• 59 58:03
    1:7
    ()

BLACK ANGELS - Prague Tigers Nehvizdy 1:7
branky: 28. Eliška Nová - 14. Eliška Dvořáková, 15. Eliška Mrázková, 39. Pavlína Nejedlá, 45. Eliška Dvořáková, 51. Eliška Mrázková, 53. Eliška Horáková, 59. Eliška Horáková; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2 + Daniel Krátký OS:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 12 - Martina Pilšáková 18; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:4
60:01 Komentář trenéra hostí pana Vítka Gattnara: Máme tři body, hra má ještě k ideálu daleko. Děkujeme soupeři za utkání.
60:01 Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kefurta část 2: Holky si za odehraný zápas zaslouží pochvalu a budeme doufat, že s přibývajícími zkušenostmi se v dalších zápasech budeme prosazovat i střelecky.
60:01 Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kefurta část první: Typický zápas nováčka v soutěži se vším všudy. Holky dozadu i ve středu hřiště odehráli zápas podle pokynů výborně napadaly a předváděli celoplošnou hru, ale nedokázaly se prosadit střelecky a využít svých gólových příležitostí. Soupeř ukázal svojí zkušenost a nemilosrdně potrestal skoro každé naše zaváhání.
59:59 Střely celkově 19:19
59:59 Střely ve třetí třetině 6:4 pro Black Angels.
58:03 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková bez asistence (1:7)
58:03 Horáková zasunula pod Churáčkovou.
57:16 Doufejme, že hráčky domácí zítra budou lepší než dnes
57:05 Ve třetí třetině jsou domácí horší než byli v celém zápase.
52:40 Timeout BLACK ANGELS
52:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #13 Pavlína Nejedlá (1:6)
52:11 Další gól v brance Natky Churáčkové.
51:53 Hráčky hostí hrají v plném počtu. Během přesilové hry si domácí žádnou šanci nevytvořili.
51:47 Probíhá nám posledních 8 minut utkání
50:32 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (1:5)
49:51 Vyloučen hráč #23 Anna Horáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
48:39 Nyní hráčky Tigers vykombinovali hráčky domácí, ale Zimina Mimo.
46:53 Domácí hráčky si nedokázali připravit žádnou važnější šanci během přesilové hry.
44:53 Vyloučen hráč #12 Mariia Zimina družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
44:04 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #13 Pavlína Nejedlá (1:4)
40:01 Uvídíme jestli naše domácí hráčky Black Angels utkání dokáží ještě otočit a nebo jestli to bude stejný průběh, kdy jsme lepší, ale nedáváme šance.
39:59 Ve druhé třetině 6:8 na střely.
38:05 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #13 Pavlína Nejedlá, asistoval #85 Eliška Horáková (1:3)
38:05 Nyní bohužel domácí gólmanka bez nároku zasáhnout střela Nejedlé šla do šibenice.
36:10 Hráčky Tigers si vytvořili pár brankových situací ale vždy zasáhla skvěla Natka Churáčková.
35:09 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
34:36 Střela Fricové z blokována.
33:10 Krátké se nepovedla střela natolik, aby ohrozila brankářku Pilšákovou.
32:34 Hráčky BA jsou nyní jednoznačně aktivnější.
32:21 Fricová jen do Pilšákové.
31:53 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
30:46 Střela Januškové vyražena Pilšákovou, Burianová s dorážky nedokázala zamířit za Pilšákovou.
29:43 Skvěla možnost k vyrovnaní, ale bohužel Krátká mijí branku.
28:07 Mrázková v úniku sama na Churáčkovou přestřelila.
27:29 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Eliška Nová bez asistence (1:2)
27:29 Eliška Nováááááááááááá!
26:06 Utkání je v těchto momentech vyrovnané a hraje se nahoru dolu.
24:10 Skvělou nahrávku Januškové, Martínková nevyužila a přestřelila branku.
21:56 Přihrávka Aničky Staňkové před branku byla zneškodněna obránkyní hostů.
19:59 Hráčky TIgers byli v první třetině lepší a to pramení i v tom, že vyhráli první třetinu na střely 7:6
17:44 Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #19 Nikola Červená.
17:44 Vyloučen trenér Daniel Krátký družstva BLACK ANGELS - osobní trest
17:44 Vyloučen hráč #47 Veronika Rožnovjáková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
17:44 Bylo nařízeno trestné střílení za zmaření brankové možnosti. Následně byl trenérovi Danu Krátkému udělen osobní trest.
14:02 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #19 Nikola Červená (0:2)
13:58 Červená namazala Mrázkové.
13:01 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková bez asistence (0:1)
13:01 Eliška Nová namazala hráčce Tigers Dvořákové, která překonává Churáčkovou.
12:52 Nejedlá střílí do Churáčkové.
12:01 Fantastický výhoz Pilšákové na Mrázkovou, ale ta nedokázala zakončit za Natku Churáčkovou,
11:00 Červená nyní chtěla nahrát Mrázkové, ale naštěstí na poslední chvíli zasáhla hráčka domácí Staňková.
08:54 Střela Lídy Chovancové bohužel pro domácí jen do horní brankové konstrukce.
06:44 Anet Burianové se nyní nepovedla střela a neměla vážné parametry na to, aby ohrozila brankáře hostů.
06:01 Utkání je vyrovnané a zatím nenabízí tolik emocí, které nabízelo loňské play off juniorů.
04:39 Výborný zákrok maskou Natky Churáčkové.
03:25 Hráčka Nikola Červená byla velmi hezky zablokována hráčkou BA Aničkou Staňkovou, bohužel z následného protiútoku míří jen Adriana Fricová do brankářky Pilšákové.
03:00 Trenér Dan Krátký se na lavičce velmi rozčílil.
02:40 Utkání je vyrovnané.
00:00 Vítejte na prvním kole utkání mezi týmy Black Angels a Prague Tigers. Pro tým BA je to typické utkání i díky tomu, že se po ročním působení v týmu Prague TIgers vrací Matěj Šídlo.
00:00 První buly vyhrál tým hostů z Prague Tigers.