brány.
42:57 Firda se krásně postavil do Niklasovi střely. Vzápětí už Horák běžel sám na Zavadila, který opět chytá.
41:55 Pechova přihrávka si našla Emlara, který vystřelil vysoko nad.
41:17 Niklas to zkoušel z rohu, Bogdanski ale opět chytá.
40:01 I poslední buly vyhrávají hosté.
39:59 Střely po druhé třetině: domácí-9 hosté-11.
39:20 Nota teď těsně zachytil míček před vlastní bránou.
37:20 Hraje se teď převážně a domácí polovině. Hosté mají hodně šancí.
36:30 Nushart padá na mantinel, naštěstí se mu nic nestalo
34:12 Svátek teď sám před bránou, Bogdanského ale nepřekonal.
32:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #70 Matěj Svatek (3:2)
32:30 Chvastek ze středu přestřeluje hostující bránu.
31:26 Korbel si proběhl mezi Chvastkem a Notou a připisuje si další střelu.
30:01 Hušek už málem zakončoval do prázdné, Bogdanski, ale dneska předvádí skvělé výkony.
29:08 Prus dvakrát utekl hostující obraně.. ani jednou ale nezvládl zakončit.
27:37 Domácí teď zachránila tyč.
26:52 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #91 Maciej Bogdański (3:1)
26:52 Bogdanského výhoz si našel cestu až k Chvastkovi, který krásně zvyšuje náskok domácích.
25:30 Nushartova tvrdá střela z poloviny překonala domácí obranu a skončila až v rukou Bogdanského.
24:33 Další povedená střela tentokrát od bělocha, gólmani ale dneska bez problémů zachraňují.
23:47 Nota to zkoušel z poloviny, ale bez úspěchu.
21:25 Kašpar proběhl hostující obranou a prozkoušel Zavadila.
20:01 I druhé buly vyhrávají hosté.
19:59 Střely po první třetině: domácí-9 hosté-7.
17:30 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #19 Jakub Nota (2:1)
17:30 I domácí využívají přesilové hry.
16:59 Domácí zkouší prostřelit obranu hostů.. zatím ale bez úspěchu.
15:39 Vyloučen hráč #99 Vojtěch Hrůza družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
15:39 I domácí si zahrají přesilovou hru.
15:30 Heiser si neporadil s nahrávkou Firdy a nechal míček soupeři, Bogdanskí ale zachránil situaci a chytá.
14:12 Prus se po nahrávce Mlotka ocitl sám před Zavadilem... ten si s ním ale snadno poradil.
13:07 Mrkva teď prozkoušel Zavadila krásnou střelou z poloviny.
12:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (1:1)
12:02 Hosté využívají přesilové hry a srovnávají skóre.
11:43 Hosté zamkli domácí na vlastní polovině a snaží se využít přesilové hry.
10:46 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
10:12 Nota teď krásně zablokoval Niklase, který by jinak běžel sám gólmana.
07:50 hrozný udělal velkou hrubku na vlastní polovině,a pomohl tak střele domácích, která skončila v rukou gólmana.
05:50 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy mají stejně šancí.
03:29 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #18 Dominik Chvastek (1:0)
03:29 Skóre nám otevírá Petr Kašpar, který po nahrávce Chvastka dostává domácí do vedení.
02:58 K akci se už dostávají i hosté, Bogdánski ale chytá.
02:21 Míček zatím na hokejkách drží domácí.
00:45 jako první se do akce dostali domácí, gólman hostů ale bez problémů chytá.
00:01 První buly vyhrávají hosté.