59
  • 59 58:21
    Chomutov

DDQ Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:7
branky: 19. Tadeáš Melíšek, 23. Tadeáš Melíšek, 24. Jakub Štěrba, 24. Lukáš Staněk, 31. Petr Linc, 40. Ondřej Halej - 5. Martin Ulman, 9. Jakub Matula, 31. Jakub Matula, 32. Martin Ulman, 50. Adam Bouška, 54. Jan Videman, 55. Václav Černoch; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Vlček 27 - Daniel Chrást 42; po třetinách: 1:2, 5:2, 0:3
59:59 Komentář trenéra Vítězslava Cardy a nejlepšího hráče Daniela Chrásty (Sokol Brno I EMKOCase Gullivers): Ohlasy po utkání
59:59 Komentář trenéra Martina Bociana a nejlepšího hráče Tadeáše Melíška (Florbal Chomutov): Ohlasy po utkání
59:59 Střely na branku po třetí třetině - Chomutov: 18 Brno: 10.
58:21 Timeout DDQ Florbal Chomutov
58:21 Oddychový čas si vyžádal tým domácích tak uvidíme co nám v posledních vteřinách ukáží a doufáme, že v nejmenším alespoň vyrovnají.
57:38 Hrají se poslední minutky tohoto utkání, ale ty napínavé a vyrovnané chvilky tu stále jsou.
56:13 Hostům se nepovedlo dostat se ani přes útok domácího týmu.
55:11 Domácí dávají střelu za střelou a snaží se nějakou proměnit a vyrovnat.
54:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #6 Michal Šmíd (6:7)
54:35 Do vedení se dostávají hosté pomocí vstřele Václava Černocha.
53:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #89 Tomáš Foret (6:6)
53:06 Jak bylo psáno tak bylo i dáno, hosté vyrovnávají na 6:6 a naši domácí to však takto nechtějí nechat a snaží se dostat opět do vedení.
52:47 Vypadá to, že hosté budou vyrovnávat, ale domácí se stále drží.
51:41 Toto utkání stále nekončí a efektivně je vidět, že je velmi vyrovnané.
50:52 Melíšek opět skvělá šance, ale tentokrát neproměněna.
49:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #24 Jakub Matula (6:5)
49:20 Prvním gólem třetí třetiny se vyznamenává tým hostů. Snižují na 6:5.
48:50 Hosté se po nějaké té době dostávají na stranu domácích, ale jakmile se jim povedlo vystřelit tak byla střela zastavena hráčem domácích.
47:40 Velmi, ale opravdu velmi efektivní hra probíhá na straně hostů od hráčů domácího týmu.
46:30 Hosté na míčku a snaží se co jim síly stačí snižovat.
45:40 Domácí jsou i s hosty po přestávce skvěle sehraní, ale nevpadl zatím žádný gól v této napínavé třetině.
44:24 Skvěle zahrané to mají hosté, ale bohužel jejich střela byla vedle.
43:11 Delší dobu se odehrává skvělá hra v rohu u domácích.
42:22 Domácí na míčku, na straně hostů se pro vás snaží vstřelit další branku.
41:19 Vlček skvělá vychytávka.
40:12 Oba týmy jsou opět po přestávce na palubovce a ukáží nám určitě skvělou dohru. Takže zůstaňte určitě u manuálního online a nebo u živého přenosu a pojďte je i z vašich domovů podpořit v této poslední třetině.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině dnes již po třetí vyhrál tým domácích.
39:59 Střely na branku po druhé třetině - Chomutov: 17 Brno: 15.
39:56 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #10 Erich Kellermann (6:4)
38:51 Blíží se poslední minuta druhé třetiny a hra stále nekončí.
37:26 Hosté chtějí vyrovnat, ale domácí s Vlčkem to nechtějí dopustit.
36:28 Huňat měl skvělou střelu, ale bohužel ji neproměnil.
35:31 Domácí stále ve vedení a snaží se vyhrát tento skvělý zápas.
34:41 Domácí jsou i v oslabení stále na míčku a snaží se vstřelit branku.
33:35 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
33:35 Hosté si zahrají svou druhou přesilovou hru v tomto utkání.
32:03 Dvě celkově rychlé střely po sobě dal tým hostů a tím snižují na 5:4.
31:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #22 Michal Žůrek (5:4)
31:21 Připomeneme si krásný pátý gól našeho střelce a to Petra Lince.
30:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Jakub Matula, asistoval #11 Adam Bouška (5:3)
30:42 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (5:2)
30:38 Hosté na straně domácích, ale nemají šanci vystřelit.
29:47 Domácí jsou na míčku a snaží se stále vstřelit branku.
28:31 Hosté mají chutě snižovat, ale zatím se jim to stále nedaří.
27:40 Domácí jsou již delší dobu ve vedení, ale hosté se stále nevzdávají.
26:54 Švehla úžasně vybojoval míček ze spárů hostů.
25:55 Vlček opět ve skvělém postavení vychytává dvě rychlé a tvrdé střely.
24:24 Hostům se nedaří dostat přes obranu domácího týmu.
23:44 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
23:44 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (4:2)
23:37 Domácí jsou na míčku a také stále ve vedení díky skvělé přihrávce Petra Lince a gólové střele Jakuba Štěrby.
23:26 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (3:2)
23:26 Domácí podávají skvělý výkon a přecházejí do vedení 3:2.
22:14 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek bez asistence (2:2)
22:14 Melíšek se svojí jedovatou střelou vyrovnává na 2:2.
21:39 Vlček předvedl úžasný zákrok a díky tomu je skóre stále 1:2.
20:12 Po přestávce jsou oba týmy opět zpátky na palubovce a předvádějí opět skvělý výkon.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
19:59 Střely na branku po první třetině - Chomutov: 13 Brno: 9.
19:34 Poslední minuta se odehrávala převážně na straně hostů.
18:39 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #92 Daniel Kellermann (1:2)
18:39 Domácí využívají přesilové hry a snižují na 1:2.
18:07 Hosté své přesilové hry naprosto nevyužili a domácí už jsou v plném počtu a snaží se snižovat.
17:36 Vyloučen hráč #22 Michal Žůrek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:21 Hosté střílí střelu za střelou, ale domácí tým to s Vlčkem stále drží a dostávají se k míčku.
16:07 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi
16:07 Hosté si v tomto utkání zahrají první přesilovou hru.
15:11 Domácí na míčku a snaží se vstřelit branku.
14:34 Vlček, Novotný, skvělá spolupráce a tím se také nedostávají hosté ke střele.
13:31 Domácí se snaží snižovat, ale zatím se nedaří vstřelit branku.
12:54 Hosté stále ve vedení, ale zápas je velmi napínavý.
11:48 Vlček vychytal další tvrdou střelu.
10:43 Švehla krásná rozehra ze strany domácího týmu, ale ke střele na hosty se nedostal.
09:37 Hosté na míčku na straně domácího týmu, ale domácí nenechávají hosty vystřelit.
08:11 Před malou chvilkou se skóre změnilo opět k lepšímu pro hosty a je to již 0:2. Hosté jsou stále ve vedení, ale domácí to nevzdávají.
08:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (0:2)
07:09 Domácí mají vystřídáno a pokračujeme v tomto skvělém utkání.
06:31 Domácí další skvělá šance, ale střela bohužel nebyla proměněna.
05:49 Míček létá ze strany na stranu, utkání je zatím velmi aktivní.
04:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #71 David Novák (0:1)
04:27 Hosté se dostávají na stranu domácího týmu, střílí na branku a tím se dostávají do vedení.
03:52 Hosté jsou namíčku, ale přesto se jim nedaří se dostat přes útočné hráče domácího týmu.
02:39 Domácí se drží u hostů a Petr Linc málem vstřelil branku, ale bohužel pouze málem.
01:49 Novotný právě zabránil střele hráče hostů a tím také získal míček.
00:31 Hned ze začátku je vidět, že to dnes bude velmi napínavé a úžasné utkání.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým domácích.
00:01 Vážení diváci, je mi milou povinností vás přivítat zde u manuálního online kde vám budeme dávat žhavé informace o probíhajícím utkání Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Pokavaď budete chtít živý přenos tak se můžete mrknout na stránku Českého Florbalu, kde to pro vás živě natáčíme. LINK: https://www.ceskyflorbal.cz/video/756859